Mój koszyk

Odnoszący sukcesy

Hourra

Brawo!

brawo

Twoje zamówienie zostało złożone. Wysłaliśmy Ci wiadomość e-mail.

Blisko

Wysyłanie zakończone!

brawo

Twój paragon jest obecnie przetwarzany. Wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem statusu żądania.

Przejdź do zakupów

Zapisz kupony przed przystąpieniem do zakupów u autoryzowanego sprzedawcy . Pamiętaj, żeby zachować paragon!

Zeskanuj paragon

Seminarium

Użyj telefonu komórkowego, aby zrobić zdjęcie paragonu i wysłać je w ciągu 15 dni.

Poproś o zwrot

Jak tylko Twój paragon zostanie zatwierdzony, możesz ubiegać się o zwrot gotówki. Kliknij Rozumiem, aby rozpocząć.

Klikając ikonkę Rozumiem, akceptujesz Nasz regulamin.

Rozumiem

Możesz śledzić wszystkie swoje oszczędności, przechodząc do Moje konto

Lekcja szczęścia, czyli jak zostać swoim coachem

Lekcja szczęścia, czyli jak zostać swoim coachem

0
Termin goni termin, nadmiar obowiązków, a bliscy oczekują wsparcia w ważnych dla siebie sprawach. Zwyczajnie doba jest za krótka. Czy tak bywa też w Twoim życiu? Czasem, kiedy wstajesz rano i wiesz, że czeka cię kolejny taki dzień, najchętniej wskoczyłabyś z powrotem pod kołdrę i udawała, że Cię nie ma… Nie myślałaś, żeby to zmienić? Może już czas zacząć cieszyć się życiem...
Warto pozwolić sobie od czasu do czasu na wewnętrzną ucieczkę. Na pobycie tylko ze sobą i dla siebie. To czas, który da nam chwilę na zebranie myśli, zastanowienie się czego naprawdę potrzebujemy, żeby czuć się dobrze we własnym ciele i z własnymi myślami. Nie żałujmy go sobie i nie traktujmy tego, jako słabości. Zresztą, słabość jest elementem naszego życia, bez niej nie miałybyśmy możliwości poznania własnej siły. A o to przecież nam chodzi: o odkrycie energii, która pozwoli nam przetrwać trudniejsze momenty i pomoże cieszyć się codziennością.

To jest dla mnie ważne

Od czego zacząć proces dopuszczania wewnętrznego trenera do głosu? Od uważnego słuchania siebie i sygnałów, jakie wysyła nam ciało. Dlaczego chcesz być szczuplejsza? Czemu chcesz być sprawniejsza? Dlatego, żeby się sobie podobać, czy może zachwycić męża, partnera, albo żeby lepiej i dłużej żyć. Zastanów się nad intencją swoich działań. Trudno osiągnąć zamierzony efekt, kiedy u podstaw aktywności, czego by ona nie dotyczyła, nie leży Twoje własne dobro, Twoja potrzeba. I nie zastanawiaj się, co inni powiedzą na temat tego, że nagle zaczęłaś pływać, uprawiać jogę, czy częściej wychodzić na spotkania z przyjaciółkami. Jesteś ważna, to Twój czas i Twoje przyjemności, rozpieszczaj się nimi. Rób to dla siebie.

Zasługujesz na najlepsze

Nie zapominaj, że zasługujesz na to, co najlepsze, bo jesteś najlepsza. Nie słuchaj tych którzy mówią, że jest inaczej. Pracujesz na to każdego dnia: troszcząc się o innych, poświęcając im swój czas, uwagę, czułość. Żeby móc się tym dzielić, skądś musisz czerpać energię. Naucz się artykułować swoje potrzeby. Jeśli chcesz, żeby ktoś coś dla Ciebie zrobił - powiedz mu o tym, a gdy Ty nie masz ochoty lub czasu czegoś zrobić dla innych – też tego nie ukrywaj. Nie wstydź się swoich potrzeb i zachcianek. Zapewne, kiedy byłaś młodsza, nie miałaś oporów przed mówieniem czego chcesz, czego potrzebujesz i spełniania tego. Co zmieniło się w Twoim dorosłym życiu, że o tym zapomniałaś? Przypomnij sobie.

Świat czeka

Ciekawość, dobrze rozumiana, pozwala Ci się rozwijać. A im więcej poznajesz ludzi, miejsc i samą siebie, tym więcej doświadczasz i tym łatwiej rozumiesz otaczającą rzeczywistość. Pozwól sobie zatem na ciekawość. Nie jest to pierwszy stopień do piekła, ale pierwszy krok do wiedzy, świadomości i radości z życia.        

0

Dodaj komentarz

Zgoda na pliki cookie