Mój koszyk

Odnoszący sukcesy

Hourra

Brawo!

brawo

Twoje zamówienie zostało złożone. Wysłaliśmy Ci wiadomość e-mail.

Blisko

Wysyłanie zakończone!

brawo

Twój paragon jest obecnie przetwarzany. Wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem statusu żądania.

Przejdź do zakupów

Zapisz kupony przed przystąpieniem do zakupów u autoryzowanego sprzedawcy . Pamiętaj, żeby zachować paragon!

Zeskanuj paragon

Seminarium

Użyj telefonu komórkowego, aby zrobić zdjęcie paragonu i wysłać je w ciągu 15 dni.

Poproś o zwrot

Jak tylko Twój paragon zostanie zatwierdzony, możesz ubiegać się o zwrot gotówki. Kliknij Rozumiem, aby rozpocząć.

Klikając ikonkę Rozumiem, akceptujesz Nasz regulamin.

Rozumiem

Możesz śledzić wszystkie swoje oszczędności, przechodząc do Moje konto

Jak zadbać o skórę okolic intymnych

Dla Ciebie od Naturella
jak-zadbac-o-skore-okolic-intymnych
0
Skóra okolic intymnych jest znacznie wrażliwsza, niż w innych rejonach Twojego ciała.

Ponadto podczas okresu wymaga szczególnej troski i pielęgnacji. Poniżej znajdziesz kilka porad dotyczących higieny okolic intymnych, które pomogą Ci zadbać o optymalny stan skóry podczas tych trudnych dni.

Skóra okolic intymnych powinna być zawsze czysta i sucha. Po treningu jak najprędzej zdejmij z siebie mokry kostium kąpielowy lub odzież sportową. Nie noś zbyt obcisłej odzieży i bielizny. Delikatnie przemyj okolice intymne wilgotnym ręcznikiem lub po prostu weź prysznic.

Unikaj produktów, które mogą zmienić naturalne pH okolic intymnych. Do mycia używaj tylko ciepłej wody. Noś przewiewne ubrania i bieliznę z czystej bawełny. Po praniu dwukrotnie przepłucz bieliznę oraz inne ubrania, które mają kontakt z okolicami intymnymi.

W zależności od obfitości krwawienia, zmieniaj podpaskę 3-4 godziny lub zanim całkiem nasiąknie. Regularne zmienianie podpaski jest bardzo ważne dla higieny okolic intymnych. Pomoże to zachować świeżość, kontrolować nieprzyjemny zapach wydzieliny menstruacyjnej oraz uniknąć podrażnień skóry objawiających się swędzeniem, pieczeniem i zaczerwienieniem.

Podpaski Naturella zapewnią ci ochronę skóry okolic intymnych dzięki zastosowaniu PhytocreamTM, czyli balsamu z rumiankiem o działaniu kojącym i łagodzącym podrażnienia.

Nigdy nie lekceważ podrażnień skóry, ponieważ mogą przekształcić się w stan zapalny, który wymaga leczenia. Najlepiej skonsultuj się z lekarzem, aby zdiagnozować przyczynę powstawania problemu i dobrać odpowiednie leki. Czasami ulgę może przynieść po prostu zmiana środka piorącego. Podczas wizyty u lekarza możesz również zasięgnąć porady, jak unikać powracających podrażnień skóry.

Jeśli podrażnienia pojawiają się w trakcie stosowania klasycznych podpasek, spróbuj użyć podpasek nasączonych łagodzącym balsamem.

0

Dodaj komentarz

Zgoda na pliki cookie