Mój koszyk

Odnoszący sukcesy

Hourra

Brawo!

brawo

Twoje zamówienie zostało złożone. Wysłaliśmy Ci wiadomość e-mail.

Blisko

Wysyłanie zakończone!

brawo

Twój paragon jest obecnie przetwarzany. Wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem statusu żądania.

Przejdź do zakupów

Zapisz kupony przed przystąpieniem do zakupów u autoryzowanego sprzedawcy . Pamiętaj, żeby zachować paragon!

Zeskanuj paragon

Seminarium

Użyj telefonu komórkowego, aby zrobić zdjęcie paragonu i wysłać je w ciągu 15 dni.

Poproś o zwrot

Jak tylko Twój paragon zostanie zatwierdzony, możesz ubiegać się o zwrot gotówki. Kliknij Rozumiem, aby rozpocząć.

Klikając ikonkę Rozumiem, akceptujesz Nasz regulamin.

Rozumiem

Możesz śledzić wszystkie swoje oszczędności, przechodząc do Moje konto

Jak zrobić dobre pierwsze wrażenie

jak-zrobic-dobre-wrazenie
0
Czy czujesz się zdenerwowana w związku z nadchodzącym wydarzeniem w pracy lub przyjęciem? Mamy dla Ciebie porady, dzięki którym będziesz czuła się pewna siebie i zrobisz oszałamiające pierwsze wrażenie…

Bądź zainteresowana
Większość z nas po prostu zaczyna panikować, przejmuje się tym co należy powiedzieć lub, jak zainteresować sobą innych. Rozwiązanie jest proste: wystarczy wykazywać zainteresowanie swoimi rozmówcami, aby zrobić dobre, pierwsze wrażenie. Pomyśl o tym o co mogą chcieć Cię zapytać i zadaj sobie wcześniej te pytania - będziesz zaskoczona tym, ile można się dowiedzieć w ciągu zaledwie kilkuminutowej rozmowy.

…Zawsze miej coś interesującego do powiedzenia
Niezależnie od tego czy chodzi o ostatni urlop, czy też zajęcia, które zajmowały Cię przez ostatni tydzień, zawsze warto mieć pod ręką ciekawą historię, bądź też anegdotę. Sprawdzi się idealnie, gdy nagle zapadnie niezręczna cisza. Nie zapominaj o fakcie, że inni prawdopodobnie również będą zdenerwowani, dlatego też, podzielenie się swoimi doświadczeniami może pomóc również im w spotęgowaniu uczucia pewności siebie. 

Uśmiechaj się!
Często szczery, zdrowy uśmiech może pomóc Ci poczuć się bardziej szczęśliwszą oraz pewną siebie – szczotkowanie zębów szczoteczką elektryczną Oral-B sprawi, że Twoje zęby będą naprawdę czyste, natomiast  gama produktów Oral-B w połączeniu z aplikacją  Oral-B, umożliwi zgromadzenie informacji na temat sposobu, w jaki szczotkujesz swoje zęby, co pomoże stworzyć indywidualny sposób pielęgnacji Twoich zębów. Nawet jeżeli nie masz ochoty się uśmiechać, po prostu spróbuj – inni pójdą w Twoje ślady, a Ty poczujesz się szczęśliwa i zyskasz pewność siebie. 

Bądź sobą
Poznawanie nowych ludzi może stanowić wyzwanie, dlatego też, kusząca może być chęć dopasowania się do innych i zbyt częste trzymanie języka za zębami. Kluczem do sukcesu jest zdecydowanie bycie sobą. Poczucie pewności siebie bierze się z samoakceptacji, dlatego też zrób wszystko, aby nie dopasowywać się na siłę do danej sytuacji. Ludzie docenią Twoją szczerość oraz odmienny punkt widzenia. W końcu życie byłoby nudne, gdyby wszyscy byli identyczni…

Obserwuj język swojego ciała
Otwarte podejście to połowa sukcesu – w trakcie rozmowy stań przodem do swojego interlokutora, nie garb się i nie odwracaj od niego wzroku. Bawienie się biżuterią albo ubraniem może rozpraszać innych, dlatego pomyśl o tym, co robisz podczas rozmowy. Jeżeli masz odwagę, zobacz filmik ze swoim udziałem, który może stać się źródłem cennych wskazówek (jeszcze lepiej, jeżeli masz pod ręką nagranie ze ślubu, bądź innej, rodzinnej uroczystości). 

Słuchaj tego co mówią inni
Słuchaj ze skupieniem odpowiedzi na zadawane prze siebie pytania. Gdy jesteś zdenerwowana łatwiej możesz spanikować. Jeżeli nagle zapadnie niezręczna cisza, wówczas  zamiast wysłuchać odpowiedzi na bieżące pytanie skupiasz się bardziej na kolejnym. Warto poświęcić odpowiednią ilość czasu, aby wysłuchać co do powiedzenia mają Twoi rozmówcy – wymiana doświadczeń i rozmowa, to zdecydowanie bardziej przyjemny i relaksujący sposób spędzania czasu. Nie zastanawiaj się według jakiego schematu przebiega rozmowa, tylko po prostu konwersuj z innymi. 

Wybierz ubrania, w których czujesz się wygodnie
Nie ma znaczenia, że już kiedyś na podobne spotkanie założyłaś te same ubrania (istnieje duże prawdopodobieństwo, że nikt tego nie zauważy), o ile Ty będziesz w nich czuła się swobodnie. Spędzanie wieczoru na ciągłym poprawianiu bluzki lub spódnicy, sprawi że poczujesz się skrępowana i utrudni to prowadzenie rozmów. Jeżeli jest to możliwe, z odpowiednim wyprzedzeniem przygotuj swoje ubrania – dzięki czemu przed spotkaniem będziesz siłą spokoju (nie ma nic gorszego niż spanikowanie w ostatniej chwili!). 

Masz ochotę coś dodać lub uważasz, że  zapomnieliśmy o bardzo przydatnej poradzie? Podziel się z nami swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi zrobienia dobrego, pierwszego wrażenia, korzystając z funkcji komentarza znajdującego się poniżej.

0

Dodaj komentarz

Zgoda na pliki cookie