Always Ultra jeszcze bardziej komfortowe? Sprawdź sama!

Always Ultra jeszcze bardziej komfortowe? Sprawdź sama!

Czasami najmniejsza rzecz, która dodaje nam pewności siebie ma niebagatelny wpływ na nasze samopoczucie.


Doskonale rozumie to marka Always, która od ponad 20 lat w Polsce wspiera kobiety, oferując produkty dopasowane do ich potrzeb. Poprzez zapewnienie oczekiwanego komfortu i ochrony pomaga im poczuć się pewnie każdego dnia. Nowe podpaski Always Ultra zostały stworzone , aby zapewnić kobietom ochronę przed przeciekaniem dzięki specjalnej warstwie chłonnej , a nowa, delikatna powłoczka podnosi poczucie komfortu.

Nowe Always Ultra mają również nowe, zmienione opakowanie.

Nowe podpaski Always Ultra.

Czy chciałabyś poczuć prawdziwą wolność i bezpieczeństwo – nawet podczas miesiączki? Czy chcesz osiągać swoje cele i odnosić sukces każdego dnia?

Nowe podpaski Always Ultra zostały stworzone dla kobiet, które mogą przewrócić świat do góry nogami i nie chcą rezygnować ze swoich planów – nawet wtedy, gdy mają okres.

Podpaski Always Ultra zostały ulepszone i mają teraz nową, delikatną powłoczkę, która zapewnia większy komfort. A ich ulepszony technologicznie środek utrzymuje wilgoć z dala od skóry i zapewnia suchość.

Nowe podpaski Always Ultra są teraz dostępne w zupełnie nowym opakowaniu w każdym z trzech wariantów: Always Ultra Normal, Always Ultra Super oraz Always Ultra Night.

Nowa, delikatna powłoczka.

Jedną z najważniejszych cech nowych Always Ultra jest delikatna powłoczka, która zapewnia oczekiwany komfort podczas noszenia.

Always Ultra Extra Night podpaski ze skrzydełkami
Always Ultra Extra Night podpaski ze skrzydełkami
(862)

Do 100% ochrony przed przeciekaniem

Odkryj teraz!

Nowy system absorpcji.

Na czym polega sekret nowych Always Ultra? Ich nowa powłoczka z otworami w kształcie litery V, jest delikatna, pozostaje sucha i odprowadza wilgoć z dala od ciała, w głąb warstwy chłonnej. Środkowa warstwa wchłania wilgoć w kilka sekund i rozprowadza płyn równomiernie wzdłuż podpaski. Kolejna warstwa zawiera super absorbent, który wiąże płyn w żel, zapobiegając jego wyciekaniu. Super absorbent może wchłonąć nawet 10 razy więcej płynu niż sam waży. Rezultat? Do 100% ochrony przed przeciekaniem. Na takiej ochronie kobiety mogą polegać w każdej sytuacji, nawet do góry nogami! Always Ultra zostały stworzone, aby nadążyć za aktywnym stylem życia. Dzięki nowej, delikatnej powłoczce i ochronie przed przeciekaniem, kobiety mogą czuć się komfortowo w każdej sytuacji.

Niezawodna ochrona każdego dnia.

Cykl menstruacyjny jest częścią życia każdej kobiety. Odpowiedni wybór środków higienicznych sprawi, że podczas „tych dni” nie trzeba z niczego rezygnować.

Intensywność miesiączki każdej kobiety jest inna. Ważne jest, aby pośród dostępnych na rynku produktów wybrać te, które najlepiej odpowiadają indywidualnym potrzebom. Wypełnione kropelki widoczne na opakowaniu oznaczają chłonność danej podpaski.

Każda podpaska Always pakowana jest pojedynczo, co sprawia, że zawsze możesz je nosić w torebce i mieć blisko siebie.

Nowe Always Ultra dostępne są w trzech wariantach, dzięki czemu zapewniają komfort i ochronę zarówno w dzień, jak i w nocy. Intensywność miesiączki może się różnić u poszczególnych kobiet, dlatego możemy wybrać najbardziej odpowiednią wersję ochrony, dostosowaną do naszych potrzeb.

Always Ultra Normal zapewniają ochronę w dniach, w których krwawienie jest normalne lub mniej obfite.

Always Ultra Super sprawdzą się w dniach, w których krwawieniejest normalne, obfite lub bardzo obfite, a także wtedy, gdy potrzebujesz dodatkowej ochrony.

Always Ultra Night zapewniają doskonałą ochronę przez całą noc.

 

Przedstawione produkty

  Zaloguj się, by dodać komentarz

Polecam podpaski always ponieważ są z wyższej półki. Ładne opakowanie chłoną dobrze obfity okres oraz można się w nich czuć komfortowo ze nie przydarzyło się coś czego nie chcemy PRZECIEKANIA. POLECAM GORACO

  • Zgłoś
Tecia

Tecia

Zgłoszone

Z Always Ultra można się naprawdę czuć komfortowo:-) Cienkie, delikatne, pachnące, a do tego bardzo chłonne!

  • Zgłoś

poproszę o próbki Always Ultra Super.

  • Zgłoś

Jeszcze nowości tej nie próbowałam, ale fajnie jest się co nieco dowiedzieć :) Może będą lepsze i wygodniejsze niż podpaski innych marek :) Wypróbuję :)

  • Zgłoś

zdecydowanie polecam nowe always! nic mi tak nie gwarantuje uczucia świeżości i komfortu. W końcu mogę czuć się swobodnie i kobieco nawet w te dni.

  • Zgłoś
Przepisy kulinarne
Przepisy kulinarne
5

Przepisy kulinarne

You have already participated to this slideshow