Ochrona zdrowego uśmiechu

Ochrona zdrowego uśmiechu

Chcąc ochronić swój uśmiech należy używać najlepszych produktów, które zapewnią zdrowie jamy ustnej.


Dbanie o higienę jamy ustnej nie tylko zapewnia nam piękny uśmiech, ale także przyczynia się do dobrego ogólnego stanu zdrowia i lepszego samopoczucia. Jama ustna nie służy tylko do jedzenia, picia, smakowania, oddychania i komunikacji. Wydzielana ślina ma właściwości antybakteryjne i jest częścią systemu obronnego organizmu przeciw różnym infekcjom. Niewłaściwe dbanie o higienę jamy ustnej może przynieść nieprzyjemne rezultaty takie jak problemy z dziąsłami, próchnicę zębów czy nieświeży oddech.

Każda wizyta u Twojego stomatologa ma na celu zapewnić zdrowie Twojej jamy ustnej.
Lekarze stomatolodzy powinni zwracać uwagę na wymienione poniżej problemy, których pojawienie się zagraża zdrowiu całej jamy ustnej:

 • Problemy z dziąsłami
 • Próchnica
 • Kamień nazębny
 • Płytka nazębna
 • Nadwrażliwość zębów
 • Przebarwienia
 • Nieświeży oddech

Badania kliniczne wykazały, że Blend-a-Med Pro-Expert znacząco redukuje problemy dziąseł. Ta zaawansowana pasta do zębów o klinicznie potwierdzonym działaniu uzyskała rekomendację lokalnego Stowarzyszenia Lekarzy Stomatologów. Problemy z dziąsłami, próchnicą oraz higieną jamy ustnej nadal pozostają problemami na skalę światową. Nadszedł więc czas, aby skorzystać z dobrodziejstw jakie niosą najnowsze zdobycze techniki w zakresie zdrowia jamy ustnej i zadbać o zdrowie swoich zębów. Zdaniem eksperta: „Nadszedł czas, żeby w końcu prawidłowo zadbać o zdrowie swojej jamy ustnej i uniknąć konieczności leczenia, używając do tego pasty polecanej przez Stowarzyszenie Lekarzy Stomatologów, aby zapewnić sobie i swojej rodzinie zdrowy uśmiech.”

Kilka wskazówek jak zachować zdrowy uśmiech:

 1. Szczotkowanie zębów jest kluczem do higieny jamy ustnej. Szczotkuj zęby nową pastą Blend-a-Med Pro-Expert All-in-One, która upora się z wszelkimi problemami dziąseł oraz zapewni Tobie i Twojej rodzinie zdrowy i piękny uśmiech. Pamiętaj, aby regularnie zmieniać szczoteczkę do zębów i szczotkować zęby dwa razy dziennie przez przynajmniej dwie minuty - rano i wieczorem, uważnie czyszcząc linię dziąseł małymi, kolistymi ruchami.
 2. Odwiedzaj swojego lekarza stomatologa dwa razy w roku – co sześć miesięcy, aby profesjonalnie oczyścić jamę ustną. Jest to szczególnie ważne w przypadku kobiet w ciąży, ponieważ są one bardziej narażone na problemy z higieną jamy ustnej.
 3. Unikaj palenia i używania tytoniu. Palenie w dużej mierze przyczynia się do starzenia się jamy ustnej oraz powoduje powstawanie przebarwień.
 4. Ogranicz spożycie napojów zawierających dużą ilość cukru oraz sztuczne barwniki, aby zapobiegać rozwojowi próchnicy i powstawaniu przebarwień.

Poświęć więcej uwagi dokładnemu szczotkowaniu zębów, aby cieszyć się zdrowszym uśmiechem - używając Blend-a-Med, która sprawi, że podczas następnego przeglądu kontrolnego leczenie nie będzie konieczne. Nowa pasta Blend-A-Med Pro-Expert All in One pomaga dbać o zęby tworząc tarczę ochronną wokół szczotkowanych powierzchni. Sprawi ona, że będziecie mogli szeroko się uśmiechać, zachowując zdrowe dziąsła, czyste i białe zęby oraz piękny uśmiech.

W skład past z serii Blend-A-Med Pro-Expert wchodzą: Pro-Expert Enamel Regeneration, Pro-Expert Gums Protection oraz Pro-Expert Sensitive, które zwalczają konkretny problem w obrębie jamy ustnej. Pasty te w połączeniu ze szczoteczkami i płynami do płukania jamy ustnej Oral-B zapewniają znakomite rezultaty czyszczące."

PASTA DO ZĘBÓW BLEND-A-MED PRO-EXPERT CLINIC LINE.
Blend-a-med Pro-Expert Clinic Line Ochrona
(306)

Pasta do zębów Blend-a-med Pro-Expert Clinic Line Ochrona

Odkryj teraz!

Przedstawione produkty

  Zaloguj się, by dodać komentarz

Zdrowy uśmiech = piękny uśmiech. A piękny uśmiech to podstawa :)

 • Zgłoś

Bardzo przydatny i ciekawy artykuł. Porządne szczotkowanie jest ważne Ale tak jak autor artykułu wspomniał ważne też są : regularne wizyty kontrolne, zmiana szczoteczki, ograniczanie cukru. Zdrowe żeby to sukces do pięknego uśmiechu.

 • Zgłoś

Dowiedz się jak...

Jak utrzymać kable w należytym porządku

Nowoczesne mieszkania są wyposażone w coraz większą liczbę urządzeń elektrycznych, co przekłada się na plątaninę kabli w salonie, które wiją się po podłodze niczym elektryczne robaki. Pomożemy Ci rozwiązać ten problem.

Czytaj dalej

Jak pomalować usta w zaledwie 5 prostych krokach

Wyraziste usta są wiecznie modne. To znakomity i prosty sposób na zmianę wizerunku, a ponadto jeden z ważniejszych kobiecych atrybutów. Spróbuj maksymalnie wykorzystać naszą tajną broń kobiecą.

Czytaj dalej

Jak przygotować trzy napoje, które doskonale rozgrzeją Cię w czasie zimy

Kiedy zima daje się nam we znaki, nie ma nic lepszego niż gorący, rozgrzewający napój. Eleganckie kawiarnie posiadają w swojej ofercie bogaty wybór oryginalnie podanych kaw, które możesz również samodzielnie przygotować w domu. Doskonale rozgrzeją Cię podczas mroźnych, zimowych dni.

Czytaj dalej

Przepisy kulinarne
Przepisy kulinarne
5

Przepisy kulinarne

You have already participated to this slideshow
Aussie 3 Minute Miracle Moisture

Aussie 3 Minute Miracle Moisture

"

Naprawdę nie ma lepszego zestawu do włosów. Od samego zapachu można oszaleć, bo jest po prostu boski!!!! Nie mówiąc o działaniu, moje włosy nareszcie są piękne !

"

przez Ambasadora
Anulka_88

Zdrowy zimowy sen
Zdrowy zimowy sen
5

Zdrowy zimowy sen

You have already participated to this slideshow