Mój koszyk

Odnoszący sukcesy

Hourra

Brawo!

brawo

Twoje zamówienie zostało złożone. Wysłaliśmy Ci wiadomość e-mail.

Blisko

Wysyłanie zakończone!

brawo

Twój paragon jest obecnie przetwarzany. Wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem statusu żądania.

Przejdź do zakupów

Zapisz kupony przed przystąpieniem do zakupów u autoryzowanego sprzedawcy . Pamiętaj, żeby zachować paragon!

Zeskanuj paragon

Seminarium

Użyj telefonu komórkowego, aby zrobić zdjęcie paragonu i wysłać je w ciągu 15 dni.

Poproś o zwrot

Jak tylko Twój paragon zostanie zatwierdzony, możesz ubiegać się o zwrot gotówki. Kliknij Rozumiem, aby rozpocząć.

Klikając ikonkę Rozumiem, akceptujesz Nasz regulamin.

Rozumiem

Możesz śledzić wszystkie swoje oszczędności, przechodząc do Moje konto

Sekrety diety długowiecznych narodów

Sekrety diety długowiecznych narodów

0
Podczas wakacyjnych podróży często z zazdrością patrzymy na tubylców, którzy mogą pochwalić się doskonałą formą fizyczną, witalnością i zdrowiem pomimo niemłodego już wieku. W czym tkwi sekret długowieczności Japończyków, Chińczyków, Greków czy Meksykanów? Może warto zastanowić się, dlaczego niektórzy cieszą się wspaniałym zdrowiem nawet w podeszłym wieku? Czy tajemnica długiego życia tkwi w odpowiedniej diecie i sposobie życia? Przypatrzmy się narodom Wschodu, Północy i Południa i poszukajmy inspiracji, by żyć długo, zdrowo i bezproblemowo!

Co jest najważniejsze dla mieszkańców Wschodu? Oczywiscie praca! Dla Japończyków i Chińczyków bardzo istotna jest aktywność zawodowa, która utrzymuje ich w doskonałej kondycji intelektualnej. Ważna jest również dieta – dużo ryb i mało przetworzonych produktów. Poza tym nie od dziś wiadomo, że dobroczynny wpływ na funkcjonowanie naszego organizmu ma zielona herbata. Pozytywnie wpływa na koncentrację, zawiera także substancje opóźniające efekty starzenia. Ważne są też odpowiednie techniki medytacji, z których słyną Japończycy czy Chińczycy, a także mieszkańcy Indii. Nie zapominajmy jednak również o aktywności fizycznej. Warto realizować w domu określony zestaw ćwiczeń, np. uprawiać jogę, która ma również dobry wpływ na odchudzanie i kondycję nie tylko fizyczną, ale przede wszystkim psychiczną.

Jaki przykład dają nam mieszkańcy Północy? Sekretem ich zdrowia i urody może być spokojny, zdrowy sen, którym cieszą się Szwedzi, Finowie czy Norwedzy. Kluczem do długowieczności mogą okazać się także produkty ekologiczne – chemia zawarta w dostępnej w supermarketach żywności z pewnością nie wpływa pozytywnie na nasze zdrowie, a właśnie mieszkańcy Północy przywiązują szczególną wagę do produktów ekologicznych.

Sekretem długiego życia może być również... zabawa! Przodują w niej szczególnie południowcy, np. Grecy czy Meksykanie. Zabawa, śmiech, rozrywka to doskonały sposób, by przepędzić czarne myśli. Najistotniejsze jest pozytywne nastawienie! Ludzie mający poczucie humoru, pozytywnie nastawieni do świata, pełni wewnętrznej radości z reguły żyją dłużej. Ważny jest również szczęśliwy związek – udane życie małżeńskie sprzyja długowieczności.

Podsumujmy więc: tajemnica długowieczności tkwi w aktywność fizycznej i intelektualnej, odpowiedniej diecie, opartej na niskoprzetworzonych i ekologicznych produktach oraz w dobrej zabawie i… miłości!
0
75.00
Kup szczoteczkę/-ki Oral-B w przedziale cenowym 400 - 500zł, a otrzymasz zwrot 75zł.

Dodaj komentarz

Zgoda na pliki cookie