Idealna sypialnia na doskonały sen

Idealna sypialnia na doskonały sen

Wyeliminuj hałas
Nie zawsze jest łatwo kontrolować hałas dobiegający spoza mieszkania, szczególnie w mieście. W takiej sytuacji warto zainwestować w komplet zatyczek do uszu

Schowaj się za zasłoną
Grube kotary, rolety lub opaska na oczy pozwolą odciąć światło i przesłać do mózgu wyraźny sygnał, że pora na sen.

Nie przesadzaj z temperaturą

Idealna temperatura dla sypialni to przyjemny chłód – w granicach 14–18°C. Niemniej jednak należy unikać przeciągów i nie ustawiać łóżka przy oknie.

Najlepiej unikać również zbyt ciężkich koców lub kołder. Tak, potrzebujesz ciepła przy zasypianiu, ale nie chcesz znajdować się w pościeli, w której będziesz się pocić. Idąc spać, możesz wykorzystać termofor lub koc elektryczny

Swoboda ruchów

Ponieważ zmieniamy pozycję około 70 razy w ciągu nocy, ważne jest, aby dysponować odpowiednią przestrzenią w łóżku. W przeciwnym razie nasz sen może zostać łatwo zakłócony.

Registration

Weź udział w EverydayMe i otrzymuj wyjątkowe oferty!

Weź udział w naszym programie

Strefa wolna od stresu i czynników rozpraszających uwagę

E-maile, SMS-y, rozmowy telefoniczne, telewizja – to wszystko nie ma prawa bytu w sypialni w opinii profesora Zulley’a. Faktycznie, odciążenie umysłu jest w stanie wydłużyć fazę głębokiego snu nawet o 60%.

Postaraj „oderwać się” od wszystkiego na co najmniej dwie godziny przed położeniem się spać – to swego rodzaju „odpoczynek przed odpoczynkiem”.

Podsumowując…

Uczeni są zgodni co do tego, że kobiety są bardziej narażone na problemy ze snem w ciągu życia. (to dlatego jesteś bardziej zmęczona od niego!). Dzieje się tak, ponieważ w naszym ciele zachodzą różne zmiany hormonalne.

Jedno jest jednak pewne – gdy masz miesiączkę, dobrego odpoczynku nocnego nie powinna zakłócać obawa przed przeciekaniem. Dlatego opracowaliśmy Always Night. Są o 60% szersze z tyłu i zapewniają nawet 100% ochronę przed przeciekami*. Oferują najlepszą jak dotąd ochronę, nawet gdy się poruszasz.To znaczy, że możesz pozwolić sobie na drzemkę, na którą zasługujesz.*w porównaniu z Always Ultra Normal

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

Opinia o podpaskach Always Ultra

Opinia o podpaskach Always Ultra

"

Ciepły prysznic, relaks przed telewizorem i pewność z podpaskami Always w te trudne dni sprawiają, że czuję się dobrze. Odkąd używam Always (niezwykle chłonne) nie jestem już tak rozdrażniona i spięta, jak wcześniej. Wiem, że nowe podpaski, to pewność w każdej sytuacji!

"

przez Ambasadora
Alafi6