Mój koszyk

Odnoszący sukcesy

Hourra

Brawo!

brawo

Twoje zamówienie zostało złożone. Wysłaliśmy Ci wiadomość e-mail.

Blisko

Wysyłanie zakończone!

brawo

Twój paragon jest obecnie przetwarzany. Wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem statusu żądania.

Przejdź do zakupów

Zapisz kupony przed przystąpieniem do zakupów u autoryzowanego sprzedawcy . Pamiętaj, żeby zachować paragon!

Zeskanuj paragon

Seminarium

Użyj telefonu komórkowego, aby zrobić zdjęcie paragonu i wysłać je w ciągu 15 dni.

Poproś o zwrot

Jak tylko Twój paragon zostanie zatwierdzony, możesz ubiegać się o zwrot gotówki. Kliknij Rozumiem, aby rozpocząć.

Klikając ikonkę Rozumiem, akceptujesz Nasz regulamin.

Rozumiem

Możesz śledzić wszystkie swoje oszczędności, przechodząc do Moje konto

Bądź pewna siebie

badz-pewna-siebie
0
Pewność siebie wpływa pozytywnie na każdą sferę życia człowieka: naukę, pracę, a nawet na relacje z innymi.

Jeśli czujemy się wyjątkowi i pewni siebie nabieramy magnetycznego uroku. Ludzie widzą, że jesteśmy szczęśliwi, zadowoleni i chcą przebywać w naszym towarzystwie. Mimo to, każdy z nas ma gorsze chwile. Oto kilka porad, jak wzmocnić swoją pewność siebie.

TRZYMAJ SIĘ PROSTO
Ostatnie badania wykazały, że postawa ma wpływ na pewność siebie. Osoba, która siedzi lub stoi prosto, robi pozytywne wrażenie na innych. Poza tym poprawia swoje samopoczucie i buduje pewność siebie w każdej sytuacji, zarówno na randce jak i oficjalnej prezentacji.

DODAJ TROCHĘ KOLORU
Nieodłącznym elementem twojej garderoby powinny stać się kolorowe dodatki np. szalik lub kolczyki, które ożywią twoją twarz i nastrój. Żółte odcienie zwiększą twoją pewność siebie i wprowadzą nieco optymizmu. Pomarańczowe barwy sprawią, że poczujesz się komfortowo i radośnie. Wypróbuj różne zestawienia kolorystyczne i sprawdź, w jakich czujesz się najlepiej.

NIE PORÓWNUJ SIĘ Z INNYMI
Wszystkie jesteśmy zasypywane zdjęciami modelek z kolorowych pism, którym zazdrościmy figury i urody. Niestety wpływa to negatywnie na naszą pewność siebie. Mówiąc „Chciałabym wyglądać jak ona", myślisz „Nie jestem z siebie zadowolona". Doceniając swoje atuty i akceptując niedoskonałości budujemy pewność siebie!

DOBIERAJ STARANNIE PRZYJACIÓŁ
Duży wpływ na twoje samopoczucie mają osoby, z którymi na co dzień przebywasz. Trudno zachować dobry nastrój w otoczeniu ludzi stale narzekających na swoje życie i wygląd. Przebywając z ludźmi szczęśliwymi i pewnymi siebie poczujesz się podobnie.

UŚMIECHAJ SIĘ
Uśmiech podkreśli twoją kobiecość i urodę oraz sprawi, że będziesz bardziej przystępna dla innych. Poza tym uśmiech i wywołane nim napięcie mięśni twarzy wysyłają pozytywny sygnał do mózgu. Uśmiech dodaje nam pewności siebie, szczególnie gdy zostanie odwzajemniony!

ODPOWIEDNI STRÓJ
Ubrania, w których się dobrze czujemy, podnoszą naszą pewność siebie. Nie musi być to elegancka sukienka czy droga bluzka. Wystarczą drobne rzeczy nawet niewidoczne dla innych np. seksowna bielizna lub wkładki higieniczne Discreet, które gwarantują uczucie świeżości.

0

Dodaj komentarz

Zgoda na pliki cookie