Always Back Me App - Mój Anioł Stróż

Samotny powrót do domu o późnej porze może być wyzwaniem, szczególnie dla dziewczyn. Back Me App, nowa aplikacja przygotowana przez producenta produktów ochrony kobiecej Always, oferuje prosty, praktyczny i oryginalny sposób, by poczuć się pewniej w tej sytuacji.


Jest noc. Nawet latarnie wydają się dawać słabsze światło. A ty? Wracasz do domu po spotkaniu ze znajomymi, intensywnej nauce do egzaminu lub drugiej zmianie w pracy. Niestety noc rządzi się własnymi prawami – ogarniają cię strach i niepewność, a z każdym kolejnym krokiem te uczucia nasilają się.
Nie jesteś jedyną osobą, która czuje się w ten sposób. Choć mogłoby się wydawać, że problem nie istnieje lub jest błahy, na forach internetowych można znaleźć dyskusje dotyczące strachu przed samotnym powrotem do domu. Dla wielu kobiet i dziewczyn jest to nieprzyjemne, a czasem też przerażające doświadczenie.

Jak sobie radzą, by czuć się bezpieczniej w drodze do domu? Okazuje się, że sposobów jest wiele:

 • przez całą drogę do domu rozmawiają przez telefon z przyjaciółką lub inną bliską osobą
 • wybierają drogę tak, by była jak najlepiej oświetlona i jak najbardziej ruchliwa
 • podążają za osobami, które wydają się godne zaufania (na przykład inną grupą dziewcząt idącą w tym samym kierunku).

Czy można zrobić coś więcej?
Przekonanie, że kobiety powinny czuć się pewnie i bezpiecznie gdziekolwiek są, sprawiło, że marka Always zdecydowała się uruchomić rewolucyjną, jedyną w swoim rodzaju aplikację Back Me App, która pomaga kobietom czuć się bezpieczniej podczas powrotu do domu. Jak? Dzięki wirtualnemu towarzystwu dobrego przyjaciela!

Aplikacja jest bardzo prosta w użyciu:

Always Ultra Extra Night podpaski ze skrzydełkami
Always Ultra Extra Night podpaski ze skrzydełkami
(862)

Do 100% ochrony przed przeciekaniem

Odkryj teraz!
 1. Wybierz swojego anioła stróża (może to być przyjaciółka/przyjaciel z twojej listy kontaktów) i podziel się z nią/nim swoją trasą powrotną.
 2. Jeżeli coś nieplanowanego albo niespodziewanego zdarzy się podczas drogi, na przykład zboczysz z wyznaczonej trasy, twój przyjaciel natychmiast otrzyma o tym informację na swojego smartphone’a.
 3. Twój przyjaciel wirtualnie odprowadzi cię do domu: nie jest zobowiązany, by odbierać od ciebie połącznia i rozmawiać z tobą przez telefon – wystarczy, by zwracał uwagę na powiadomienia pojawiające się na ekranie smartphone’a.
 4. Aniołem stróżem może zostać twój dobry przyjaciel, rodzeństwo, rodzic lub inna osoba, której ufasz lub wiesz, że nie będzie spać w czasie, kiedy wracasz do domu.
 5. Kiedy bezpiecznie dotrzesz do celu, twój przyjaciel zostanie o tym poinformowany i pozostanie wam jedynie życzyć sobie nawzajem dobrej nocy.

Pomysł na aplikację zrodził się z uświadomienia sobie, że poczucie bezpieczeństwa, niezwykle istotne dla kobiet, jest zagrożone, kiedy muszą one nocą samotnie wracać do domu. Always uważa, że kobiety powinny mieć możliwość pełnego uczestniczenia w życiu i korzystania z tego, co im przynosi, bez konieczności rezygnowania ze swoich potrzeb i planów. Back Me App pomaga dziewczętom i kobietom czuć się bezpieczniej – dokładnie tak, jak na to zasługują.

Aplikacja Always „Back Me App” jest dostępna jako część aplikacji „Always On Time” (kalkulator miesiączkowy), którą można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Apple oraz Google Play:

Przedstawione produkty

  Zaloguj się, by dodać komentarz

Super pomysł ta apka:)

 • Zgłoś

ciekawa aplikacja chyba ja sobie sciagne:)

 • Zgłoś
digicz

digicz

Zgłoszone

Szkoda że ominęło mnie ambasadorstwo,

 • Zgłoś
Freya

Freya

Zgłoszone

genialna aplikacja, widzisz w którym miejscu dana osoba zboczyła z trasy i od razu możesz zareagować! ciekawe jak w praktyce działa, ale wydaje się świetnym rozwiązaniem - dla dzieci i facetów też (bo faceci to też dzieci ale większe)

 • Zgłoś

Proszę o próbkę :)

 • Zgłoś