Mój koszyk

Odnoszący sukcesy

Hourra

Brawo!

brawo

Twoje zamówienie zostało złożone. Wysłaliśmy Ci wiadomość e-mail.

Blisko

Wysyłanie zakończone!

brawo

Twój paragon jest obecnie przetwarzany. Wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem statusu żądania.

Przejdź do zakupów

Zapisz kupony przed przystąpieniem do zakupów u autoryzowanego sprzedawcy . Pamiętaj, żeby zachować paragon!

Zeskanuj paragon

Seminarium

Użyj telefonu komórkowego, aby zrobić zdjęcie paragonu i wysłać je w ciągu 15 dni.

Poproś o zwrot

Jak tylko Twój paragon zostanie zatwierdzony, możesz ubiegać się o zwrot gotówki. Kliknij Rozumiem, aby rozpocząć.

Klikając ikonkę Rozumiem, akceptujesz Nasz regulamin.

Rozumiem

Możesz śledzić wszystkie swoje oszczędności, przechodząc do Moje konto

Twoja córka i jej miesiączka: Co zapewni jej najlepszą ochronę?

co-zapewni-najlepsza-ochrone-twojej-corce-podczas-miesiaczki
0
Jest to bardzo ważny kamień milowy w życiu Twojej córki i taki czas, kiedy chcesz być obok niej, by zapewnić jej wsparcie i podzielić się z nią swoją wiedzą. Oto jak zacząć...

Dzień, w którym Twoja córka powie Ci, że dostała pierwszą miesiączkę to bardzo ważny dzień dla wszystkich zainteresowanych. Prawdopodobnie Twoja córka będzie wtedy bardziej nerwowa, a być może zawstydzona, choć wiele dziewcząt czuje się wtedy bardzo dojrzale idumnie, że nie są już „małymi” dziewczynkami (choć dla Ciebie Twoja córka zawsze będzie Twoją małą królewną!).

To naturalne, że właśnie do Ciebie Twoja córka zwróci się po pomoc i poradę. Na szczęście , czasy, kiedy wybór dostępnych produktów higienicznych był bardzo ograniczony dobiegły końca, a liczba dostępnych produktów, które zapewnią jej komfort i uczucie świeżości gdziekolwiek jest i cokolwiek robi jest bardzo duża. Z początku może to być dla niej nieco przytłaczające, choć jeśli spokojnie porozmawiasz z nią o wszystkich dostępnych możliwościach – w taki sposób, aby wiedziała, że rodzące siępytania i wątpliwości są zupełnie naturalne– pomoże jej to lepiej zrozumieć zmiany, które zachodzą obecnie w jej ciele i poradzić sobie z nimi. Dodatkowo, zachęcamy Was do odwiedzenia strony Always, na której znajdziecie wiele informacji i wskazówek, a nawet kalkulator miesiączkowy!

Podpaski higieniczne

Podpaski zapewniają ochronę i wygodę i dopasowują się do kształtu bielizny i ruchów kobiecego ciała. To oznacza, że Twoja córka może mieć pewność, że jej podpaska pozostanie na swoim miejscu i zapewni jej odpowiednią ochronę przedzprzeciekaniem. Wiele podpasek higienicznych Always ma specjalne „skrzydełka”, które zarówno w dzień jak i w nocy dopasowują się do bielizny, a dzięki nim podpaski się nie przesuwają. Podpaski na dzień są cieńsze dla większej wygody i dyskrecji, a podpaski na noc są nieco większe i bardziej chłonne, tak aby zapewnić zwiększoną ochronę. Wszystkie produkty Always są delikatne dla skóry i zawierają specjalny żel, który zamyka wilgoć w środku i wchłania ją, aby nie mogła wydostać się na zewnątrz.

Plusy:

  • Są doskonałe podczas pierwszych kilku miesięcy lub lat, kiedy Twoja córka wciąż uczy się długości swojej miesiączki oraz o obfitości krwawienia
  • Zwiększona ochrona w nocy, dzięki czemu Twoja córka może spać spokojnie, nawet podczas bardziej obfitej miesiączki
  • Maja różny stopień chłonności, dzięki czemu można dobrać je do indywidualnych potrzeb

Tampony

Gdy Twoja córka przyzwyczai się już do regularnych miesiączek, być może będzie chciała zacząć stosować tampony, zwłaszcza jeśli wie, że dostanie miesiączkę podczas wakacji. Tampony mogą być też przydatne dla dziewcząt, które lubią sport, szczególnie dla gimnastyczek czy pływaczek. Tampony zapewniają dobrą ochronę (dobierz tampon odpowiednio do obfitości krwawienia), co oznacza, że Twoja córka podczas miesiączki może swobodnie nosić kostium kąpielowy czy bikini. Niektóre kobiety uważają, że tampony są wygodniejsze niż podpaski i że wręcz dzięki nim zapominają, że mają miesiączkę. Porozmawiaj z córką o dostępnych możliwościach – czy będzie jej wygodniej stosować tampon z aplikatorem czy też bez aplikatora? Kupcie każdy rodzaj tamponów, rozpakujcie je po kolei i wyjaśnij córce, jak należy je stosować. Szczególnie ważne jest to, aby wiedziała, że nie ma możliwości, aby tampon „zagubił” się po aplikacji i wyjaśnij jej, jak bezpiecznie go usunąć.

Plusy:

  • Można uprawiać sporty, w tym pływanie
  • Wygoda podczas wakacji, zwłaszcza jeśli Twoja córka chciałaby nosić bikini
  • Można swobodnie nosić obcisłe, dopasowane jeasny i legginsy

Wkładki higieniczne

Wkładki higieniczne mogą być stosowane codziennie dla uczucia świeżości, ale są szczególnie przydatne podczas dni, kiedy pojawiają się pierwsze objawy miesiączkioraz tuż po jej zakończeniu. Twoja córka może nawet lubić stosować je razem z tamponami, kiedy stwierdzi, że krwawienie jest bardzo obfite w danym miesiącu lub gdy jest elegancko ubrana i wychodzi na spotkanie, dla ochrony jaką zapewnia podpaska i dyskrecji tamponu. Wkładki są zaprojektowane tak, aby zapewniały odpowiednią ochronę, wygodę i dopasowywały się do każdego rodzaju bielizny. Są też bardzo przydatne jeśliTwoja córka ma nieregularne miesiączki.

Plusy:

  • Zapewniają uczucie świeżości każdego dnia
  • Idealne w przypadku nieregularnych miesiączek
  • Zapewniają dodatkową ochronę

0

Dodaj komentarz

Zgoda na pliki cookie