Nie pozwól, aby Twoje talenty się zmarnowały

Nie pozwól, aby Twoje talenty się zmarnowały

Upewnij się, że Twoje talenty nie pozostaną niezauważone! Dlaczego jest to takie ważne?


Każdy jest w czymś dobry bez względu na to czy jest to gra na instrumencie muzycznym, pisanie poezji, czy gra w tenisa, ale tak łatwo jest odsunąć te rzeczy na dalszy plan, szczególnie, gdy jesteś zapracowaną mamą.

Pozwól sobie zabłysnąć: złote zasady

1. Talenty muszą być rozwijane
A to oznacza, że trzeba poświęcić na to trochę czasu i nie pozwolić, aby coś nam w tym przeszkodziło. Na przykład, jeśli „tracisz” pięć dni każdego miesiąca, ponieważ obawiasz się przeciekania podczas okresu, wypróbuj Always Ultra, która pomimo tego, że jest bardzo cienka, zawiera specjalny żel, który zatrzymuje płyn i zapewnia do 100% ochrony przed przeciekaniem. A to oznacza, że możesz zapomnieć o okresie i skoncentrować się na tym co chcesz robić.

2. Zignoruj głosy krytyki, w tym swój
Czasami strach przed byciem „niewystarczająco dobrą” jest czynnikiem, który nas powstrzymuje. Nigdy nie będziemy tak dobrze grały na pianinie jakbyśmy chciały. Nasz backhand nigdy nie będzie nas satysfakcjonował. Jednak jednym z sekretów ludzi osiągających sukces jest to, że potrafią oni wyłączyć się na głosy krytyki. Ciesz się z tego co osiągasz zamiast skupiać się na tym, gdzie uważasz, że masz braki.

3. Naucz się przyjmować pochwały
Czy kiedy ktoś mówi Ci, że to był dobry strzał lub, że pięknie śpiewasz, odruchowo odpowiadasz, że to nic specjalnego? Czas to zmienić! Umiejętność zaakceptowania – i koniecznie przyjęcia – komplementu jest niezbędna do zyskania pewności siebie. A to prowadzi nas do następnej zasady, jaką jest...

01.02 Always Sara normal with wings
Always Sensitive Normal/Long Podpaski Ze Skrzydełkami
(1848)

Ochrona ALWAYS Sensitive

Odkryj teraz!

4. Pewność siebie – udawaj, aż stanie się to prawdą
Wszystkie znamy ludzi, którzy wydają się emanować pewnością siebie, lecz jeśli nie jesteś jedną z tych osób (a większość z nas nie jest!) możesz być zaskoczona, że „udawanie” pewności siebie pomaga nam poczuć się pewniej.

Dlaczego jest to takie ważne

1. Sprawia, że czujesz się zdrowiej i jesteś bardziej szczęśliwa
Robienie rzeczy, w których jesteś dobra i takich, które sprawiają Ci przyjemność jest konieczne dla zdrowia i dobrego samopoczucia. Więc następnym razem, gdy pomyślisz sobie, że nie masz czasu na basen czy zajęcia plastyczne, przypomnij sobie jak bardzo jest to ważne.

2. Jest to dobry przykład dla Twoich dzieci
Jeśli potrzebujesz dalszej zachęty, aby wcisnąć swoje zajęcia w grafik zapracowanej mamy, warto pamiętać, że dzięki temu będziesz świetnym przykładem dla dzieci. O wiele prościej jest zachęcić dzieci do poświęcania czasu i zaangażowania się w grę na pianinie, treningi piłki nożnej, czy robótki ręczne jeśli wiedzą, że ich mama angażuje się w swoje zajęcia.

Czekamy na komentarze
Daj nam znać jakie Ty masz talenty i co robisz, aby nie odsunąć ich na dalszy plan.

5 rzeczy, które możesz nosić w niewłaściwym rozmiarze

Przedstawione produkty

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

SIła woli, ale i wsparcie bliskich.. Bo o ile siłe woli mozna sobie wytrenować, tak wsparcia najbliższych osób już nie. Pamiętajmy jednak, że to my - jako najbliżsi mamy najwięszy wpływ na naszych znajomych czy członków rodziny. Motywujmy, a nie zniechęcajmy!

  • Zgłoś

niestety ja nie posiadam swojego talentu. pracuje, i prowadze dom, wiec tylko tyle albo az tyle. Fajny artykuł

  • Zgłoś

Aby cos osiągnąć zawsze potrzebna jest wytrwałość. Nie ma ludzi którzy nie mają umiejętnosci w różnych kierunkach. Najważniejsze jest abyśmy potrafili rozpoznać czy naszą pasją jest pisanie , czytanie ksiązek ,spotr, malarstwo, grafika, haft czy może polowania z aparatem fotograficznym. Kiedy już odkryjemy co nas kręci wtedy tylko potrzeba chęci bo czas się zawsze znajdzie na realizację naszych pasji i do dzieła ...

  • Zgłoś
Autumn

Autumn

Zgłoszone

Silna wola, to jest to !

  • Zgłoś