Jak realizować marzenia

Jak realizować marzenia?

Wakacyjny relaks utwierdza nas w przekonaniu, że wszystko jest możliwe – czy istnieje lepszy moment, aby zacząć wcielać marzenia w rzeczywistość?


Twoja skóra ciągle pachnie olejkiem do opalania, a niesforne włosy przyzwyczajone do pełnej frywolności nie pozwalają się okiełznać, zupełnie jakby ciągle były smagane wiatrem podczas słodkiego lenistwa na plaży. Wakacyjny klimat wciąż Cię nie opuszcza, jednak wspomnienie o nim zaczyna przemijać niczym blaknąca fotografia z Polaroida. Dopada Cię rzeczywistość, zastępując sen na jawie, który był niczym fatamorgana. Wraz z kolejnym przemijającym rokiem nie trać szerokiej perspektywy, nieustraszonej postawy czy fantazji o leżakowaniu na plaży pod parasolem – takie fantazje pozwalają puścić wodze wyobraźni i śnić o wielkich rzeczach, a to dobry moment na nowy początek. Wykorzystaj swoje pasje i motywacje do urealnienia nawet najdziwniejszych fantazji, ustal konkrety i wykonalny plan spełnienia marzeń.

Śnij o wielkich rzeczach
Kobiety i mężczyźni, którzy odnieśli sukces to marzyciele. Jak realizowali marzenia? Wyobrazili sobie przyszłość idealną pod każdym względem, a następnie sukcesywnie pracowali, aby osiągnąć swój cel. Bez marzeń nigdy nie podjęlibyśmy ryzyka wyjścia poza utarte granice.

Strzeż się bujania w obłokach
Życie ciągle z głową w chmurach nie jest twórcze – powinnaś raczej dążyć do zrealizowania swoich marzeń poprzez wyznaczenie konkretnego celu.

Zniweluj różnice
Aby zniwelować rozbieżności pomiędzy marzeniami/fantazjami a rzeczywistością, wciel w życie następujące zasady:

Registration

Weź udział w EverydayMe i otrzymuj wyjątkowe oferty!

Weź udział w naszym programie
  • Wszystko skrzętnie notuj: Zapisuj wszystkie szczegóły fantazji/marzeń. Jak widzisz swoją przyszłość? Jaka dokładnie jest wizja Twojej przyszłości, jak podoba Ci się ta wizja i w jaki sposób zmieni Twoje życie?
  • Wizualizacja: Wizje zawsze układają się w logiczny ciąg wydarzeń, który prowadzi do celu, jednak każdy z etapów wymaga odpowiednich nakładów czasu i pieniędzy. W ten sposób niemożliwe staje się możliwe, a marzenia zaczynają się urzeczywistniać.
  • Stwórz plan działania: Teraz przyda Ci się plan – co możesz zacząć realizować od razu? Na co pozwolą Ci czas i pieniądze? Ile pieniędzy powinnaś zaoszczędzić lub odkładać na dany cel miesięcznie? Ile czasu zajmie Ci przejście do następnego etapu planu?
  • Działaj teraz! Stagnacja to Twój wróg... Dlatego rób co w Twojej mocy, nawet jeśli to tylko poszukiwanie, które podtrzyma Twoje wizje.
  • Podążaj swoim torem: Zacznij prowadzić dziennik i zapisuj wszystkie swoje osiągnięcia, nawet te najmniejsze, aby podążać wyznaczonym torem. W ten sposób zobaczysz swoje postępy w zbliżaniu się do spełnienia swoich marzeń.

„Nigdy nie przestawaj marzyć – myśl człowieka ma boską moc tworzenia”

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

ja bardzo wierzę w wizualizację :-)

  • Zgłoś

Dowiedz się jak...

Jak utrzymać kable w należytym porządku

Nowoczesne mieszkania są wyposażone w coraz większą liczbę urządzeń elektrycznych, co przekłada się na plątaninę kabli w salonie, które wiją się po podłodze niczym elektryczne robaki. Pomożemy Ci rozwiązać ten problem.

Czytaj dalej

Jak pomalować usta w zaledwie 5 prostych krokach

Wyraziste usta są wiecznie modne. To znakomity i prosty sposób na zmianę wizerunku, a ponadto jeden z ważniejszych kobiecych atrybutów. Spróbuj maksymalnie wykorzystać naszą tajną broń kobiecą.

Czytaj dalej

Jak przygotować trzy napoje, które doskonale rozgrzeją Cię w czasie zimy

Kiedy zima daje się nam we znaki, nie ma nic lepszego niż gorący, rozgrzewający napój. Eleganckie kawiarnie posiadają w swojej ofercie bogaty wybór oryginalnie podanych kaw, które możesz również samodzielnie przygotować w domu. Doskonale rozgrzeją Cię podczas mroźnych, zimowych dni.

Czytaj dalej