Kursy wakacyjne

Kursy wakacyjne

Lato i wakacje kojarzą nam się z czasem odpoczynku, relaksu i zabawy.


Jeśli jednak spędzamy je w mieście, warto rozważyć wykorzystanie tego czasu na podnoszenie swoich kwalifikacji, realizowanie pasji i rozwijanie umiejętności.

Kursy wakacyjne mogą okazać się świetnym pomysłem na zagospodarowanie letnich popołudni i wieczorów. Szczególnie jeśli w naszej pracy panuje mniej intensywna atmosfera, a opustoszałe miasta pozwalają nam na swobodne przemieszczanie się. Oferta letnich kursów jest naprawdę bogata. Zobacz co przygotowali organizatorzy i wybierz kurs dla siebie!

Ucz się języków obcych!
Pierwszym i najbardziej popularnym rodzajem kursów letnich są kursy językowe. Odbywają się one w niemal każdym większym mieście. Jeśli nie możemy pozwolić sobie na wakacyjny kurs zagranicą, warto skorzystać z tych na miejscu. Intensywność wakacyjnych szkoleń pozwala nam na szybkie obycie się z językiem. W Warszawie i Krakowie letnie kursy języka hiszpańskiego organizuje m.in. Instytut Cervantesa, wakacyjne kursy języka chińskiego proponuje Chińska Szkoła w Warszawie, a letnie intensywne kursy rosyjskiego, niemieckiego czy włoskiego ma w swojej ofercie wiele szkół językowych niemal w każdym dużym mieście Polski. Doskonal ten, który już znasz lub zacznij się uczyć zupełnie nowego!

Szkolenia zawodowe
Coraz popularniejsze stają się także wakacyjne szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe. Jeśli chcesz wykorzystać lato na praktyczną naukę podatków, księgowości czy zarządzania kadrami i płacami, poszukaj odpowiednich akademii w Twoim mieście. Szkolenia z zakresu finansów i bankowości są najbardziej popularne, możesz znaleźć jednak także wiele kursów związanych z przydatnymi w pracy umiejętnościami – np. efektywnej sprzedaży, sztuki autoprezentacji czy radzenia sobie ze stresem.

Lato na wyższej uczelni
Ciekawą ofertę intensywnych kursów letnich ma także Uniwersytet Warszawski. W ramach Otwartego Uniwersytetu Warszawskiego od czerwca do sierpnia możesz zdobywać wiedzę z takich dziedzin jak Protokół dyplomatyczny, Sztuka i design na świecie czy ABC pomocy psychologicznej. Jedna z najbardziej uznanych polskich uczelni wyższych proponuje również warsztaty związane z samodoskonaleniem, m.in. Efektywne zarządzanie własną drogą życiową czy Skuteczne zarządzanie sobą w stresie oraz kursy językowe na różnych poziomach zaawansowania.

Registration

Weź udział w EverydayMe i otrzymuj wyjątkowe oferty!

Weź udział w naszym programie

Rozwijaj zdolności artystyczne
Lato to także dobry czas, aby rozwijać swoje zdolności artystyczne. W Krakowie pracownia rysunku Elipsa cyklicznie organizuje Wakacyjne Kursy Rysunku. Z założenia przekazują one podstawową wiedzę na temat architektury i rysunku odręcznego. W trakcie zajęć zapoznasz się z podstawami rysunku, zobaczysz jak wyglądają profesjonalnie wykonane rysunki oraz poznasz zasady pracy architekta. Amatorki projektowania i tworzenia biżuterii zainteresują zapewne wakacyjne warsztaty wiedzy złotniczej, projektowania i realizacji srebrnej biżuterii, organizowane przez Wyższą Szkołę Sztuki i Projektowania w Łodzi.

Jak widać możliwości masz wiele, wystarczy tylko odrobina chęci, aby znaleźć kurs dla siebie i w pełni wykorzystać najcieplejszą porę roku!

Przeczytaj również:

Kiedy zmienić pracę?
Znudzona, przepracowana i niezadowolona?...


Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

Malwex

Malwex

Zgłoszone

zgodzę się że w wakacje jest więcej czasu na naukę języków, syn we wrześniu idzie do pierwszej klasy więc teraz będę miała szansę uczyć się od początku wszystkiego ale ktoś mu też musi pomóc więc warto znać języki chociażby po to żeby pomóc w nauce dzieciom ;)

  • Zgłoś

Ja co wakację uczę się jezyka angielskiego. \podczas wakacji jest na to wiecej czasu, można naprawde sie przyłożyć, ogladac filmy, czy uczyć się przez internet, Polecam!!

  • Zgłoś

Dowiedz się jak...

Jak utrzymać kable w należytym porządku

Nowoczesne mieszkania są wyposażone w coraz większą liczbę urządzeń elektrycznych, co przekłada się na plątaninę kabli w salonie, które wiją się po podłodze niczym elektryczne robaki. Pomożemy Ci rozwiązać ten problem.

Czytaj dalej

Jak pomalować usta w zaledwie 5 prostych krokach

Wyraziste usta są wiecznie modne. To znakomity i prosty sposób na zmianę wizerunku, a ponadto jeden z ważniejszych kobiecych atrybutów. Spróbuj maksymalnie wykorzystać naszą tajną broń kobiecą.

Czytaj dalej

Jak przygotować trzy napoje, które doskonale rozgrzeją Cię w czasie zimy

Kiedy zima daje się nam we znaki, nie ma nic lepszego niż gorący, rozgrzewający napój. Eleganckie kawiarnie posiadają w swojej ofercie bogaty wybór oryginalnie podanych kaw, które możesz również samodzielnie przygotować w domu. Doskonale rozgrzeją Cię podczas mroźnych, zimowych dni.

Czytaj dalej