Mój koszyk

Odnoszący sukcesy

Hourra

Brawo!

brawo

Twoje zamówienie zostało złożone. Wysłaliśmy Ci wiadomość e-mail.

Blisko

Wysyłanie zakończone!

brawo

Twój paragon jest obecnie przetwarzany. Wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem statusu żądania.

Przejdź do zakupów

Zapisz kupony przed przystąpieniem do zakupów u autoryzowanego sprzedawcy . Pamiętaj, żeby zachować paragon!

Zeskanuj paragon

Seminarium

Użyj telefonu komórkowego, aby zrobić zdjęcie paragonu i wysłać je w ciągu 15 dni.

Poproś o zwrot

Jak tylko Twój paragon zostanie zatwierdzony, możesz ubiegać się o zwrot gotówki. Kliknij Rozumiem, aby rozpocząć.

Klikając ikonkę Rozumiem, akceptujesz Nasz regulamin.

Rozumiem

Możesz śledzić wszystkie swoje oszczędności, przechodząc do Moje konto

Pewność siebie w opowieściach 4 różnych kobiet

Dla Ciebie od Head-and-shoulders
pewnosc-siebie-w-opowiesciach-4-roznych-kobiet
0
Kobiety, które są pewne siebie bez względu na okoliczności, stanowią źródło inspiracji dla innych. Ale jaki jest sekret każdej z nich? Cztery różne kobiety postanowiły nam o tym opowiedzieć. Czasem najlepiej posłuchać osób, które dobrze znają ten problem. Cztery kobiety postanowiły podzielić się z nami swoimi doświadczeniami i dają nam wskazówki, jak zwiększyć swoją pewność siebie, bez względu na okoliczności.

Skup się na tym, co możesz kontrolować!

„Bycie mamą trójki dzieci na pewno daje mi mnóstwo radości i satysfakcji, ale czasem pod koniec dnia zaczynam się martwić o różne rzeczy. To mogą być drobiazgi — na przykład to, jak córka poradzi sobie na teście z matematyki — albo większe problemy, jak wybór uczelni dla starszego syna. Życie matki jest pełne radości, ale i niepokoju. Moja najlepsza rada to skupienie się na sobie i własnych zadaniach. Owszem, przygotuj się na wszelkie ewentualności, ale raczej skoncentruj się na własnych działaniach i pozwól innym robić swoje. Niezależnie od tego, co zrobią inni, możesz kontrolować tylko to, czym sama się zajmujesz, więc skup się właśnie na tym." Ola, lat 38, matka trójki dzieci

Wypróbuj nasze rozwiązanie: Zrób listę wszystkich rzeczy, którymi się martwisz. A teraz podziel ją na dwie części. Z jednej strony zapisz rzeczy, nad którymi masz kontrolę, a z drugiej — te, które nie zależą od Ciebie. Skup się na pierwszej liście i popracuj nad rzeczami, które znajdują się w Twojej strefie wpływów.

Odpowiednio wykorzystuj mowę ciała 

„Moje obowiązki obejmują częste wykonywanie prezentacji dla szkolnego komitetu rodzicielskiego, ale publiczne przemowy zawsze mnie onieśmielały. Nadal za nimi nie przepadam, ale nauczyłam się odpowiednio wykorzystywać mowę ciała. Kiedyś przyjaciółka poradziła mi, żebym po prostu udawała pewną siebie, dopóki naprawdę się tak nie poczuję! Odpowiednia postawa, kilka głębokich oddechów i uśmiech to dobry początek każdej mojej prezentacji." Marta, lat 34, matka dwójki dzieci

Wypróbuj to rozwiązanie. Wyprostuj się i lekko unieś brodę do góry. Taka postawa powinna sprawić, że będziesz wyglądać i czuć się trochę bardziej pewnie. Dodaj do tego uśmiech i gotowe!

Zdrowa skóra i włosy

„Głównym źródłem pewności siebie są dla mnie włosy i skóra. Gdy pięknie wyglądają, zawsze czuję się super i pewnie. Dlatego gdy zauważyłam u siebie pierwsze objawy łupieżu, zmniejszyła się moja pewność siebie. Jednak używając odpowiednich produktów pozbyłam się łupieżu i znów zaczęłam się świetnie czuć. Zdrowe, lśniące loki są bardzo ważne dla mojego poczucia własnej wartości!" 

Anna, 31 lat, asystentka

Dlaczego sama nie spróbujesz? Bajecznie piękne włosy zaczynają się od zdrowej skóry głowy i lśniących loków. Postaraj się regularnie używać szamponu Head & Shoulders Citrus Fresh, aby zapobiegać łupieżowi i czuć się pewnie przez cały dzień! 

Myśl pozytywnie

„Mam skłonności do zamartwiania się z byle powodu, dlatego przed każdym występem zwykle skupiam się na rzeczach negatywnych. Od kiedy jednak przekonałam się, że pozytywne myśli mogą wyprzeć te negatywne, robię listę moich pozytywnych cech i trzymam ją pod ręką. Kiedy tylko zaczynam się denerwować, moja lista daje mi prawdziwy zastrzyk pewności siebie!" Eliza, lat 41, muzyk

Wypróbuj to! Poproś kogoś z bliskich przyjaciół lub swojego partnera, aby zrobił listę Twoich mocnych stron, a później włóż ją do kieszeni lub torebki. Często dobrze jest sprawdzić, jak postrzegają nas inni. Może to nam pomóc spojrzeć na siebie bardziej pewnie i w mniej krytyczny sposób.

0

Dodaj komentarz

Zgoda na pliki cookie