Mój koszyk

Odnoszący sukcesy

Hourra

Brawo!

brawo

Twoje zamówienie zostało złożone. Wysłaliśmy Ci wiadomość e-mail.

Blisko

Wysyłanie zakończone!

brawo

Twój paragon jest obecnie przetwarzany. Wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem statusu żądania.

Przejdź do zakupów

Zapisz kupony przed przystąpieniem do zakupów u autoryzowanego sprzedawcy . Pamiętaj, żeby zachować paragon!

Zeskanuj paragon

Seminarium

Użyj telefonu komórkowego, aby zrobić zdjęcie paragonu i wysłać je w ciągu 15 dni.

Poproś o zwrot

Jak tylko Twój paragon zostanie zatwierdzony, możesz ubiegać się o zwrot gotówki. Kliknij Rozumiem, aby rozpocząć.

Klikając ikonkę Rozumiem, akceptujesz Nasz regulamin.

Rozumiem

Możesz śledzić wszystkie swoje oszczędności, przechodząc do Moje konto

Fryzury dla kobiet 50+

Fryzury dla kobiet 50+

0
Idealna fryzura „układa się sama": nie wymaga zbyt wielu zabiegów, jest prosta, wygodna, a przy tym pozwala każdego dnia osiągnąć spektakularny wygląd. Co ważne, dobrze dobrana, potrafi odjąć sporo lat.
Spośród wielu typów fryzur i zmieniającej się mody niełatwo jest wybrać dla siebie tę jedyną, idealną. Zasada mówiąca, że im jesteśmy starsze, tym krótsze powinnyśmy mieć kosmyki − odeszła już do lamusa. Ładne i zadbane włosy prezentują się dobrze w każdym wieku. Jednak niestety im starsze mamy włosy, tym bardziej są one matowe i twarde, trudniej też utrzymać ich witalność i zdrowy wygląd. Prawdą jest, że krótkie i półdługie fryzury odejmują lat. Jednak nie każdej z nas pasują. Czasem krótkie włosy mogą nawet postarzać. Zbyt krótkie podkreślają ostre rysy twarzy, a przy niezbyt gęstych taka fryzura sprawi, że prześwity skóry będą jeszcze bardziej widoczne. Co więc zrobić, by krótkie włosy naprawdę nas odmłodziły? Przede wszystkim cięcie i kolor muszą być idealnie dobrane do kształtu twarzy i perfekcyjnie wykonane. Sprawdź, która fryzura najbardziej do Ciebie pasuje:

„Na chłopczycę”
Bardzo odważna fryzura, polecana przez stylistów paniom o subtelnych rysach twarzy: dodaje charakteru, a nawet klasy i elegancji. Uczesanie powinno sprawiać wrażenie lekkości: trochę niesforne, umiejętnie wystylizowane pianką.

„Pixie cut”
Włosy krótko obcięte na całej długości. Można połączyć je z pazurkami albo zaczesaną na bok grzywką. W zależności od Twoich preferencji, fryzura może być bardzo krótka lub nieco dłuższa.

Subtelne fale
Doskonała alternatywa dla wyrazistych skrętów i mocnych loków, które nie są najodpowiedniejszym wyborem dla dojrzałych kobiet: dodają lat i kilogramów…

Klasyczny bob
Może być z grzywką lub bez – wybór zależy od Twoich preferencji i kształtu twarzy. Ciekawą propozycją jest postrzępiona grzywka, która dodaje charakteru i lekkości.

Włosy długie
U dojrzałych kobiet najlepiej prezentują się w jasnych odcieniach blondu i brązu, z delikatnymi słonecznymi pasemkami. Unikać należy ciemnych, długich włosów, niepotrzebnie dodających lat.

Opisane fryzury noszą gwiazdy kina i estrady, które – bez względu na wiek i upływ czasu − prezentują się młodo i z klasą. Wśród nich są m.in. Halle Berry, Cate Blanchett czy jedna z najpopularniejszych polskich aktorek, Małgorzata Kożuchowska.
Bez względu na efekt, jaki chciałybyśmy osiągnąć, wykonanie fryzury zawsze trzeba powierzyć profesjonalnemu styliście, który nie tylko sprosta naszym wymaganiom, ale przede wszystkim zadba o nasze włosy.
0

Dodaj komentarz

Zgoda na pliki cookie