Mój koszyk

Odnoszący sukcesy

Hourra

Brawo!

brawo

Twoje zamówienie zostało złożone. Wysłaliśmy Ci wiadomość e-mail.

Blisko

Wysyłanie zakończone!

brawo

Twój paragon jest obecnie przetwarzany. Wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem statusu żądania.

Przejdź do zakupów

Zapisz kupony przed przystąpieniem do zakupów u autoryzowanego sprzedawcy . Pamiętaj, żeby zachować paragon!

Zeskanuj paragon

Seminarium

Użyj telefonu komórkowego, aby zrobić zdjęcie paragonu i wysłać je w ciągu 15 dni.

Poproś o zwrot

Jak tylko Twój paragon zostanie zatwierdzony, możesz ubiegać się o zwrot gotówki. Kliknij Rozumiem, aby rozpocząć.

Klikając ikonkę Rozumiem, akceptujesz Nasz regulamin.

Rozumiem

Możesz śledzić wszystkie swoje oszczędności, przechodząc do Moje konto

Nie trać okazji by się wyróżnić z Always Ultra

Dla Ciebie od Always
0
Nowe Always Ultra zapewniają do 100% ochrony przed przeciekaniem, a dzięki unikalnej konstrukcji wkładu z łatwością wchłaniają płyn, przekształcają go w żel i zatrzymują w środku.

Każda dziewczyna lubi czuć się doceniana - szczególnie wtedy, kiedy np. udaje jej się zaskoczyć widownię wymagającym występem. Niezależnie od tego, czy jest to trudna figura akrobatyczna, czy popis gry na bębnach, aplauz widowni buduje pewność siebie i utwierdza w przekonaniu, że to, co robimy ma sens.

Powinnyśmy pokazywać nasze talenty - to dzięki nim każda z nas jest wyjątkowa. One wiele o nas mówią i pomagają budować naszą tożsamość. Niestety zdarza się, że nasza kondycja psychofizyczna nie pozwala nam realizować naszych pasji. W trudniejszych chwilach, niektóre dziewczyny zamiast błyszczeć na scenie, wolą się wycofać i po prostu zostać w domu.

Skąd wynika ta zmiana w zachowaniu? Dlaczego tracimy pewność siebie, kiedy zbliża się miesiączka? Jest wiele powodów, by się usprawiedliwiać w „te dni”, jednakże kluczowym czynnikiem wpływającym na spadek pewności siebie jest brak poczucia odpowiedniej ochrony. Nie wierzymy, że podpaski, których używamy w trakcie miesiączki, są w stanie nas prawidłowo ochronić i zapewnić komfort. Jak więc odzyskać pewność siebie podczas „tych dni”?

Pewność siebie zaczyna się od właściwej ochrony
Always rozumie, że pewność siebie wiąże się z poczuciem bezpieczeństwa i właściwą ochroną, szczególnie w czasie miesiączki. Nowe podpaski Always Ultra posiadają wkład o unikalnej konstrukcji i zapewniają do 100% ochrony, bo z łatwością wchłaniają płyn i zatrzymują go w środku, przekształcając w żel. Oznacza to, że wewnątrz podpaski płyn zostaje "uwięziony" (zamknięty) w postaci żelu i nawet pod naciskiem nie wydostaje się na zewnątrz. Dzięki ochronie Always Ultra możemy czuć się pewnie podczas wykonywania wszystkich codziennych obowiązków i prezentowania naszych pasji.

Choć tak cienkie, Always Ultra zapewniają do 100% ochrony przed przeciekaniem
Teraz Always Ultra zawierają jeszcze więcej superabsorbentu, zamieniającego ciecz w żel. Dzięki niemu płyn zostaje szybko odprowadzony z dala od skóry i zamknięty w środku podpaski - nie może się wydostać na zewnątrz. Ten superabsorbent jest w stanie wchłonąć do 30 razy większą ilość płynów niż sam waży! Dla porównania, celuloza wypełniająca podpaski Always Classic, może wchłonąć ilość płynów tylko dwukrotnie przeważającą jej wagę, a do tego nie zatrzymuje wilgoci tak skutecznie jak żel. To jest właśnie ta magia - tak cienka podpaska może dać tak dobrą ochronę.

1g superabsorbentu Always Ultra wchłania do 30 g płynu, podczas gdy
1g celulozy zawartej w podpasce klasycznej wchłania tylko 2g płynu
(nie zamykając wilgoci wewnątrz wkładu).

Nie trać okazji by się wyróżnić z Always Ultra
Bez względu na to, czy olśniewasz wspaniałym strojem i występem tanecznym na scenie, czy porywasz tłum swoim śpiewem, Always Ultra - dzięki technologii zamieniającej wilgoć w żel - zapewniają do 100% ochrony przed przeciekaniem. Nawet w „te dni” nie musisz się martwić o swój komfort. Nowe Always Ultra dostępne są w 4 rozmiarach: Normal Plus, Super Plus, Night i Extra Night, dzięki czemu zapewniają różne poziomy ochrony, odpowiadając na zróżnicowane potrzeby uzależnione zarówno od dnia miesiączki, jak i od indywidulanych cech kobiety.

0

Dodaj komentarz

Zgoda na pliki cookie