Mój koszyk

Odnoszący sukcesy

Hourra

Brawo!

brawo

Twoje zamówienie zostało złożone. Wysłaliśmy Ci wiadomość e-mail.

Blisko

Wysyłanie zakończone!

brawo

Twój paragon jest obecnie przetwarzany. Wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem statusu żądania.

Przejdź do zakupów

Zapisz kupony przed przystąpieniem do zakupów u autoryzowanego sprzedawcy . Pamiętaj, żeby zachować paragon!

Zeskanuj paragon

Seminarium

Użyj telefonu komórkowego, aby zrobić zdjęcie paragonu i wysłać je w ciągu 15 dni.

Poproś o zwrot

Jak tylko Twój paragon zostanie zatwierdzony, możesz ubiegać się o zwrot gotówki. Kliknij Rozumiem, aby rozpocząć.

Klikając ikonkę Rozumiem, akceptujesz Nasz regulamin.

Rozumiem

Możesz śledzić wszystkie swoje oszczędności, przechodząc do Moje konto

Piękno nie ma metryki

Piękno nie ma metryki

0
Dobry wygląd nie jest kwestią wieku. Bez względu na metrykę możemy sprawić, że poczujemy radość i satysfakcję, patrząc na swoje odbicie w lustrze. W jaki sposób? Uświadamiając sobie potrzeby własnego ciała oraz wsłuchując się w podpowiedzi z niego płynące. To pierwszy krok w poszukiwaniu sposobu na własną urodę.
Kolejny to poznanie podstawowych zasad pielęgnacji dostosowanych do wieku naszej skóry. Jesteś po pięćdziesiątce? Zacznij od zmiany i utrwalenia nawyków. Twoja skóra potrzebuje więcej troski i uwagi niż 10, czy 20 lat temu. Daj jej to, czego potrzebuje, regularnie i często.
Spójrz na swoją twarz
Ponieważ wraz z upływem czasu w Twojej skórze coraz mniej jest kolagenu, elastyny a także wody, to właśnie ich musisz dostarczyć najwięcej. Wypijaj dziennie minimum 2 litry wody i dobierz odpowiedni krem nawilżający do twarzy. To nie może być produkt uniwersalny. Jesteś wyjątkowa i wyjątkowej, zaspakajającej Twoje indywidualne potrzeby pielęgnacji potrzebujesz. Na dzień wybierz krem bogaty w witaminy A, C i kwas hialuronowy (wspomagają odbudowę komórek, poprawiają koloryt skóry, nawilżają) oraz z wysokim filtrem UV (ochroni Twoją skórę przed niepożądanym wpływem promieni słonecznych). Na noc stosuj krem bogaty w składniki odżywcze. Rano zobaczysz, jak ważne jest to, czego dostarczyłaś twarzy wieczorem.
Spójrz sobie w oczy
Im więcej mamy lat, tym bardziej delikatna staje się skóra wokół naszych oczu. Najlepsze, co możemy jej dać, to spokojny i wystarczająco długi sen. Kiedy to nie wystarcza i czujemy się nieusatysfakcjonowane naszym spojrzeniem, warto wspomóc się kosmetykami czy zabiegami pielęgnacyjnymi. Pozwolą one zniwelować ilość zmarszczek, będą stanowić barierę ochronną przed zanieczyszczeniami, wzmocnią cienką skórę, zlikwidują cienie.
Spójrz na swoje ciało
Pamiętajmy, że nasze ciało nie kończy się na twarzy. Zadbajmy o nie w całości. Nogi, brzuch, ramiona, plecy, pośladki, piersi – wszystkie części ciała zasługują na naszą uwagę. Nie uprawiasz i nigdy nie uprawiałaś sportu i nie chcesz tego zmieniać? Zawsze możesz wyjść na spacer. Chodzenie wzmacnia nasze mięśnie i pozwala zachować smukłą sylwetkę. Płucom daje możliwość odetchnięcia świeżym powietrzem a oczom możliwość spojrzenia w dal. Spacer pomoże także w wyciszeniu i uspokojeniu emocji. Od czasu do czasu pozwól sobie na luksus masażu. Dotyk fachowca może zdziałać cuda: odczujesz ulgę w barkach, Twoja szyja nagle okaże się w pełni sprawna, a lędźwie nie będą dokuczać. Po udanym seansie poczujesz się wspaniale.
Nie patrz na metrykę
Nie ma znaczenia, ile masz lat. Nie ulegaj stereotypom. Jeśli masz ochotę, pomaluj paznokcie lakierem, który kobiecie po pięćdziesiątce ponoć „nie przystoi” lub pomaluj usta pomadką w nieoczywistym kolorze. Masz do tego takie samo prawo, jak do dbania o siebie.
0

Dodaj komentarz

Zgoda na pliki cookie