Kiedy je tracisz, stracisz je na zawsze

Kiedy je tracisz, stracisz je na zawsze

Ponad połowa z nas jest zagrożona erozją szkliwa. Zacznij działać już teraz, by powstrzymać atak kwasów.


Wybór odpowiedniej pasty do zębów może być dość problematyczny. Gdybyśmy potraktowali dosłownie nowe nazwy produktów i hasła marketingowe, moglibyśmy odnieść wrażenie, że szkliwo to coś, co może się zregenerować i „powrócić” w lepszej wersji, tak jak włosy lub skóra. Ale nie dajmy się nabrać – kiedy tracimy szkliwo, tracimy je bezpowrotnie i dlatego musimy zacząć działać już teraz, aby upewnić się, że jest wystarczająco mocne i może poradzić sobie z wyzwaniami, jakie stawia przed nim nasz tryb życia.

Dlaczego szkliwo jest tak ważne?

Szkliwo to zewnętrzna warstwa, która pokrywa widoczną część zęba. Zdrowe szkliwo jest twarde i gładkie. Nadaje zębom biały kolor i chroni pozostałą część zęba przed uszkodzeniem. Szkliwo jest najtwardszą substancją w ludzkim organizmie, ale nieodpowiedni tryb życia i niewłaściwe nawyki mogą je osłabić. Wówczas nie może się zregenerować.

Kwasy zawarte w spożywanych pokarmach i napojach zmiękczają szkliwo, sprawiając, że staje się bardziej podatne na uszkodzenia. W rezultacie możesz stracić nawet do 10% szkliwa w ciągu zaledwie jednego roku. Zwykłe pasty z fluorem mogą pomóc w utwardzaniu szkliwa, ale kwasy zawarte w produktach spożywczych zakłócają ten proces.

Spraw, by Twoje szkliwo wystarczyło Ci za całe życie

Blend-a-med Pro-Expert Dokładne Czyszczenie o smaku mięty
Blend-a-med Pro-Expert Dokładne Czyszczenie o smaku mięty
(5)

Pasta do zębów Blend-a-med Pro-Expert Dokładne Czyszczenie o smaku mięty

Odkryj teraz!

Pasta do zębów Blend-a-med Pro-Expert zawiera fluorek cyny, który wiąże się ze szkliwem, utwardza jego powierzchnię i wzmacnia osłabione obszary.

A co najważniejsze, zapewniona w ten sposób ochrona może wytrzymać wpływ stosowanych diet. Sprawia, że zęby stają się bardziej odporne na codzienne działanie kwasów i uszkodzenia, tworząc wokół nich trwałą osłonę. W rezultacie zęby stają się 10 razy mocniejsze niż wtedy, gdy używasz zwykłej pasty z fluorem.

Zacznij działać już teraz, by upewnić się, że Twoje szkliwo jest wystarczające mocne, by poradziło sobie z wyzwaniami, jakie stawia przed nim Twój tryb życia.

Szkliwo – kilka faktów

  • Szkliwo nie może się zregenerować. Możesz stracić nawet do 10% szkliwa w ciągu roku.
  • Ponad 50% ludzi jest zagrożonych erozją kwasową
  • Pro-Expert tworzy wokół zębów osłonę odporną na działanie kwasów
  • Zęby stają się 10 x mocniejsze

Przedstawione produkty

  Zaloguj się, by dodać komentarz

dbanie o zęby to podstaw nikt nie chce mieć popsutych,dziurawych i brzydkich,niestety dużo chorób bierze się również z tego że zęby są zaniedbane

  • Zgłoś
Aussie 3 Minute Miracle Moisture

Aussie 3 Minute Miracle Moisture

"

Naprawdę nie ma lepszego zestawu do włosów. Od samego zapachu można oszaleć, bo jest po prostu boski!!!! Nie mówiąc o działaniu, moje włosy nareszcie są piękne !

"

przez Ambasadora
Anulka_88

Dowiedz się jak...

Jak utrzymać kable w należytym porządku

Nowoczesne mieszkania są wyposażone w coraz większą liczbę urządzeń elektrycznych, co przekłada się na plątaninę kabli w salonie, które wiją się po podłodze niczym elektryczne robaki. Pomożemy Ci rozwiązać ten problem.

Czytaj dalej

Jak pomalować usta w zaledwie 5 prostych krokach

Wyraziste usta są wiecznie modne. To znakomity i prosty sposób na zmianę wizerunku, a ponadto jeden z ważniejszych kobiecych atrybutów. Spróbuj maksymalnie wykorzystać naszą tajną broń kobiecą.

Czytaj dalej

Jak przygotować trzy napoje, które doskonale rozgrzeją Cię w czasie zimy

Kiedy zima daje się nam we znaki, nie ma nic lepszego niż gorący, rozgrzewający napój. Eleganckie kawiarnie posiadają w swojej ofercie bogaty wybór oryginalnie podanych kaw, które możesz również samodzielnie przygotować w domu. Doskonale rozgrzeją Cię podczas mroźnych, zimowych dni.

Czytaj dalej

Przepisy kulinarne
Przepisy kulinarne
5

Przepisy kulinarne

You have already participated to this slideshow