Mój koszyk

Odnoszący sukcesy

Hourra

Brawo!

brawo

Twoje zamówienie zostało złożone. Wysłaliśmy Ci wiadomość e-mail.

Blisko

Wysyłanie zakończone!

brawo

Twój paragon jest obecnie przetwarzany. Wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem statusu żądania.

Przejdź do zakupów

Zapisz kupony przed przystąpieniem do zakupów u autoryzowanego sprzedawcy . Pamiętaj, żeby zachować paragon!

Zeskanuj paragon

Seminarium

Użyj telefonu komórkowego, aby zrobić zdjęcie paragonu i wysłać je w ciągu 15 dni.

Poproś o zwrot

Jak tylko Twój paragon zostanie zatwierdzony, możesz ubiegać się o zwrot gotówki. Kliknij Rozumiem, aby rozpocząć.

Klikając ikonkę Rozumiem, akceptujesz Nasz regulamin.

Rozumiem

Możesz śledzić wszystkie swoje oszczędności, przechodząc do Moje konto

Już wiosna – czas zmienić kolor włosów

Już wiosna – czas zmienić kolor włosów

0
Wiosna już za progiem. To doskonały moment, by zmienić coś w swoim życiu! Wiosna to wprost wymarzona pora roku na zmianę koloru włosów. Włosy są często zmęczone po zimie i potrzebują odświeżenia. Odrzućmy w kąt ciepłe czapki, chusty, kapelusze, pozwólmy wirować włosom na wiosennym wietrze.

Nic tak nie poprawia humoru, jak mała rewolucja na głowie. Można ją sprawnie przeprowadzić w domowym zaciszu, ale można również udać się do salonu, gdzie fryzjerzy na pewno doradzą, jaki kolor pasuje do karnacji, koloru oczu i charakteru. Nowy kolor włosów poprawia nastrój, pozytywnie nastraja, odmładza. Zostało dowiedzione, że wizyta u fryzjera, ale także zmiana koloru włosów w domu odpędza zimowe smutki, napełnia entuzjazmem i niweluje poziom stresu. Nie od razu musimy decydować się na radykalną zmianę koloru, wystarczą subtelne pasemka, jaśniejsze tony, delikatne świetlne refleksy, aby przed lustrem pojawia się zupełnie inna osoba – jakbyśmy się na nowo narodzili. Naprawdę czasem chodzi jedynie o odświeżenie koloru, a stajemy się nagle weselsze, pełne pozytywnej energii i optymizmu.

Nowoczesne farby nie niszczą włosów, ukrywają pierwsze znaki siwizny, ożywiają naturalny kolor włosów, jednocześnie odżywiając i wzmacniając włosy. Piękna, zadbana fryzura dodaje pewności siebie, rozświetla naszą twarz, odmładza. Warto inwestować w dobre, sprawdzone farby, które utrzymają się na włosach dłużej i nie wyblakną po kilku myciach.

Bądźmy oryginalne na wiosnę, zaszalejmy z kolorem, wyjdźmy poza schemat. Nuda i szarość to najwięksi wrogowie tej pory roku. Pozwólmy, by intensywne kolory na naszej głowie przegnały smutki codzienności i naładowały nas nową energią do działania. Na pewno pomoże nam w tym nowy kolor włosów. Odkryjmy nieznane dotąd pokłady energii i pozytywnego myślenia, które w nas drzemią. Sekretem urody jest optymistyczne nastawienie. Wiosna jest w nas, pokażmy to! Wyraźmy siebie poprzez kolor, poprzez delikatne refleksy w naszych włosach, poprzez nową fryzurę! Już czas odpędzić zimowe smutki i przygotować się na piękną wiosenną pogodę.

0

Dodaj komentarz

Zgoda na pliki cookie