Dobranoc i dzień dobry!

Dobranoc i dzień dobry!

Sen nie służy jedynie relaksowi, ale również powinien ładować nam baterie.


Dlatego zanurz się w miękką pościel, zrelaksuj ciało i ciesz się każdym momentem kolejnego dnia. Oto jak tego dokonać:

  • Nie zapominaj, że Twoja skóra odbiera inaczej różne rodzaje tkanin, które mają z nią styczność. Okrywanie ciała 100% bawełną zapewnia doskonały sen nocą i miłą pobudkę rankiem. Dzięki ciepłu bawełny prześliźnięcie się do rzeczywistości będzie łagodne i spokojne.
  • Luźna piżama to najlepszy wybór. Ochroni Cię przed chłodem, a jednocześnie nie będzie przywierać do ciała za każdym razem, gdy zmienisz pozycję.
  • Obok łóżka trzymaj wygodne kapcie lub załóż grube skarpetki. Utrzymywanie ciepłych stóp jest bardzo ważne, ma wpływ na odczuwanie ciepła przez całe ciało.
  • Unikaj picia mocnej kawy lub zimnych napojów przed snem i po przebudzeniu. Zielona herbata pełna naturalnych aromatów i witamin delikatnie wprowadzi Cię w rzeczywistość. Do słodzenia gorących napojów zamiast słodzików lub cukru używaj miodu.
  • Wybieraj pościel z bawełny lub czystej wełny, gdyż tkaniny te są naturalne i zapewniają ciału komfort.
  • Pierz pościel co najmniej raz na dwa tygodnie! Spanie w czystej, świeżej pościeli sprawi, że Twój nocny odpoczynek będzie bardziej wydajny, co uprzyjemni kolejny dzień.
  • Wzmocnij przyjemne odczucia i użyj Lenora, który wzbogaci sen. Dzięki temu będziesz cieszyć się w pełni nocami i porankami, a Twoja skóra poczuje miły dotyk ubrań.
Lenor Sensitive
Lenor Sensitive
(3559)

Łagodność dla skóry i delikatna świeżość

Odkryj teraz!

Twoje zmysły nie śpią, nawet jeśli jesteś pogrążona we śnie. Pozwól, by miękka i ciepła pościel otoczyła Twoje ciało najdelikatniejszym dotykiem. Lenor stanie na straży Twojego poczucia komfortu dzięki pielęgnującym, delikatnym zapachom.

Przedstawione produkty

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

Dowiedz się jak...

Jak utrzymać kable w należytym porządku

Nowoczesne mieszkania są wyposażone w coraz większą liczbę urządzeń elektrycznych, co przekłada się na plątaninę kabli w salonie, które wiją się po podłodze niczym elektryczne robaki. Pomożemy Ci rozwiązać ten problem.

Czytaj dalej

Jak pomalować usta w zaledwie 5 prostych krokach

Wyraziste usta są wiecznie modne. To znakomity i prosty sposób na zmianę wizerunku, a ponadto jeden z ważniejszych kobiecych atrybutów. Spróbuj maksymalnie wykorzystać naszą tajną broń kobiecą.

Czytaj dalej

Jak przygotować trzy napoje, które doskonale rozgrzeją Cię w czasie zimy

Kiedy zima daje się nam we znaki, nie ma nic lepszego niż gorący, rozgrzewający napój. Eleganckie kawiarnie posiadają w swojej ofercie bogaty wybór oryginalnie podanych kaw, które możesz również samodzielnie przygotować w domu. Doskonale rozgrzeją Cię podczas mroźnych, zimowych dni.

Czytaj dalej