#JAKDZIEWCZYNA – emotikony lubiane przez dziewczyny

Za pomocą emotikonów, umieszczanych w SMS-ach oraz na portalach społecznościowych, dziewczyny wyrażają swoje odczucia i emocje. Czy emotikony obrazują jednak ich prawdziwe uczucia?


72% dziewczyn czuje się ograniczone przez społeczeństwo, które narzuca im, co powinny lub czego nie powinny robić. Czasami tego typu informacje można w dość nieoczekiwanym momencie znaleźć w różnych miejscach, jak na przykład w swoim telefonie. Z pozoru nieistotne emotikony mogą być czymś więcej, niż tylko zabawnymi buźkami. Stały się sposobem, w jaki dziewczyny w SMS-ach oraz na portalach społecznościowych wyrażają swoje odczucia i emocje. Czy emotikony obrazują jednak ich prawdziwe uczucia? Always przeprowadziło badanie, w wyniku którego okazało się, że 67% dziewczyn postrzega same emotikony jako rodzaj ograniczenia.

Wspólnie możemy to zmienić! Sprawmy, by emotikony były tak samo nie do zatrzymania jak dziewczyny, które je wysyłają.

Always Ultra Lara Normal PL SI01
ALWAYS Ultra Normal Rozmiar 1 Podpaski
(4503)

Podpaska zapewniająca ochronę przed przeciekaniem dopasowana do kształtu ciała i Twoich indywidualnych potrzeb

Odkryj teraz!

Opowiedz nam o swoich #JakDziewczyna.

Przyłącz się do Always w walce z obniżonym poczuciem własnej wartości, którego doświadczają dziewczęta w okresie dojrzewania. Od ponad trzydziestu lat dostarczamy dziewczynom na całym świecie informacji o okresie dojrzewania i miesiączce, aby mogły czuć się pewnie. Sprawmy, by wszystkie dziewczyny były nie do zatrzymania #JakDziewczyna. Wspólnie możemy zmienić wszystko to, co jest mniej i bardziej ważne. Nie poddawaj się!

Przedstawione produkty

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

#JAKDZIEWCZYNA zawodowy gracz e-sportów :) Stereotypem jest, że tylko mężczyżni graja w gry komputerowe.. :x Może jest nas mniej, ale też możemy pokazać naszą siłę biorąc udziały w konkursach zawodów e-sportowych!

  • Zgłoś

Dowiedz się jak...

Jak utrzymać kable w należytym porządku

Nowoczesne mieszkania są wyposażone w coraz większą liczbę urządzeń elektrycznych, co przekłada się na plątaninę kabli w salonie, które wiją się po podłodze niczym elektryczne robaki. Pomożemy Ci rozwiązać ten problem.

Czytaj dalej

Jak pomalować usta w zaledwie 5 prostych krokach

Wyraziste usta są wiecznie modne. To znakomity i prosty sposób na zmianę wizerunku, a ponadto jeden z ważniejszych kobiecych atrybutów. Spróbuj maksymalnie wykorzystać naszą tajną broń kobiecą.

Czytaj dalej

Jak przygotować trzy napoje, które doskonale rozgrzeją Cię w czasie zimy

Kiedy zima daje się nam we znaki, nie ma nic lepszego niż gorący, rozgrzewający napój. Eleganckie kawiarnie posiadają w swojej ofercie bogaty wybór oryginalnie podanych kaw, które możesz również samodzielnie przygotować w domu. Doskonale rozgrzeją Cię podczas mroźnych, zimowych dni.

Czytaj dalej