Mój koszyk

Odnoszący sukcesy

Hourra

Brawo!

brawo

Twoje zamówienie zostało złożone. Wysłaliśmy Ci wiadomość e-mail.

Blisko

Wysyłanie zakończone!

brawo

Twój paragon jest obecnie przetwarzany. Wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem statusu żądania.

Przejdź do zakupów

Zapisz kupony przed przystąpieniem do zakupów u autoryzowanego sprzedawcy . Pamiętaj, żeby zachować paragon!

Zeskanuj paragon

Seminarium

Użyj telefonu komórkowego, aby zrobić zdjęcie paragonu i wysłać je w ciągu 15 dni.

Poproś o zwrot

Jak tylko Twój paragon zostanie zatwierdzony, możesz ubiegać się o zwrot gotówki. Kliknij Rozumiem, aby rozpocząć.

Klikając ikonkę Rozumiem, akceptujesz Nasz regulamin.

Rozumiem

Możesz śledzić wszystkie swoje oszczędności, przechodząc do Moje konto

Jak na nowo wykorzystać stare ubrania

Jak na nowo wykorzystać stare ubrania

0
Stare, niemodne ubrania zalegają Ci w szafie? Sprawdź nasze ciekawe pomysły, jak w kreatywny sposób wykorzystać stare ubrania i podaruj im drugie życie!
Co zrobić ze starego T-shirtu, bluzy z nadrukiem, apaszki czy sukienki o niemodnym kroju? Nie trzeba ich wyrzucać! Wystarczy dobry pomysł, a stare ubrania dostaną drugie życie. Polecamy kilka sprawdzonych pomysłów na wykorzystanie ubrań, które wyszły z mody lub są już po prostu stare. Pamiętajmy, że nie trzeba od razu wyrzucać ubrań, lepiej stworzyć z nich coś nowego i oryginalnego, coś co wzbudzi podziw naszych najbliższych.
 1. Praktyczne dywaniki – T-shirty lub koszule można pociąć na długie paski, zwinąć je w kłębek i później upleść z nich warkocz. Warkocz ten następnie zszywamy nicią koliście, tak, aby uzyskać praktyczny dywanik, wprost stworzony do łazienki lub do sypialni.
 2. Obicia na meble – dekoracyjny materiał np. ze starej marynarki z powycieranymi łokciami można wykorzystać jako obicia na meble, taborety, dziecięce krzesełka.
 3. Poszewki na poduszki – nie ma nic prostszego niż uszycie ze starej koszulki praktycznej poszewki na poduszkę, pamiętajmy jednak, by wybierać miękkie, przyjemne w dotyku materiały.
 4. Zasłony i zasłonki – kawałki starych ubrań można zszyć uzyskując ciekawy patchwork, który później służyć będzie jako zasłona. Zszyte kawałki różnych ubrań mogą z powodzeniem zastąpić kapy i narzuty na łóżko.
 5. Kolejnym dobrym pomysłem jest stworzenie abażuru do lamp – puśćmy wodze fantazji i wyczarujmy abażur, który ożywi wnętrze naszego mieszkania.
 6. Nowe ubrania ze starych ubrań – z marynarki możemy uszyć kamizelkę, z przetartych jeansów – szorty, z koszuli – fartuszek do kuchni.
 7. Praktyczne pokrowce na ubrania – warto uszyć kilka pokrowców, które zapobiegną osiadaniu kurzu na ubraniach.
 8. Zabawki – lalki i misie, pacynki – jeśli posiadamy choć trochę fantazji i talentu artystycznego możemy uszczęśliwić nasze pociechy oryginalna zabawką, wypchną np. watą.
 9. Drobne przedmioty, których nigdy za wiele – zakładki do książek, trwałe okładki do książek, albumów, ramki do zdjęć…
 10. „Biżuteria” ze skrawków – kolczyki, korale, naszyjniki…
 11. Obrazy i witraże – ze skrawków ubrań można wyczarować piękne obrazy albo witraże, które będą oryginalną ozdobą każdego mieszkania.
 12. Praktyczna torba na zakupy, plecak plażowy, kosmetyczka – warto dbać o ekologię nosząc na zakupy praktyczną torbę uszytą np. z jeansów. Z powodzeniem zastąpi plastikowe reklamówki.
Pamiętajmy, że warto puścić wodze fantazji i uwierzyć we własną kreatywność!
0

Dodaj komentarz

Zgoda na pliki cookie