Doradztwo zawodowe i rozwój osobisty: 10 rzeczy, które każda kobieta sukcesu powinna robić każdego dnia

Doradztwo zawodowe i rozwój osobisty: 10 rzeczy, które każda kobieta sukcesu powinna robić każdego dnia

Wszyscy przykładamy inną miarę do sukcesu. Jednak jeśli jesteś mamą odpowiedzialną za wychowanie dziecka doskonale wiesz, że sukces jest pewnego rodzaju nawykiem. Poznaj więc 10 rzeczy, które każda szanująca się kobieta powinna robić każdego dnia, by odnosić sukcesy.


Bez względu na to czy jesteś mamą na pełen etat, czy też próbujesz łączyć macierzyństwo z życiem zawodowym, zawsze masz ręce pełne roboty. Sukces nie jest uwarunkowany perfekcjonizmem, ale garścią dobrych nawyków. Warto je poznać. Oto 10 rzeczy, które każda kobieta sukcesu powinna robić każdego dnia:

1. Prosić o pomoc

Każda kobieta sukcesu ma w swoim otoczeniu grupę wsparcia i nie boi się polegać na innych. Bez względu na to czy jest to rodzina, przyjaciele, czy zaufani znajomi zawsze może na nich liczyć i poprosić ich o pomoc.

2. Ustalać priorytety

Jesteśmy w stanie przenosić góry, ale nie jesteśmy w stanie zrobić wszystkiego na raz. Kobieta sukcesu dobrze o tym wie i sama decyduje o tym, co w danej chwili jest istotne. Dlatego też ustalanie priorytetów jest ważne!

3. Wierzyć w siebie

Wszyscy mamy swoje chwile zwątpienia, to czyni z nas ludzi. Jednak w głębi duszy, kobiety sukcesu są pewne siebie i wiedzą na co je stać.

4. Dbać o siebie w pierwszej kolejności

W samolotach wszystkie instrukcje bezpieczeństwa mówią, że najpierw należy zapewnić bezpieczeństwo sobie, a dopiero później pomagać innym. Kobiety sukcesu doskonale wiedzą, że jeśli same nie są w dobrej kondycji, nie są w stanie pomóc innym. Dbanie o siebie, zdrowy styl życia, regularne ćwiczenia są dla nich ważne.

5. Zdawać sobie sprawę z niedoskonałości

Dążenie do doskonałości bywa męczące i wysysa mnóstwo energii. Pogodzenie się ze swoimi ułomnościami bywa wyzwalające. Kobiety sukcesu są bardziej efektywne i wydajne ponieważ są w stanie zaakceptować fakt, że ich życie składa się również z szeregu niedoskonałości.

Always Platinum Normal Plus Wkladki Higieniczne Miesiaczka SI01
Always Platinum Ultra Normal Podpaski (rozmiar 1)
(592)

Najlepsza ochrona i miękkość ALWAYS

Odkryj teraz!

6. Cieszyć się z drobnych rzeczy

Każdy dzień składa się z małych sukcesów. Warto je doceniać i celebrować. Dzięki temu fundujemy sobie zastrzyk energii, który pozwala realizować kolejne cele i podejmować nowe działania.

7. Przestać porównywać się do innych

Wszystkie mamy swoje problemy i zmagamy się z różnymi wyzwaniami – porównywanie się do innych nie wpływa na nas dobrze. Zamiast koncentrować się na innych, warto skupić się na swoich mocnych stronach i rozpoznać swoje słabości. To klucz do naszego własnego sukcesu.

8. Patrzeć w przyszłość, a nie rozkładać przeszłość na czynniki pierwsze

Wszyscy popełniamy błędy. Kobiety sukcesu akceptują swoje potknięcia i wyciągają z nich wnioski na przyszłość.

9. Wiedzieć kiedy powiedzieć „nie”

Życie jest pełne sytuacji konfliktowych i wymaga od nas asertywności. Godzenie się na wszystko po prostu nie jest możliwe. Umiejętność mówienia „nie” i koncentrowanie się na priorytetach naprawdę robi różnicę i pomaga w osiąganiu sukcesu.

10. Dzielić się swoim sukcesem z innymi

Kobiety sukcesu wiedzą, że praca zespołowa przynosi lepsze rezultaty. Dzielą się więc chętnie swoim doświadczeniem i inspirują innych. Często też przyjmują rolę mentora w stosunku do innych kobiet. Jesteśmy bardzo ciekawi, co Ty robisz każdego dnia, by stać się prawdziwą kobietą sukcesu. Podziel się z nami swoim doświadczeniem.

Przedstawione produkty

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

W dobie facebooka, często porównujemy się do innych ten to ma fajne, życie, rodzinę etc., a tak naprawdę, w 80 % ludzie umieszczają tylko pozytywne rzeczy, więc nie ma co narzekać i porównywać się do innych, bo tak naprawdę okazuje się, że inni mają zdecydowanie gorzej, mimo paru pozytwnych zdjęć

  • Zgłoś

4 podoba mi się najbardziej. W biegu codzieności bardzo często zapominamy o sobie.

  • Zgłoś
Opinia o podpaskach Always Ultra

Opinia o podpaskach Always Ultra

"

Ciepły prysznic, relaks przed telewizorem i pewność z podpaskami Always w te trudne dni sprawiają, że czuję się dobrze. Odkąd używam Always (niezwykle chłonne) nie jestem już tak rozdrażniona i spięta, jak wcześniej. Wiem, że nowe podpaski, to pewność w każdej sytuacji!

"

przez Ambasadora
Alafi6

Dowiedz się jak...

Jak utrzymać kable w należytym porządku

Nowoczesne mieszkania są wyposażone w coraz większą liczbę urządzeń elektrycznych, co przekłada się na plątaninę kabli w salonie, które wiją się po podłodze niczym elektryczne robaki. Pomożemy Ci rozwiązać ten problem.

Czytaj dalej

Jak pomalować usta w zaledwie 5 prostych krokach

Wyraziste usta są wiecznie modne. To znakomity i prosty sposób na zmianę wizerunku, a ponadto jeden z ważniejszych kobiecych atrybutów. Spróbuj maksymalnie wykorzystać naszą tajną broń kobiecą.

Czytaj dalej

Jak przygotować trzy napoje, które doskonale rozgrzeją Cię w czasie zimy

Kiedy zima daje się nam we znaki, nie ma nic lepszego niż gorący, rozgrzewający napój. Eleganckie kawiarnie posiadają w swojej ofercie bogaty wybór oryginalnie podanych kaw, które możesz również samodzielnie przygotować w domu. Doskonale rozgrzeją Cię podczas mroźnych, zimowych dni.

Czytaj dalej