Mój koszyk

Odnoszący sukcesy

Hourra

Brawo!

brawo

Twoje zamówienie zostało złożone. Wysłaliśmy Ci wiadomość e-mail.

Blisko

Wysyłanie zakończone!

brawo

Twój paragon jest obecnie przetwarzany. Wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem statusu żądania.

Przejdź do zakupów

Zapisz kupony przed przystąpieniem do zakupów u autoryzowanego sprzedawcy . Pamiętaj, żeby zachować paragon!

Zeskanuj paragon

Seminarium

Użyj telefonu komórkowego, aby zrobić zdjęcie paragonu i wysłać je w ciągu 15 dni.

Poproś o zwrot

Jak tylko Twój paragon zostanie zatwierdzony, możesz ubiegać się o zwrot gotówki. Kliknij Rozumiem, aby rozpocząć.

Klikając ikonkę Rozumiem, akceptujesz Nasz regulamin.

Rozumiem

Możesz śledzić wszystkie swoje oszczędności, przechodząc do Moje konto

Po „40“ wszystko idzie gładko

Po „40“ wszystko idzie gładko

0
Nadszedł czas, by robić to, co kochasz najbardziej
Każdy dzień nabiera nowego smaku
Czterdzieści lat minęło? To fantastycznie! Jeszcze nigdy nie byłaś tak doświadczona, pewna siebie i świadoma swojej kobiecości. Dokładnie wiesz, czego oczekujesz od siebie i innych. Możesz żyć tak, jak lubisz, otoczona tymi, którzy od zawsze są dla Ciebie najważniejsi. Joga z przyjaciółkami dwa razy w tygodniu? Świetny pomysł. Siłownia w weekend? Oczywiście. Egzotyczne podróże z rodziną? Jak najbardziej. I nie musisz tracić czasu na przygotowanie skóry w jakiś specjalny sposób. Wystarczy szybkie i skuteczne golenie, bez zadrapań i zacięć, abyś od razu mogła czerpać z życia garściami!


Doświadczenie pozwala dobrze wybrać
Masz dobrze wyrobiony gust. Patrząc w lustro, dostrzegasz wszystkie swoje atuty i wiesz dokładnie, kim jesteś. Czasem wybierasz sukienki, czasem garsonki, a czasami decydujesz się odkryć nogi i założyć spódnicę. Przez wiele lat potrzeby innych były ważniejsze niż Twoje własne. Teraz nadszedł czas, byś zadbała o siebie i między innymi nosiła to, co naprawdę lubisz. Poznałaś już wszystkie metody depilacji. Stosowanie wosku okazało się bolesne, kremu uciążliwe, lasera zbyt drogie. Co Cię nigdy nie zawiodło i nigdy nie zawiedzie? Maszynka Gillette Venus. Niedroga, zawsze skuteczna i goli bezboleśnie. Używana z żelem Satin Care nie powoduje podrażnień i wrastania włosów, dzięki czemu skóra wygląda naprawdę zdrowo. A Ty możesz założyć, co tylko chcesz, nawet jeśli decyzję podejmujesz w ostatniej chwili. Co za wygoda!


Z odwagą spełniasz marzenia
Nigdy wcześniej Twoje życie nie było tak mocno wypełnione emocjami, nadzieją i magią. Dzięki właściwej pielęgnacji możesz być wreszcie w pełni sobą. Nadszedł czas, by robić to, o czym zawsze marzyłaś. Nadszedł czas na nowe wyzwania. Nadszedł czas, by naprawdę żyć! Nasze motto? Ciesz się gładką skórą i żyj pełnią życia!

Dołącz do społeczności Everydayme i zyskaj dostęp do artykułów oraz wskazówek istotnych dla Ciebie, Twojego zdrowia i Twojego domu.

Zarejestruj się na everydayme.pl/Victoria.
0

Dodaj komentarz

Zgoda na pliki cookie