Myślisz, że wszystkie pasty są takie same?

Myślisz, że wszystkie pasty są takie same?

Już nie. Miliony osób zmieniły pastę na Blend-a-Med Pro-Expert. Oto dlaczego…


“Dobra” to za mało

Wiele past dostępnych na rynku wciąż bazuje na fluorku sodu, składniku opracowanym w latach 50. dwudziestego wieku. Choć fluorek stanowił ważne odkrycie w walce z ubytkami, jego zalety są ograniczone i nie mogą podołać wszystkim wyzwaniom nowoczesnego stylu życia.

Wyzwanie nr 1: Kwasy

Nasza dieta staje się coraz bardziej kwasowa. W związku z tym, nawet jeśli stosujesz pastę wzmacniającą szkliwo lub zmniejszającą nadwrażliwość, to jej działanie zanika w kontakcie z pożywieniem lub napojami, a Twoje zęby stają się narażone na erozję kwasową. Niedawne badania przeprowadzone wśród młodych, zdrowych Europejczyków wykazały, że aż u jednej trzeciej z nich* wykryto proces erozji szkliwa, który rozpoczął się przed ukończeniem 35 lat.

Wyzwanie nr 2: Bakterie

Blend-a-med Protect Expert Deep Clean Pasta do zębów
Blend-a-med Protect Expert Deep Clean Pasta do zębów
(12)

Blend-a-med Protect Expert Deep Clean Pasta do zębów

Odkryj teraz!

U każdego człowieka w jamie ustnej rozwijają się bakterie, ale ich zbytni przyrost może powodować nieświeży oddech, tworzenie się płytki nazębnej i kamienia, problemy z dziąsłami, a nawet utratę zębów. Pomimo tego większość past z fluorkiem sodu nie zapobiega rozwojowi bakterii, których przyrost może zwielokrotnić się w kilka minut.

Co stanowi o wyjątkowości pasty Blend-a-Med Pro-Expert?

Blend-a-Med Pro-Expert to jedyna pasta do zębów zawierająca formułę Stannous Complex. Dzięki niej, za sprawą kwasoodpornej powłoki o długotrwałym działaniu, zęby stają się bardziej odporne na kwasy i uszkodzenia. Aktywne czyszczące mikrocząsteczki pasty docierają nawet do przestrzeni między zębami, zwalczając szkodliwe bakterie i hamując ich przyrost po szczotkowaniu.

Tę różnicę możesz zauważyć już po pierwszym użyciu. Już pierwszego dnia poczujesz, że Twoje zęby są czystsze i gładsze, a po dwóch tygodniach zauważysz, że stały się mocniejsze. Czy Twoja zwykła pasta też tak potrafi? Jeśli nie, czas ją zmienić!

Mocniejsze zęby już od pierwszego szczotkowania przy regularnym stosowaniu
3x mocniejsze zęby w porównaniu ze stosowaniem zwykłej pasty z monofluorofosforanem sodu. Potwierdzone klinicznie
Zauważalne rezultaty – 81% użytkowników potwierdza zauważalne poczucie czystości po pierwszym szczotkowaniu
* Uśrednione statystyki z badania przeprowadzonego w Europie: D.W. Bartlett,, A. Lussi, N.X. West, P. Bouchard, M. Sanz, D. Bourgeois; Częstotliwość występowania uszkodzeń zębów na powierzchniach językowych i policzkowych oraz możliwe czynniki ryzyka u młodych dorosłych zamieszkałych w Europie
** Przeciw erozji szkliwa, w porównaniu ze zwykłą pasta do zębów zawierającą monofluorofosforan sodu.

Przedstawione produkty

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

DAL3K1

DAL3K1

Zgłoszone

Najlepsze pasty to połączenie lekkiego wybielania i świeżości.

  • Zgłoś