Spódnica czy spodnie

Spódnica czy spodnie

Wystarczy się rozejrzeć dookoła, aby się przekonać, że obecnie 80% kobiet preferuje spodnie. Współczesny świat wymaga od nas aktywności, a to znaczy, że w kwestii odzieży największą uwagę przywiązujemy do funkcjonalności i wygody. Właśnie dlatego spódnice nie wytrzymują konkurencji ze spodniami. Ale może warto dać im szansę?


Być trendy

Choć oczywiście każda z nas ma pełną szafę spódnic i sukienek, to przypominamy sobie o nich tylko tuż przed rzadkimi, ważnymi okazjami. Faktem jest, że wybierając się na spacer, do kina czy choćby w odwiedziny do koleżanki, w pierwszej kolejności sięgamy po spodnie. Nawet firmy z bardzo ściśle określonym sposobem ubioru w ostatnim czasie pozwalają kobietom zakładać do pracy zestaw ze spodniami zamiast tradycyjnej spódnicy i marynarki. Komfort jest dziś popularnym trendem, nieprzypadkowo przecież projektanci prawie oficjalnie przyznali, że buty sportowe i trampki są równe balerinkom. Najważniejsze, żebyś czuła się wygodnie! Oprócz tego, dominacji spodni sprzyjają warunki klimatyczne naszego kraju: zimą, jesienią i nawet wiosną w spodniach jest nam przede wszystkim cieplej, ale także łatwiej jest dobrać nam buty do spodni.

Wartości niezmienne

Świat wokół nas ciągle się zmienia, jednakże istnieją pewne niezmienne wartości na świecie: nie bacząc na wszystkie osiągnięcia nurtu feminizmu, większość mężczyzn woli oglądać kobiety w spódnicach niż w spodniach. Zdaniem męskiej części społeczeństwa, to właśnie spódnice sprawiają, że jesteśmy kobiece, delikatne i atrakcyjne seksualnie. Rzecz jasna, spodnie również mogą podkreślać kobiecą figurę, ale mężczyźni – niestety – mają na ten temat inne zdanie. Mężczyznom bardziej podobają się kobiety w spódnicach i nic nie jest w stanie tego zmienić!

Trendy

Discreet Liners Multiform Wkladka Higieniczna Wydzielina Pochwowa SI01
Discreet Multiform Oddychające wkładki higieniczne
(42)

Wkładki DISCREET Multiform

Odkryj teraz!

Projektanci, wraz z naszymi kochanymi mężami, są zaniepokojeni dominacją spodni i ze wszystkich sił starają się zmienić ten trend. Niedawno na wybiegi wróciły spódnico-spodnie: model, który jednocześnie zapewnia wygodę spodni i dodaje kobiecości jak spódnica. Co więcej, wspaniale ukrywa on niedostatki każdej figury i wyszczupla. Zresztą, w obecnym sezonie projektanci, jak gdyby byli w zmowie, zaproponowali niesamowitą liczbę wariantów naprawdę wygodnych i funkcjonalnych spódnic. Większość modeli nie ogranicza ruchów, nie wymaga dodatkowych akcesoriów i nadaje się na większość okazji, za wyjątkiem chyba tylko długich zimowych spacerów. Spódnice midi z grubych tkanin wspaniale chronią przed zimnem i pozostają praktycznie poza zasięgiem topniejącego śniegu i błota. Warto podkreślić także różnorodność stylów – każda z nas bez trudu znajdzie odpowiedni fason. Modne są również stylowe trapezy, kobiece tulipany i klasyczny krój ołówkowy, a także ponadczasowe rozkloszowane kroje na zimę.

Innymi słowy, w tym roku projektanci dołożyli wszelkich starań, aby przywrócić spódnicom należne im miejsce. Możemy im w tym pomóc, szczególnie że nie tylko im się to podoba. Każdy mężczyzna będzie zadowolony!

A czy Ty już zdecydowałaś? Wolisz spódnicę czy spodnie? Jak często nosisz spódnicę?

Przedstawione produkty

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

Jak tylko przychodzi pora wiosenno-letnia od razu jak większość kobiet wskakuję w spódnicę. :) Całą zimę czekam na to by w końcu móc nacieszyć się słońcem i poopalać, więc staram się z tego jak najczęściej korzystać, by móc naładować "akumulatorki" pozytywną energią słoneczną. Spódnice i sukienki dodają kobiecości i wdzięku, są lekkie i przewiewne, a więc są idealne na ciepłe letnie dni. :)

  • Zgłoś