Ćwiczenia na biodra – część 2

Ćwiczenia na biodra – część 2

Zawitała wiosna, z szaf wyłaniają się sukienki. Aby chętniej je nosić, wiele z nas bierze się za kształtowanie figury. Jeżeli chcesz mieć zgrabniejsze i chudsze biodra, osiągniesz to łatwiej, niż Ci się wydaje. Regularne ćwiczenia pomogą łatwo i szybko osiągnąć doskonałe wyniki!


Warto wdrożyć do naszego rozkładu dnia odrobinę ruchu, proste ćwiczenia formujące figurę wykonać można łatwo nawet w domu, na środku pokoju – i już coś zrobiliśmy dla zdrowia i zgrabniejszej sylwetki.

Rozpocznijmy od krótkiej rozgrzewki!

Jedną z nieodzownych części skutecznego treningu jest rozgrzewka, dzięki której organizm może przygotować się do ruchu, a nasza psychika może nastawić się na ćwiczenia. Praca serca i krążenie ulegnie przyspieszeniu, płuca przygotują się do wysiłku, a mięśnie rozgrzeją się do „temperatury roboczej”. Wykonajmy kilka intensywnych podskoków lub bieg w miejscu przez kilka minut, następnie dokładnie rozruszajmy wszystkie stawy – i już można zacząć trening.

Unoszenie nóg w bok w klęku podpartym

Registration

Weź udział w EverydayMe i otrzymuj wyjątkowe oferty!

Weź udział w naszym programie

Stańmy na podłodze na czworakach podpierając się na przedramionach i kolanach. Plecy proste, głowy nie należy opuszczać. Prawą nogę zgiętą w kolanie pod kątem prostym unosimy siłą mięśni w bok do pozycji poziomej, utrzymujemy ją przez chwilę w tej pozycji, po czym opuszczamy tak, aby kolano nie dotykało podłoża. Unosimy nogę ponownie, 15 razy. Następnie ćwiczenie powtarzamy lewą nogą, również 15 razy. Oboma nogami wykonujemy 4 x 15 powtórzeń, co najmniej trzy razy w tygodniu. Jeżeli wykonujemy je już z łatwością, należy zwiększyć ilość powtórzeń do 30, a następnie do 50.

Rozciągajmy!

Siadamy na podłodze. Kolana podciągamy na boki tak, aby stopy się stykały. Rękoma łapiemy za stopy, a kolana próbujemy ostrożnie jak najbardziej przybliżyć do podłogi, ale bez zbytniego nadwyrężania. Plecy powinny być przez cały czas proste. Spróbujmy powoli pochylić tułów do przodu, czując, jak biodra się rozciągają, po czym powoli powracamy do siadu prostego. Przez cały czas należy równomiernie oddychać.

Pobierz ćwiczenia

Pobierz swoją kartę treningową

Zarejestruj się, a dostaniesz 3. zestaw na wzmocnienie mięśni bieder.

Przepisy na warzywa z grilla
Powszechnie wiadomo, że podstawę zdrowej diety, szczególnie dla dzieci w okresie dorastania, stanowi spożywanie pięciu porcji warzyw dziennie.

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

Dowiedz się jak...

Jak utrzymać kable w należytym porządku

Nowoczesne mieszkania są wyposażone w coraz większą liczbę urządzeń elektrycznych, co przekłada się na plątaninę kabli w salonie, które wiją się po podłodze niczym elektryczne robaki. Pomożemy Ci rozwiązać ten problem.

Czytaj dalej

Jak pomalować usta w zaledwie 5 prostych krokach

Wyraziste usta są wiecznie modne. To znakomity i prosty sposób na zmianę wizerunku, a ponadto jeden z ważniejszych kobiecych atrybutów. Spróbuj maksymalnie wykorzystać naszą tajną broń kobiecą.

Czytaj dalej

Jak przygotować trzy napoje, które doskonale rozgrzeją Cię w czasie zimy

Kiedy zima daje się nam we znaki, nie ma nic lepszego niż gorący, rozgrzewający napój. Eleganckie kawiarnie posiadają w swojej ofercie bogaty wybór oryginalnie podanych kaw, które możesz również samodzielnie przygotować w domu. Doskonale rozgrzeją Cię podczas mroźnych, zimowych dni.

Czytaj dalej

kupując - pomagasz

ufundować nowe ubrania dla dzieci z domów diecka.

Towarzystwo Nasz Dam

Jak mogę dołączyć do akcji?

Pomaganie innym nigdy nie było łatwiejsze! Kupując środek piorący,
trzeba tylko sięgnąć po specjalne opakowanie Vizir.
Dzięki temu, dzieci z polskich
domów dziecka zyskają nowe ubrania. Przekonaj się, jak w czterech prostych krokach
ubrania trafią do najbardziej potrzebujących dzieci.

Kup oznaczone
produkty Vizir
Kup oznaczone produkty Vizir
Kupując, sponsorujesz
bony do sklepów
odzieżowych dla dzieci
z domów dziecka.
Kupując a sponsorujesz
Dzieci z domów dziecka
otrzymają bony
na zakup ubrań...
Dzieci z domów dziecka otrzymają bony na zakup ubrań...
...i zyskają szansę
na wybór i zakup
nowych ubrań
...i zyskają szansę na wybór i zakup nowych ubrań

Informacje o bonach

Każdemu dziecku wybranemu przez Towarzystwo Nasz Dom,
przekażemy bon o wartości 200 zł na zakup ubrań (w jednej z największych
sieci sklepów w Polsce). Dzieci będą miały okazję wybrać się do sklepów
i samodzielnie kupić wymarzone ubrania.