Hura!

hooray

Twoje zamówienie zostało złożone. Wysłaliśmy Ci e-mail.

Zamknij

Mój koszyk

Twoje próbki

Wybierz próbkę do zamówienia

cashback

Sprawdź dostępne oferty dostosowane do Ciebie!

Wybierz swój adres wysyłki

5 sposobów jak właściwą postawą podbudować pewność siebie

DesktopImage
0
Wyższy zawsze czuje się silniejszy – dowiedz się, jak dobra postawa może Ci pomóc na co dzień.

Każda z nas miewa chwile, w których traci pewność siebie. Na przykład podczas rozmowy o pracę lub wydając przyjęcie dla dzieci z nowej szkoły. Jednak specjaliści twierdzą, że można temu zaradzić, i to w prosty sposób. Dzięki naszym wskazówkom zyskasz prawidłową postawę, a to z kolei podniesie Twoją pewność siebie, niezależnie od okoliczności.

1. Prawidłowa postawa i prosty kręgosłup pomagają ukryć niepewność
Zdaniem ekspertów, jeśli zamiast siedzieć prosto z rękoma na kolanach, zaczniesz dotykać szyi, wyślesz jasny sygnał, że czujesz się niepewnie (to prymitywny gest, prawdopodobnie służący ochronie szyi). Jeżeli czujesz, że nie panujesz nad sytuacją, staraj się trzymać ręce z dala od twarzy. Natomiast jeżeli sięgasz do twarzy lub czoła, bo obawiasz się widocznego łupieżu, wypróbuj szampon Head and Shoulders Classic Clean , który pomoże pozbyć się łupieżu I podniesie Twoją pewność siebie. Możesz również wybrać wersję z odżywką.

2. Ludzie potraktują Cię poważniej
Kiedy jesteś zdenerwowana, kulisz się w sobie i wydajesz się mniejsza, niż w rzeczywistości. Specjaliści są przekonani, że wyprostowanie sylwetki (proste ramiona i szyja, broda uniesiona ku górze) to doskonały sposób na szybkie przywrócenie pewności siebie, dzięki czemu inni poważnie potraktują nas i nasze opinie.

3. Poczujesz, że możesz więcej
Badania wykazały, że przyjmowanie prawidłowej, wyprostowanej postawy zmienia sposób, w jaki sami siebie postrzegamy. Jeśli czujemy większą pewność siebie, wyżej oceniamy własne możliwości.

4. Będziesz miała więcej energii
Według innych badań, rozciąganie i wstawanie (lub chociażby prostowanie pleców) po dłużyszym siedzeniu podnosi poziom energii i poprawia nastrój. Podobno wpływa nawet na obniżenie poziomu stresu, więc warto próbować.

5. Będziesz lżej oddychać
Wyprostowana postawa pozwala nabrać więcej tlenu do płuc, a prawidłowa technika oddychania korzystnie wpływa na ciało i powoduje wzrost pewności siebie. Od dziś trudne rozmowy czy prezentacje będą tak proste, jak spacer po parku.

Znasz więcej sposobów na podniesienie pewności siebie? Podziel się nimi!

0

Dodaj komentarz

Myślimy, że polubisz