Sześć sprytnych sposobów, by czuć się niezwyciężoną

Sześć sprytnych sposobów, by czuć się niezwyciężoną

Miesiączka może łatwo wywołać u Ciebie przygnębienie, szczególnie jeśli czujesz się obolała i zmęczona. A to świetny moment, aby pomyśleć tylko o sobie i zrobić wszystko, co możliwe, aby zachować dobry humor.

1. Uczucie czystości ma zasadnicze znaczenie podczas okresu, więc jeśli masz skurcze, wzięcie prysznica lub kąpieli może naprawdę pomóc. Zrelaksuj się w przyjemnej gorącej kąpieli z bąbelkami lub skieruj ciepły strumień prysznica na brzuch. Następnie użyj szamponu i odżywki o miłym zapachu – czyste, pachnące włosy naprawdę poprawiają samopoczucie!!

2. Zaproś znajomą i urządźcie sobie domowe spa z makijażem i malowaniem paznokci.

3. Wykorzystaj czas spędzany w domu, aby wypróbować kilka nowych stylizacji fryzury i makijażu. Gdy będziesz gotowa na wyjście, olśnisz wszystkich wokół.

Registration

Weź udział w EverydayMe i otrzymuj wyjątkowe oferty!

Weź udział w naszym programie

4. Być może myślisz, że ćwiczenia są ostatnią rzeczą, na jaką możesz mieć ochotę. Jesteś w błędzie – potrafią one zdziałać cuda! Wyprowadź psa na spacer, pójdź na rower lub lekki jogging z przyjaciółmi albo wyjmij z szafy skakankę.

5. Co zawsze się sprawdza? Wskocz na kanapę pod kocyk, z czekoladowymi ciasteczkami i gorącym mlekiem, i obejrzyj swój ulubiony program telewizyjny. Chociaż nie sprawi to, że poczujesz się piękna, to na pewno poprawi Ci humor.Wybierz odpowiednią podpaskę.

6. Always Infinity to pierwsza na świecie podpaska z technologią SmartFoam. Jest supercienka, ultralekka i nie dość, że idealnie dopasowuje się do ciała, to jeszcze pochłania 10 razy więcej płynów, niż sama waży. Dlatego nikt jej nie zauważy i prawie nie będziesz czuć, że masz ją na sobie, zyskując przy tym świetną ochronę.

Przedstawione produkty

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

Kiedyś korzystałam z podpasek Always, jednak nigdy nie byłam do z nich zupełnie zadowolona. Miały one siateczkę, która drażniła, była ze sztucznego tworzywa. Niby były cienkie i chłonne, ale materiał mi nie odpowiadał. Przerzuciłam się więc na inne. Gdyby wtedy istniały Always Infinity, nigdy bym nie myślała nawet o takiej zmianie. Always Infinity są nie tylko cieniutkie i chłonne, ale też delikatne. Szerokie skrzydełka lepiej zabezpieczają bieliznę i pozwalają na dopasowanie podpaski do ciała.

  • Zgłoś
Opinia o podpaskach Always Ultra

Opinia o podpaskach Always Ultra

"

Ciepły prysznic, relaks przed telewizorem i pewność z podpaskami Always w te trudne dni sprawiają, że czuję się dobrze. Odkąd używam Always (niezwykle chłonne) nie jestem już tak rozdrażniona i spięta, jak wcześniej. Wiem, że nowe podpaski, to pewność w każdej sytuacji!

"

przez Ambasadora
Alafi6