Nie do zatrzymania #JAKDZIEWCZYNA

Czy w jakikolwiek sposób ograniczamy dziewczyny i mówimy im, jakie powinny, a jakie nie powinny być? Czy szufladkujemy je, przypisując im poszczególne role?


Czy w jakikolwiek sposób ograniczamy dziewczyny i mówimy im, jakie powinny, a jakie nie powinny być? Czy szufladkujemy je, przypisując im poszczególne role?

72% dziewczyn FAKTYCZNIE odczuwa ograniczenia społeczne, zwłaszcza w okresie dojrzewania − czyli wtedy, gdy ich poczucie pewności siebie gwałtownie spada. Always toczy nieustanną walkę o zapewnienie każdej dziewczynie pewności siebie przez cały czas, nie tylko w okresie dojrzewania.

Always Ultra Lara Secure Night PL SI01
ALWAYS Ultra Secure Night Rozmiar 4 Podpaski
(1018)

Podpaska zapewniająca ochronę przed przeciekaniem dopasowana do kształtu ciała i Twoich indywidualnych potrzeb

Odkryj teraz!

Jesteśmy na fali, nikt i nic nas nie zatrzyma! Tu i teraz, dzielimy się radosną informacją, że dziewczyny są nie do zatrzymania #JAKDZIEWCZYNA, kiedy już pokonają ograniczenia.

Potrzebujemy Twojej pomocy. Przyłącz się do nas. Obserwuj, dziel się z innymi i wspieraj dziewczyny, które lubisz, aby były nie do zatrzymania. #JAKDZIEWCZYNA.

Przedstawione produkty

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

#JAKDZIEWCZYNA nie powinnyśmy byc szufladkowane, bo same jesteśmy dopowiedzialne za swój los. Same podejmujemy decyzje i wiemy co jest dla nas dobre, a co nie!

  • Zgłoś

wiola1

Zgłoszone

SUPER. SZKODA ZE NIE DOSTAŁAM PRÓBKI DO PRZETESTOWANIA

  • Zgłoś

Dowiedz się jak...

Jak utrzymać kable w należytym porządku

Nowoczesne mieszkania są wyposażone w coraz większą liczbę urządzeń elektrycznych, co przekłada się na plątaninę kabli w salonie, które wiją się po podłodze niczym elektryczne robaki. Pomożemy Ci rozwiązać ten problem.

Czytaj dalej

Jak pomalować usta w zaledwie 5 prostych krokach

Wyraziste usta są wiecznie modne. To znakomity i prosty sposób na zmianę wizerunku, a ponadto jeden z ważniejszych kobiecych atrybutów. Spróbuj maksymalnie wykorzystać naszą tajną broń kobiecą.

Czytaj dalej

Jak przygotować trzy napoje, które doskonale rozgrzeją Cię w czasie zimy

Kiedy zima daje się nam we znaki, nie ma nic lepszego niż gorący, rozgrzewający napój. Eleganckie kawiarnie posiadają w swojej ofercie bogaty wybór oryginalnie podanych kaw, które możesz również samodzielnie przygotować w domu. Doskonale rozgrzeją Cię podczas mroźnych, zimowych dni.

Czytaj dalej