Powstrzymaj codzienne uszkodzenia

Powstrzymaj codzienne uszkodzenia, jeśli chcesz, by Twoje zęby wystarczyły Ci na całe życie

Nasze zęby stają się coraz z słabsze z każdym dniem. Kwasy zawarte w produktach spożywczych mogą przy każdym posiłku zmiękczać szkliwo, bakterie rozmnażają się z każdą sekundą.


Czas daje się we znaki również Twoim zębom

Nasze zęby stają się coraz z słabsze z każdym dniem. Kwasy zawarte w produktach spożywczych mogą przy każdym posiłku zmiękczać szkliwo, bakterie rozmnażają się z każdą sekundą, a częste ścieranie powierzchni zębów oraz wpływ ogólnego stanu zdrowia razem prowadzą do codziennych uszkodzeń. Nic zatem dziwnego, że gdy osiągamy wiek trzydziestu kilku lat, u połowy z nas* można stwierdzić duży procent erozji szkliwa. A ponieważ żyjemy dłużej niż kiedyś, nasze zęby naturalnie zużywają się szybciej i mogą nie wystarczać nam na całe życie... Chyba że już dzisiaj zadbamy o to, by ten stan rzeczy się zmienił.

Zatrzymanie zegara – pierwszy krok

Chociaż nasze nawyki mają tu duże znaczenie, pierwszym krokiem jest wybór odpowiedniej pasty, gdyż ponad 90% z nich nie zapewnia żadnej innej ochrony przed erozją szkliwa poza zwykłym fluorkiem sodu. Ich formuły nie zostały opracowane tak, by mogły poradzić sobie z coraz bardziej kwasową dietą.

Pasta Blend-a-med Pro-Expert jest inna – aktywnie wzmacnia zęby już od pierwszego dnia, a po dwóch tygodniach możesz zauważyć różnicę. Poczujesz, że Twoje zęby są rzeczywiście mocniejsze. Wszystko to zawdzięczamy specjalnemu składnikowi – fluorkowi cyny, który wzmacnia zęby i pozostawia specjalną osłonę nierozpuszczalną przez kwasy, aby zapewnić Ci ochronę przed substancjami chemicznymi i codziennymi uszkodzeniami. Zwalcza bakterie i powstrzymuje ich ponowne pojawianie się, a dzięki zawartym w paście aktywnym mikrocząsteczkom o właściwościach rozpuszczających możesz naprawdę poczuć różnicę.

Twój dentysta również zauważy różnicę – będziesz mieć o 27% mniej płytki nazębnej niż przy stosowaniu zwykłej pasty i wyraźnie mniej problemów z dziąsłami, które stanowią główną przyczynę wypadania zębów. Zęby staną się dziesięć razy mocniejsze** niż wtedy, gdy używasz zwykłej pasty.

A zatem na co czekasz? Zacznij już dziś używać pasty Pro-Expert, aby Twoje zęby wystarczyły Ci na całe życie.

Zatrzymaj zegar – zobacz, jak uszkodzenia wpływają na Twoje zęby i jak możesz zatrzymać ten proces

Blend-a-med Pro-Expert Dokładne Czyszczenie o smaku mięty
Blend-a-med Pro-Expert Dokładne Czyszczenie o smaku mięty
(5)

Pasta do zębów Blend-a-med Pro-Expert Dokładne Czyszczenie o smaku mięty

Odkryj teraz!

Stale postępujące uszkodzenia:

Minuty
Kwasy zawarte w produktach spożywczych powodują demineralizację powierzchni zębów, rozwijają się bakterie

Tygodnie
Utrata mikroskopijnych warstw szkliwa, bakterie zaczynają powodować stan zapalny dziąseł

Miesiące - lata
Utrata klinicznie zauważalnych fragmentów szkliwa, pojawiają się ubytki i rozwijają się choroby przyzębia

Kiedy używasz pasty Pro-Expert:

Minuty
Pasta Blend-a-med Pro-Expert pomaga w remineralizacji szkliwa już od pierwszego dnia szczotkowania zębów. Czujesz, że Twoje zęby są zauważalnie czystsze już po jej pierwszym użyciu

Tygodnie
Dalej używaj pasty Pro-Expert, a Twoje zęby staną się wyraźnie mocniejsze w zaledwie dwa tygodnie

Miesiąc
Nawet Twój dentysta zauważy różnicę! Twoja jama ustna będzie zdrowsza, a zęby staną się 10 x mocniejsze

Przedstawione produkty

  Zaloguj się, by dodać komentarz

Aussie 3 Minute Miracle Moisture

Aussie 3 Minute Miracle Moisture

"

Naprawdę nie ma lepszego zestawu do włosów. Od samego zapachu można oszaleć, bo jest po prostu boski!!!! Nie mówiąc o działaniu, moje włosy nareszcie są piękne !

"

przez Ambasadora
Anulka_88

Dowiedz się jak...

Jak utrzymać kable w należytym porządku

Nowoczesne mieszkania są wyposażone w coraz większą liczbę urządzeń elektrycznych, co przekłada się na plątaninę kabli w salonie, które wiją się po podłodze niczym elektryczne robaki. Pomożemy Ci rozwiązać ten problem.

Czytaj dalej

Jak pomalować usta w zaledwie 5 prostych krokach

Wyraziste usta są wiecznie modne. To znakomity i prosty sposób na zmianę wizerunku, a ponadto jeden z ważniejszych kobiecych atrybutów. Spróbuj maksymalnie wykorzystać naszą tajną broń kobiecą.

Czytaj dalej

Jak przygotować trzy napoje, które doskonale rozgrzeją Cię w czasie zimy

Kiedy zima daje się nam we znaki, nie ma nic lepszego niż gorący, rozgrzewający napój. Eleganckie kawiarnie posiadają w swojej ofercie bogaty wybór oryginalnie podanych kaw, które możesz również samodzielnie przygotować w domu. Doskonale rozgrzeją Cię podczas mroźnych, zimowych dni.

Czytaj dalej

Przepisy kulinarne
Przepisy kulinarne
5

Przepisy kulinarne

You have already participated to this slideshow