Maja Włoszczowska i Radosław Kawęcki z Mamami polskimi Ambasadorami  kolejnej edycji globalnej kampanii Procter & Gamble „Dziękuję Ci Mamo”

Maja Włoszczowska i Radosław Kawęcki z Mamami polskimi Ambasadorami kolejnej edycji globalnej kampanii Procter & Gamble „Dziękuję Ci Mamo”

Firma Procter & Gamble, światowy partner Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego przedstawiła Ambasadorów trzeciej polskiej odsłony światowej kampanii Procter & Gamble „Dziękuję Ci Mamo”.


W projekt doceniający wszystkie polskie mamy zaangażowali się kolarka Maja Włoszczowska oraz pływak Radosław Kawęcki, którzy przygotowują się do walki o medale Igrzysk XXXI Olimpiady Rio 2016.

Kampania “Dziękuję Ci Mamo” przeprowadzona w ramach Igrzysk Olimpijskich Rio 2016 jest kontynuacją projektu Procter & Gamble, który w oryginalny sposób prezentuje się jako partner Igrzysk – firma, która „z dumą wspiera mamy”. Kampania, która swoją globalną premierę miała w trakcie Igrzysk Olimpijskich Londyn 2012, podkreśla kluczową rolę mamy w drodze każdego sportowca na sportowy szczyt.

Oral-B 3D White Końcówka
Oral-B 3D White Końcówka
(67)

Najlepsza technologia końcówki do szczoteczek elektrycznych Oral-B

Odkryj teraz!

“Jestem dumna, że współpracuję z firmą Procter & Gamble. Cieszy mnie, że mama będzie mi towarzyszyć trakcie jednej z najważniejszych walk – o medal Igrzysk Olimpijskichi. Jej wsparcie jest dla mnie nieocenione. Kiedy 4 lata temu uległam kontuzji tuż przez Igrzyskami Olimpijskimi, to dzięki mamie znalazłam w sobie siłę by po raz kolejny stawać do walki o miejsce na podium olimpijskim.” – komentuje Maja Włoszczowska, srebrna medalistka Igrzysk Olimpijskich Pekin 2008 oraz wielokrotna mistrzyni i wicemistrzyni Europy w kolarstwie górskim.

“Mama zawsze była, jest i będzie moim największym kibicem. Za każdym razem starała się towarzyszyć mi podczas zawodów. Igrzyska Olimpijskie to największe sportowe wydarzenie oraz wyzwanie dla każdego sportowca. Bardzo się cieszę, że dzięki Procter & Gamble, mama będzie mogła być blisko mnie w Rio de Janeiro.” – stwierdził Radosław Kawęcki, dwukrotny wicemistrz świata i dwukrotny mistrz Europy w stylu grzbietowym.

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

Head & Shoulders Menthol

Head & Shoulders Menthol

"

Skuteczność w walce z łupieżem to jedno i najważniejsze ale w połączeniu z uczuciem świeżości, który daje i z tym cudownym zapachem czyni ten szampon bezkonkurencyjnym.

"

przez Ambasadora
TesterG142713

Szampon Head & Shoulders Menthol

Szampon Head & Shoulders Menthol

"

Jak dla mnie największe zalety szamponu Head & Shoulders to jego wydajność i konsystencja. To wyraźnie odróżnia go od innych szamponów, których dotychczas używałem. A jeśli chodzi o działanie przeciwłupieżowe sprawdził się idealnie u mnie i u znajomych, którzy podzielili się ze mną opinią.

"

przez Ambasadora