Mój koszyk

Odnoszący sukcesy

Hourra

Brawo!

brawo

Twoje zamówienie zostało złożone. Wysłaliśmy Ci wiadomość e-mail.

Blisko

Wysyłanie zakończone!

brawo

Twój paragon jest obecnie przetwarzany. Wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem statusu żądania.

Przejdź do zakupów

Zapisz kupony przed przystąpieniem do zakupów u autoryzowanego sprzedawcy . Pamiętaj, żeby zachować paragon!

Zeskanuj paragon

Seminarium

Użyj telefonu komórkowego, aby zrobić zdjęcie paragonu i wysłać je w ciągu 15 dni.

Poproś o zwrot

Jak tylko Twój paragon zostanie zatwierdzony, możesz ubiegać się o zwrot gotówki. Kliknij Rozumiem, aby rozpocząć.

Klikając ikonkę Rozumiem, akceptujesz Nasz regulamin.

Rozumiem

Możesz śledzić wszystkie swoje oszczędności, przechodząc do Moje konto

Jeśli weekend, to tylko we dwoje!

Jeśli weekend, to tylko we dwoje!

0
Rutyna to słowo, którego nie lubi żadna z nas: ani w życiu rodzinnym, ani zawodowym. Jeśli już jednak zakradnie się niepostrzeżenie do związku, nie czekajmy, aż rozgości się na dobre. Wystarczy odrobina inwencji i chęci, a wspólne życie znowu nabierze rumieńców.
Kolejne wieczory na kanapie przed telewizorem i spory o to, czy będziecie oglądać Twój ulubiony serial czy „jego” mecz, męczą Cię na tyle, że czasem myślisz o wyjściu z domu? A czy wiesz, że to nie najgorsza myśl? Jest tylko jeden warunek: spróbuj podnieść „go” z kanapy i wyjdźcie razem. Wieczorny spacer to fajny sposób na bycie tylko we dwoje, na rozmowę o rzeczach ważnych i ważniejszych, na wspólne planowanie i rozwiązywanie problemów. To także dawka ruchu dla zdrowia. Według ekspertów 10 tys. kroków dziennie wystarczy, żeby utrzymać ciało w dobrej kondycji. Część z nich zrobiliście w ciągu dnia osobno, wieczorem warto połączyć siły i „wyrobić normę” razem.

Zwykłe niezwykle

Jeśli pogoda nie sprzyja spacerom, nie musicie nudzić się w domu. Wspólne „nicnierobienie” może być pełne emocji. Gry planszowe, kalambury, wspólne czytanie (tak, dorośli też mogą czytać sobie wzajemnie na głos!), gotowanie… Nie jest ważne „co”, ważne, że razem. Dzięki wspólnemu działaniu możecie odkryć nowy wymiar najprostszych czynności, pośmiać się, przypomnieć sobie, co we wspólnym spędzaniu czasu cieszyło Was na początku znajomości. Możecie razem odkrywać to na nowo.Dzięki bliskości budowanej na co dzień, łatwiej będzie Wam zrealizować bardziej wymagające plany. Dla tych, którzy lubią zorganizowane aktywności, rozwiązaniem będzie kurs tańca, joga dla par, zwiedzanie miasta albo po prostu wypady do kina lub na koncert. Tylko od Was zależy, co zrobicie z wolnym weekendem, możliwości jest wiele. Najważniejsze, żebyście czerpali przyjemność z tych wspólnych chwil. Dzięki nim zbliżycie się do siebie.

Apetyt rośnie w miarę jedzenia

Ciekawi siebie i świata, możecie razem odkrywać nieznane lądy. Przypomnieliście już sobie, jak ważne jest sprawianie sobie małych radości. Z taką wiedzą nawet zorganizowanie wypadu w nieznane, czy egzotycznej podróży, nie będzie dla Was wyzwaniem. Wybierzcie kierunek, sprawdźcie dostępność i koszty przejazdu, zabukujecie nocleg i odkrywajcie świat. A jeśli dziś to jeszcze nie jest możliwe, wystarczy sieć, dobra mapa, przyrodniczy kanał w TV i… świat stoi przed Wami otworem. Grunt, żebyście chcieli odkrywać go wspólnie.
0

Dodaj komentarz

Zgoda na pliki cookie