Wahania nastroju u nastolatki

Wahania nastroju u nastolatki

Niekiedy w okresie dojrzewania nic nie jest w stanie złagodzić wahań nastroju, które przeżywa Twoja nastoletnia córka. Ale ten artykuł podpowie Ci, co możesz zrobić, jak „być z nią” i cieszyć się lepszą atmosferą w domu.


Niektóre z nas kojarzą okres dojrzewania z odgłosem trzaskających drzwi! Ale nawet jeżeli Ty miałaś zwykle dobre relacje z rodzicami i przyjaciółmi, w tym okresie życia doświadczałaś emocjonalnych wzlotów i upadków. Jeżeli chcesz przypomnieć sobie teraz emocje, z jakimi zapewne musi sobie radzić Twoja córka, przeczytaj Dojrzewanie – co teraz czuje Twoja córka i bądź pewna, że sama Twoja obecność jest dla niej wielkim wsparciem – nawet jeżeli tego nie mówi!

5 rzeczy, które możesz zrobić

00_Secondary_Image
Tampax Compak Pearl Tampony
(12)

Wypróbuj tampony Tampax Compak Pearl

Odkryj teraz!
  1. Cały okres dojrzewania u dziewcząt może być wypełniony emocjami, ale zapewnij córkę, że to minie. Wskaż przykład starszych kuzynek albo koleżanek, które córka szanuje, a które mają już za sobą nastoletnie doświadczenia.
  2. Upewnij się, że Twoja nastolatka dba o siebie. Zdrowa dieta to podstawa, więc pomóż córce unikać zachcianek, zapewniając jej dużo warzyw i owoców.
  3. Zachęć nastolatkę do ćwiczeń. To dobre dla ciała i umysłu. Wyładowanie złości na korcie tenisowym albo bieżni może również przywrócić jej dobry humor.
  4. Jeżeli córka nie chce z Tobą rozmawiać, upewnij się, że zawsze jest ktoś dorosły, komu dziewczyna ufa i z kim czuje się swobodnie. Nie musisz wiedzieć, o czym mówi, ale ważne, że ma kogoś, z kim może się podzielić swoimi przemyśleniami i wątpliwościami. Dzielenie się emocjami z kimś innym pomoże jej również rozwinąć inteligencję emocjonalną.
  5. Wspieraj jej mocne strony i zainteresowania – mózg Twojej córki się rozwija i dziewczynka ma szansę, by go używać. Kreatywne zajęcia pozaszkolne to wspaniały sposób, by mogła wyrazić swoje emocje.

Przedstawione produkty

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

Head & Shoulders Menthol

Head & Shoulders Menthol

"

Skuteczność w walce z łupieżem to jedno i najważniejsze ale w połączeniu z uczuciem świeżości, który daje i z tym cudownym zapachem czyni ten szampon bezkonkurencyjnym.

"

przez Ambasadora
TesterG142713

Szampon Head & Shoulders Menthol

Szampon Head & Shoulders Menthol

"

Jak dla mnie największe zalety szamponu Head & Shoulders to jego wydajność i konsystencja. To wyraźnie odróżnia go od innych szamponów, których dotychczas używałem. A jeśli chodzi o działanie przeciwłupieżowe sprawdził się idealnie u mnie i u znajomych, którzy podzielili się ze mną opinią.

"

przez Ambasadora