Jak używać szczoteczki elektrycznej?

Jak używać szczoteczki elektrycznej?

Możecie wierzyć lub nie, lecz wiele dzieci w wieku szkolnym bardzo polubiło szczotkowanie zębów.


To bardzo pozytywne zjawisko jest bezpośrednim skutkiem upowszechnienia się elektrycznych szczoteczek do zębów.

Jednaką z zalet elektrycznych szczoteczek do zębów jest to, że są bardzo proste w użyciu. I chociaż kosztują więcej niż zwykłe szczoteczki, ten wydatek może się naprawdę opłacić.

Większość elektrycznych szczoteczek do zębów działa z szybkością od 5 000 do 30 000 pociągnięć szczotki na zębach na minutę, dlatego też można porządnie wyczyścić zęby w krótszym czasie. Niektóre elektryczne szczoteczki do zębów mają jeszcze większą moc – szczoteczki elektryczne z serii Oral B Professional Care 7000 wykonują 40 000 obrotów na minutę.

Oral-B PRO 750 CrossAction Pink
Oral-B PRO 750 CrossAction Pink
(34)

Akumulatorowa szczoteczka elektryczna do zębów stworzona w technologii Braun, w kolorze różowym - opakowanie promocyjne

Odkryj teraz!

Aby używać elektrycznej szczoteczki do zębów, należy po prostu umieścić pastę do zębów na główce szczoteczki i trzymać ją pod kątem 45 stopni, tak jak zwyczajną szczoteczkę. Następnie należy włączyć szczoteczkę i przesuwać nią po zębach. Należy przeprowadzić szczoteczkę po powierzchniach – przednich, tylnych oraz żujących – każdego zęba. Mniejsze główki, spotykane w większości szczoteczek elektrycznych, szczotkują jeden ząb na raz, chociaż zależy to oczywiście od wielkości zębów.

Nawet przy używaniu elektrycznej szczoteczki należy przeznaczyć około dwóch minut na szczotkowanie, aby upewnić się, że każdy ząb został wyczyszczony. Po zakończeniu szczotkowania należy po prostu spłukać główkę szczoteczki wodą i pozostawić ją do wyschnięcia.

Przedstawione produkty

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

Faktycznie zniknął problem niechęci do mycia zębów odkąd dostali ode mnie w prezencie taką. Na Dzień Dziecka zresztą :) Ja nie od razu się przestawiłam ale już pamiętam i nie sięgam odruchowo po tradycyjną.

  • Zgłoś

od dawna przymierzam się do szczoteczki elektrycznej dla siebie i dla dzieci ... chyba w końcu się skuszę :)

  • Zgłoś

Szczoteczki elektrycznej uzywam od lat, jestem naprawde bardzo zadowolona.

  • Zgłoś
Ezraa

Ezraa

Zgłoszone

razem z synem uzywamy szczoteczek elektrycznych oral B. wczesniej syn miał problemy z próchnicą i psującymi się zębami, Od kiedy zaczęliśmy używać szczoteczki elektrycznej psucie sie zębów nie postępuję...osobiście tez sobie chwalę.

  • Zgłoś

Uzywam szczoteczki oral b triumph i jestem z niej bardzo zadowolona.super doczyszcza zeby.fajne jest tez to, ze jest dołaczony zegarek i kazdy moze kontrolowac dlugosc mycia zebow...wydawalo mi sie, ze dlugo myje zeby, a teraz wiem ze bylo jednak za krotko i dzieki takim wynalazkom w latwy sposob mozemy skorygowac podstawowy blad czyli za krotkie mycie zebow.

  • Zgłoś

Dowiedz się jak...

Jak utrzymać kable w należytym porządku

Nowoczesne mieszkania są wyposażone w coraz większą liczbę urządzeń elektrycznych, co przekłada się na plątaninę kabli w salonie, które wiją się po podłodze niczym elektryczne robaki. Pomożemy Ci rozwiązać ten problem.

Czytaj dalej

Jak pomalować usta w zaledwie 5 prostych krokach

Wyraziste usta są wiecznie modne. To znakomity i prosty sposób na zmianę wizerunku, a ponadto jeden z ważniejszych kobiecych atrybutów. Spróbuj maksymalnie wykorzystać naszą tajną broń kobiecą.

Czytaj dalej

Jak przygotować trzy napoje, które doskonale rozgrzeją Cię w czasie zimy

Kiedy zima daje się nam we znaki, nie ma nic lepszego niż gorący, rozgrzewający napój. Eleganckie kawiarnie posiadają w swojej ofercie bogaty wybór oryginalnie podanych kaw, które możesz również samodzielnie przygotować w domu. Doskonale rozgrzeją Cię podczas mroźnych, zimowych dni.

Czytaj dalej

Opinia o podpaskach Always Ultra

Opinia o podpaskach Always Ultra

"

Ciepły prysznic, relaks przed telewizorem i pewność z podpaskami Always w te trudne dni sprawiają, że czuję się dobrze. Odkąd używam Always (niezwykle chłonne) nie jestem już tak rozdrażniona i spięta, jak wcześniej. Wiem, że nowe podpaski, to pewność w każdej sytuacji!

"

przez Ambasadora
Alafi6