Zostań ekspertem we własnej łazience

Zostań ekspertem we własnej łazience

Zostań specjalistą w dziedzinie pielęgnacji jamy ustnej dzięki Oral-B


Żyjemy w epoce błyskawicznych informacji zwrotnych – po naciśnięciu odpowiedniego przycisku możemy sprawdzić, ile kalorii spaliliśmy, ile kilometrów przebiegliśmy i czy przestrzegamy naszej nowej diety. Staliśmy się ekspertami w dziedzinie własnego zdrowia – własnymi trenerami i specjalistami od żywienia. A w jaki sposób możemy ocenić efekty pielęgnacji jamy ustnej, zanim nasz dentysta zauważy jakiś problem?

Pewnie miną długie miesiące, zanim wybierzesz się do dentysty, a tymczasem z każdą minutą Twoje zęby mogą stawać się coraz słabsze. Do czasu wizyty kontrolnej u stomatologa mogą nastąpić w nich nieodwracalne uszkodzenia i dlatego musisz mieć pewność, że Twój program pielęgnacji jamy ustnej działa skutecznie każdego dnia.

Trzy kroki do fachowej wiedzy w dziedzinie pielęgnacji jamy ustnej

Pierwszy krok to znalezienie odpowiedniej pasty do zębów – takiej, która aktywnie wzmocni zęby, poradzi sobie z kwasami znajdującymi się w Twojej diecie i zapewni Ci nowy poziom czystości, który możesz naprawdę odczuć. Blend-a-med Pro-Expert zaczyna działać już od pierwszego dnia, a przy regularnym stosowaniu sprawi, że Twoje zęby staną się dziesięć razy mocniejsze* Możesz przekonać się o tym już w dwa tygodnie – poczujesz, że Twoje zęby stały się mocniejsze, a Twój dentysta zauważy różnicę podczas następnej wizyty kontrolnej.

Cytat : 81% badanych zgadza się, że ta pasta zapewnia wyraźne uczucie czystości już po pierwszym użyciu

Blend-a-med 3D White Luxe Healthy Shine
Blend-a-med 3D White Luxe Healthy Shine
(16)

Wybielająca pasta do zębów Blend-a-med 3D White Luxe Healthy Shine

Odkryj teraz!

Krok drugi to używanie lepszej szczoteczki do zębów. Stomatolodzy polecają szczoteczki elektryczne Oral-B częściej niż inne marki szczoteczek, z uwagi na ich większą moc czyszczenia. Szczoteczka elektryczna Oral-B w ciągu minuty zapewnia więcej ruchów usuwających płytkę nazębną niż jesteś w stanie wykonać przy użyciu zwykłej szczoteczki manualnej. Mniejsza ilość płytki nazębnej oznacza czystszą, zdrowszą jamę ustną, mniej ubytków i lepsze wyniki kontroli w gabinecie dentystycznym.

Cytat : Dentyści na całym świecie polecają szczoteczki elektryczne Oral-B częściej niż szczoteczki jakiejkolwiek innej marki

Krok trzeci to odpowiednie płukanie ust. Twój dentysta zobaczy wszystkie miejsca, których nie możesz dosięgnąć szczoteczką, dlatego płyn do płukania ust o odpowiednich właściwościach klinicznych oprócz zapewnienia Ci świeżego oddechu odgrywa również bardzo istotną rolę. Płyn do płukania jamy ustnej Oral-B Pro-Expert zawiera wszystko to, co możesz znaleźć w zwykłym płynie do płukania ust, a przy tym zapewnia ochronę całej jamy ustnej nawet przez 24 godziny po szczotkowaniu.

Siła trzech

Każdy z tych produktów został opracowany przy użyciu najnowszej wiedzy stomatologicznej, a ich stosowanie w zestawie zapewnia zwielokrotnione efekty – Twoja jama ustna będzie zdrowsza, a zęby mocniejsze już od pierwszego szczotkowania. A zatem po co czekać do następnej kontroli u stomatologa, żeby przekonać się, czy Twój program pielęgnacji jamy ustnej jest właściwy? Przecież możesz poczuć różnicę już dzisiaj.

* Przeciw erozji szkliwa, w porównaniu ze zwykłą pastą do zębów zawierającą monofluorofosforan sodu

Przedstawione produkty

  Zaloguj się, by dodać komentarz

Aussie 3 Minute Miracle Moisture

Aussie 3 Minute Miracle Moisture

"

Naprawdę nie ma lepszego zestawu do włosów. Od samego zapachu można oszaleć, bo jest po prostu boski!!!! Nie mówiąc o działaniu, moje włosy nareszcie są piękne !

"

przez Ambasadora
Anulka_88

Dowiedz się jak...

Jak utrzymać kable w należytym porządku

Nowoczesne mieszkania są wyposażone w coraz większą liczbę urządzeń elektrycznych, co przekłada się na plątaninę kabli w salonie, które wiją się po podłodze niczym elektryczne robaki. Pomożemy Ci rozwiązać ten problem.

Czytaj dalej

Jak pomalować usta w zaledwie 5 prostych krokach

Wyraziste usta są wiecznie modne. To znakomity i prosty sposób na zmianę wizerunku, a ponadto jeden z ważniejszych kobiecych atrybutów. Spróbuj maksymalnie wykorzystać naszą tajną broń kobiecą.

Czytaj dalej

Jak przygotować trzy napoje, które doskonale rozgrzeją Cię w czasie zimy

Kiedy zima daje się nam we znaki, nie ma nic lepszego niż gorący, rozgrzewający napój. Eleganckie kawiarnie posiadają w swojej ofercie bogaty wybór oryginalnie podanych kaw, które możesz również samodzielnie przygotować w domu. Doskonale rozgrzeją Cię podczas mroźnych, zimowych dni.

Czytaj dalej

Przepisy kulinarne
Przepisy kulinarne
5

Przepisy kulinarne

You have already participated to this slideshow