Decyzja o wzbogaceniu higieny w płyn do płukania

Decyzja o wzbogaceniu higieny w płyn do płukania

Jeżeli myślisz o włączeniu płynu do czynności związanych z codzienną higieną jamy ustnej, ważnym jest, by zdawać sobie sprawę jakie jest działanie takiego płynu.


Płyn lub płukanka ustna nie zastępują regularnych czynności w ramach higieny jamy ustnej, takich jak szczotkowanie dwa razy na dzień i czyszczenie nicią raz na dzień. Główną rolą większości płynów jest odświeżanie oddechu, choć jeśli cierpisz na przypadłość chronicznego, uciążliwego, przykrego oddechu, znaną również jako halitosis, skonsultuj się ze swoim dentystą w kwestii zwalczania przyczyn dolegliwości i określenia skutecznej metody leczenia.

Poza tym, wiele rodzajów płynów do płukania ust, na przykład płukanki fluorowe, wspiera ochronę zębów przed działaniem kwasów wytwarzanych przez bakterie płytki nazębnej, oczywiście w połączeniu z dokładnym szczotkowaniem i oczyszczaniem nicią dentystyczną. Twój dentysta może przepisać Ci też specjalną płukankę, jeśli przechodzisz leczenie infekcji grzybiczej lub zapalenia dziąseł.

Oral-B PRO 750 CrossAction Pink
Oral-B PRO 750 CrossAction Pink
(34)

Akumulatorowa szczoteczka elektryczna do zębów stworzona w technologii Braun, w kolorze różowym - opakowanie promocyjne

Odkryj teraz!

Jednak, jeśli potrzebujesz płynu w celu odświeżenia oddechu, wystarczy, że przeczytasz recenzje o różnych produktach lub poprosisz o zdanie znajomych. Płyny i płukanki do ust dostępne są w różnych smakach, np. mięta i cynamon.

Aby codzienna rutyna czyszczenia zębów nie była nudna, można zaopatrzyć się w płyny o kilku smakach. Jeżeli nie jesteś pewien, który smak będzie Ci odpowiadał, poproś swojego dentystę 
o darmowe próbki płynów. Ponadto, jeśli chcesz, by twój płyn miał również działanie zapobiegające tworzeniu się ubytków, usuwające drobnoustroje i kontrolujące odkładanie się płytki nazębnej, zapytaj o to dentystę.

Przedstawione produkty

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

fi0lka

Zgłoszone

Uzupełnienie higieny jamy ustnej o płyn do płukania powinno przede wszystkim polegać na wybraniu takiego płynu, w którym składnikiem jest substancja likwidująca bakterie. Przecież samo umycie zębów odświeża oddech - po co zatem po odświeżeniu ust mamy znów je odświeżać? Polecam Oral-B PRO-EXPERT! Nie zawiera alkoholu, ani SLS, jest delikatny i przede wszystkim ma substancję, która unieszkodliwia bakterie, których nie jesteśmy w stanie usunąć szczoteczką, np. z przestrzeni międzyzębowych.

  • Zgłoś

Tam gdzie nie dotrze szczoteczka,tam pomoże płyn,dlatego warto go używać.

  • Zgłoś

witam a ja nigdy n ie stosowałam a chętnie wypróbuję:-)

  • Zgłoś

Płyn jest najlepszym i najmocniejszym płynem na rynku. Najbardziej podoba mi się w nim, że delikatnie wybiela zęby. Polecam.

  • Zgłoś
Steysy

Steysy

Zgłoszone

Ja od miesiąca stosuję płyn do płukania Oral B i jestem zadowolona,zęby są czystsze,a dziąsła zdrowsze.Polecam

  • Zgłoś

Dowiedz się jak...

Jak utrzymać kable w należytym porządku

Nowoczesne mieszkania są wyposażone w coraz większą liczbę urządzeń elektrycznych, co przekłada się na plątaninę kabli w salonie, które wiją się po podłodze niczym elektryczne robaki. Pomożemy Ci rozwiązać ten problem.

Czytaj dalej

Jak pomalować usta w zaledwie 5 prostych krokach

Wyraziste usta są wiecznie modne. To znakomity i prosty sposób na zmianę wizerunku, a ponadto jeden z ważniejszych kobiecych atrybutów. Spróbuj maksymalnie wykorzystać naszą tajną broń kobiecą.

Czytaj dalej

Jak przygotować trzy napoje, które doskonale rozgrzeją Cię w czasie zimy

Kiedy zima daje się nam we znaki, nie ma nic lepszego niż gorący, rozgrzewający napój. Eleganckie kawiarnie posiadają w swojej ofercie bogaty wybór oryginalnie podanych kaw, które możesz również samodzielnie przygotować w domu. Doskonale rozgrzeją Cię podczas mroźnych, zimowych dni.

Czytaj dalej

Opinia o podpaskach Always Ultra

Opinia o podpaskach Always Ultra

"

Ciepły prysznic, relaks przed telewizorem i pewność z podpaskami Always w te trudne dni sprawiają, że czuję się dobrze. Odkąd używam Always (niezwykle chłonne) nie jestem już tak rozdrażniona i spięta, jak wcześniej. Wiem, że nowe podpaski, to pewność w każdej sytuacji!

"

przez Ambasadora
Alafi6