Pewność siebie w opowieściach 4 różnych kobiet

Pewność siebie w opowieściach 4 różnych kobiet

Kobiety, które są pewne siebie bez względu na okoliczności, stanowią źródło inspiracji dla innych. Ale jaki jest sekret każdej z nich? Cztery różne kobiety postanowiły nam o tym opowiedzieć. Czasem najlepiej posłuchać osób, które dobrze znają ten problem. Cztery kobiety postanowiły podzielić się z nami swoimi doświadczeniami i dają nam wskazówki, jak zwiększyć swoją pewność siebie, bez względu na okoliczności.


Skup się na tym, co możesz kontrolować!

„Bycie mamą trójki dzieci na pewno daje mi mnóstwo radości i satysfakcji, ale czasem pod koniec dnia zaczynam się martwić o różne rzeczy. To mogą być drobiazgi — na przykład to, jak córka poradzi sobie na teście z matematyki — albo większe problemy, jak wybór uczelni dla starszego syna. Życie matki jest pełne radości, ale i niepokoju. Moja najlepsza rada to skupienie się na sobie i własnych zadaniach. Owszem, przygotuj się na wszelkie ewentualności, ale raczej skoncentruj się na własnych działaniach i pozwól innym robić swoje. Niezależnie od tego, co zrobią inni, możesz kontrolować tylko to, czym sama się zajmujesz, więc skup się właśnie na tym.” Ola, lat 38, matka trójki dzieci

Wypróbuj nasze rozwiązanie: Zrób listę wszystkich rzeczy, którymi się martwisz. A teraz podziel ją na dwie części. Z jednej strony zapisz rzeczy, nad którymi masz kontrolę, a z drugiej — te, które nie zależą od Ciebie. Skup się na pierwszej liście i popracuj nad rzeczami, które znajdują się w Twojej strefie wpływów.

Odpowiednio wykorzystuj mowę ciała 

„Moje obowiązki obejmują częste wykonywanie prezentacji dla szkolnego komitetu rodzicielskiego, ale publiczne przemowy zawsze mnie onieśmielały. Nadal za nimi nie przepadam, ale nauczyłam się odpowiednio wykorzystywać mowę ciała. Kiedyś przyjaciółka poradziła mi, żebym po prostu udawała pewną siebie, dopóki naprawdę się tak nie poczuję! Odpowiednia postawa, kilka głębokich oddechów i uśmiech to dobry początek każdej mojej prezentacji.” Marta, lat 34, matka dwójki dzieci

Wypróbuj to rozwiązanie. Wyprostuj się i lekko unieś brodę do góry. Taka postawa powinna sprawić, że będziesz wyglądać i czuć się trochę bardziej pewnie. Dodaj do tego uśmiech i gotowe!

Head & Shoulders Citrus Fresh Szampon 250 ml
Head & Shoulders Citrus Fresh Szampon
(101)

Head & Shoulders Citrus Fresh Szampon przeciwłupieżowy

Odkryj teraz!

Zdrowa skóra i włosy

„Głównym źródłem pewności siebie są dla mnie włosy i skóra. Gdy pięknie wyglądają, zawsze czuję się super i pewnie. Dlatego gdy zauważyłam u siebie pierwsze objawy łupieżu, zmniejszyła się moja pewność siebie. Jednak używając odpowiednich produktów pozbyłam się łupieżu i znów zaczęłam się świetnie czuć. Zdrowe, lśniące loki są bardzo ważne dla mojego poczucia własnej wartości!” 

Anna, 31 lat, asystentka

Dlaczego sama nie spróbujesz? Bajecznie piękne włosy zaczynają się od zdrowej skóry głowy i lśniących loków. Postaraj się regularnie używać szamponu Head & Shoulders Citrus Fresh, aby zapobiegać łupieżowi i czuć się pewnie przez cały dzień! 

Myśl pozytywnie

„Mam skłonności do zamartwiania się z byle powodu, dlatego przed każdym występem zwykle skupiam się na rzeczach negatywnych. Od kiedy jednak przekonałam się, że pozytywne myśli mogą wyprzeć te negatywne, robię listę moich pozytywnych cech i trzymam ją pod ręką. Kiedy tylko zaczynam się denerwować, moja lista daje mi prawdziwy zastrzyk pewności siebie!” Eliza, lat 41, muzyk

Wypróbuj to! Poproś kogoś z bliskich przyjaciół lub swojego partnera, aby zrobił listę Twoich mocnych stron, a później włóż ją do kieszeni lub torebki. Często dobrze jest sprawdzić, jak postrzegają nas inni. Może to nam pomóc spojrzeć na siebie bardziej pewnie i w mniej krytyczny sposób.

Przedstawione produkty

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

Wprawdzie mam (na razie) tylko jedno dziecko, ale wiem ile jest troski a czasami złości włożone w wychowanie.Jako rodzic chcemy jak najlepiej dla swoich dzieci,ale nie zawsze wychodzi po naszej myśli. Ja np. zauważam,że ostatnio mam chwile, w których podnoszę głos a mogłabym chwilę odczekać i powiedzieć to w spokojniejszy sposób(tylko czasami już jest za późno). I później się tego żałuje.

  • Zgłoś

Dobre rady - czas wypróbować u siebie.

  • Zgłoś

kupując - pomagasz

ufundować nowe ubrania dla dzieci z domów diecka.

Towarzystwo Nasz Dam

Jak mogę dołączyć do akcji?

Pomaganie innym nigdy nie było łatwiejsze! Kupując środek piorący,
trzeba tylko sięgnąć po specjalne opakowanie Vizir.
Dzięki temu, dzieci z polskich
domów dziecka zyskają nowe ubrania. Przekonaj się, jak w czterech prostych krokach
ubrania trafią do najbardziej potrzebujących dzieci.

Kup oznaczone
produkty Vizir
Kup oznaczone produkty Vizir
Kupując, sponsorujesz
bony do sklepów
odzieżowych dla dzieci
z domów dziecka.
Kupując a sponsorujesz
Dzieci z domów dziecka
otrzymają bony
na zakup ubrań...
Dzieci z domów dziecka otrzymają bony na zakup ubrań...
...i zyskają szansę
na wybór i zakup
nowych ubrań
...i zyskają szansę na wybór i zakup nowych ubrań

Informacje o bonach

Każdemu dziecku wybranemu przez Towarzystwo Nasz Dom,
przekażemy bon o wartości 200 zł na zakup ubrań (w jednej z największych
sieci sklepów w Polsce). Dzieci będą miały okazję wybrać się do sklepów
i samodzielnie kupić wymarzone ubrania.

Head & Shoulders Menthol

Head & Shoulders Menthol

"

Skuteczność w walce z łupieżem to jedno i najważniejsze ale w połączeniu z uczuciem świeżości, który daje i z tym cudownym zapachem czyni ten szampon bezkonkurencyjnym.

"

przez Ambasadora
TesterG142713