Pielęgnacja skóry w trakcie cyklu miesiączkowego

Pielęgnacja skóry w trakcie cyklu miesiączkowego

Powinnyśmy czuć się pięknie wszędzie, każdego dnia. Lecz są dni, kiedy nie czujemy się za dobrze i nie wiemy czemu tak się dzieje. Rzecz w tym, że poczucie piękna jest ściśle połączone z indywidualnym cyklem każdej kobiety.


Tak jak kobiecy cykl, zabiegi pielęgnacyjne to zamknięty proces. Dlatego tak ważne jest zrozumienie naszej skóry i każdej części naszego ciała. Poszukaj sygnałów, które pojawiają się w trakcie trwania 30-dniowego cyklu i odkryj jak zadbać o skórę, aby czuć się pięknie, gdziekolwiek jesteś.

Delikatna i intymna

Delikatna skóra w miejscach intymnych może być narażona na podrażnienia w trakcie pierwszego tygodnia cyklu menstruacyjnego, kiedy poziom hormonów jest niski. Jeśli Twoja skóra w miejscach intymnych oraz pod pachami jest wrażliwa – są to miejsca, w których skóra jest bardziej sucha i łatwo ulega podrażnieniu w czasie okresu – postaraj się wtedy unikać takich zabiegów jak depilacja i zadbaj o skórę miejsc intymnych z podpaskami Naturella. Zawierają one unikalny DermaCrem, który chroni Twoją skórę przed podrażnieniami spowodowanymi wilgocią i obcieraniem.

Wrażliwa na dotyk

Naturella Pads Classic Night podpaski Miesiaczka SI00
Naturella Classic Night podpaski
(16)

Wypróbuj podpaski Naturella Classic Night

Odkryj teraz!

Czwarty tydzień cyklu? Możesz zauważyć, że opuszki palców są bardzo wrażliwe, ze względu na spadek poziomu hormonów. Postaraj się w tym okresie nie wykonywać prac domowych takich jak zmywanie naczyń z użyciem silnych detergentów i zrób sobie relaksujący masaż dłoni – opuszki palców mają więcej komórek receptorowych niż inne części ciała, a więc dodatkowa pielęgnacja z pewnością sprawi, że poczujesz się piękna i zadbana.

Całuśnie miękkie

Podczas menstruacji, usta bardzo często są suche i popękane, ze względu na niski poziom nawilżenia, spowodowany spadkiem hormonów. Zmysłowe usta mogą sprawić, że poczujesz się piękniejsza, a więc zadbaj o nie z nawilżającym balsamem do ust wzbogaconym o masło shea – a Twoje wargi szybko zostaną przywrócone do stanu idealnego, w sam raz na bardziej „towarzyskie” fazy cyklu w tygodniu drugim i trzecim.

W Naturelli, chcemy pomóc kobietom, zdać sobie sprawę z ich prawdziwego piękna i ze swojego potencjału każdego dnia. Dlatego stworzyliśmy linię produktów z DermaCrem – nawilżone balsamem podpaski i wkładki na każdą fazę cyklu tak, aby skóra w miejscach intymnych była odżywiona i abyś Ty miała poczucie komfortu i delikatności. Zapewnimy Ci przy tym ochronę, której oczekujesz, ponieważ wiemy, że życie w harmonii z Twoim ciałem jest kluczem do piękna.
Dbaj o siebie. Czuj się piękna. Gdziekolwiek jesteś. Każdego dnia.

Przedstawione produkty

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap