Podpaski, tampony czy wkładki – co polecić córce, która miesiączkuje?

Podpaski, tampony czy wkładki – co polecić córce, która miesiączkuje?

Podpaski

Większość dziewcząt, które zaczynają miesiączkować, lepiej czuje się, używając podpasek, ponieważ wydają się mniej „inwazyjne” niż tampony. Ponadto podpaski sprawiają, że Twojej córce łatwiej jest ocenić, ile krwawi i przyzwyczaić się do tego.

  1. Kup opakowanie podpasek i wytłumacz córce, dlaczego są one dostępne w różnych rozmiarach odpowiadających lekkiemu lub obfitemu krwawieniu.
  2. Warto także pokazać córce, jak przymocować podpaskę do majtek.
  3. Zasugeruj jej, żeby do swojego plecaka szkolnego dyskretnie włożyła zapasową bieliznę oraz kilka podpasek.

Tampony

W momencie, kiedy Twoja córka zacznie miesiączkować, jej ciało jest gotowe do używania tamponów, jednak na samym początku ich stosowanie może wydawać się skomplikowane, więc pozwól córce, by sama je wybrała we właściwym dla siebie czasie. Jedną z wielkich zalet tamponów jest to, że są bardziej dyskretne. Oznacza to także, że nie musi odmawiać sobie przyjemności pójścia na basen.

00_Secondary_Image_1
Tampax Compak Tampony
(143)

Wypróbuj tampony Tampax Compak

Odkryj teraz!
  1. Kup opakowanie i pokaż, jak umocować tampon.
  2. Wytłumacz także różnicę między rozmiarami i dlaczego należy zmieniać tampony regularnie.
  3. Możliwe, że będziesz musiała zapewnić córkę, że tampony nie mają wpływu na dziewictwo i nie sprawiają bólu.

Wkładki higieniczne

Wkładki higieniczne zostały zaprojektowane do użytku codziennego dla zapewnienia dodatkowego uczucia świeżości. Można stosować je w dni pomiędzy miesiączkami. Są cienkie i niezawodne, a dzięki temu, że są dostępne w szerokiej gamie stylów i rodzajów, można dopasować je do każdego rodzaju bielizny.

Jeśli krępuje Cię rozmowa na temat miesiączki, sięgnij po kilka wskazówek do naszego artykułu „Jak bez skrępowania rozmawiać z córką o okresie”.

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

Dowiedz się jak...

Jak utrzymać kable w należytym porządku

Nowoczesne mieszkania są wyposażone w coraz większą liczbę urządzeń elektrycznych, co przekłada się na plątaninę kabli w salonie, które wiją się po podłodze niczym elektryczne robaki. Pomożemy Ci rozwiązać ten problem.

Czytaj dalej

Jak pomalować usta w zaledwie 5 prostych krokach

Wyraziste usta są wiecznie modne. To znakomity i prosty sposób na zmianę wizerunku, a ponadto jeden z ważniejszych kobiecych atrybutów. Spróbuj maksymalnie wykorzystać naszą tajną broń kobiecą.

Czytaj dalej

Jak przygotować trzy napoje, które doskonale rozgrzeją Cię w czasie zimy

Kiedy zima daje się nam we znaki, nie ma nic lepszego niż gorący, rozgrzewający napój. Eleganckie kawiarnie posiadają w swojej ofercie bogaty wybór oryginalnie podanych kaw, które możesz również samodzielnie przygotować w domu. Doskonale rozgrzeją Cię podczas mroźnych, zimowych dni.

Czytaj dalej

Opinia o podpaskach Always Ultra

Opinia o podpaskach Always Ultra

"

Ciepły prysznic, relaks przed telewizorem i pewność z podpaskami Always w te trudne dni sprawiają, że czuję się dobrze. Odkąd używam Always (niezwykle chłonne) nie jestem już tak rozdrażniona i spięta, jak wcześniej. Wiem, że nowe podpaski, to pewność w każdej sytuacji!

"

przez Ambasadora
Alafi6

Opinia o podpaskach Always Ultra

Opinia o podpaskach Always Ultra

"

Moi znajomi są zachwyceni Always Ultra. Wszystkie przyjaciółki są zgodne, te podpaski to rewelacja! 100% chłonności, zabezpieczenia przed przeciekaniem, cena wspaniała, jakość!

"

przez Ambasadora
cedroa