Hura!

hooray

Twoje zamówienie zostało złożone. Wysłaliśmy Ci e-mail.

Zamknij

Mój koszyk

Twoje próbki

Wybierz próbkę do zamówienia

cashback

Sprawdź dostępne oferty dostosowane do Ciebie!

Wybierz swój adres wysyłki

Always - silniejsze razem

Dla Ciebie od Always
0
Dziewczyny na całym świecie pokazują, jak to jest robić coś #JAKDZIEWCZYNA.

Samotnie jesteś super. Razem jesteśmy nie do zatrzymania.

Nasza misja rozpoczęła się w 2014 roku, w międzynarodowy dzień kobiet. Połączyliśmy siły, aby pomóc dziewczynom na całym świecie zachować pewność siebie w czasie dojrzewania i później - przez pokazanie, że robić coś #JAKDZIEWCZYNA może oznaczać coś naprawdę niesamowitego.

Użycie zwrotu „jak dziewczyna” w odczuciu dorastającej kobiety jest obraźliwe i godzi w jej pewność siebie. Aby to zmienić, za sprawą filmu i eksperymentu społecznego, jakim jest kampania #JAKDZIEWCZYNA, zainicjowaliśmy dyskusję na ten temat. Miliony dziewczyn na całym świecie żywo zareagowały na nasz apel. W zasadzie wiele z Was dało początek prawdziwemu zrywomi społecznemu! Udostępniając filmy i dzieląc się osobistymi doświadczeniami, pokazałyście światu, że robienie czegoś #JAKDZIEWCZYNA to coś fantastycznego.

Wspólnie zmieniamy znaczenie wyrażenia „robić coś #JAKDZIEWCZYNA”. Nasz ruch z każdym dniem jest większy i silniejszy. Dziękujemy za Wasz wkład! Badźmy sobą i nie przestawajmy działać #JAKDZIEWCZYNA. To się sprawdza.

0

Dodaj komentarz

Myślimy, że polubisz