Mój koszyk

Odnoszący sukcesy

Hourra

Brawo!

brawo

Twoje zamówienie zostało złożone. Wysłaliśmy Ci wiadomość e-mail.

Blisko

Wysyłanie zakończone!

brawo

Twój paragon jest obecnie przetwarzany. Wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem statusu żądania.

Przejdź do zakupów

Zapisz kupony przed przystąpieniem do zakupów u autoryzowanego sprzedawcy . Pamiętaj, żeby zachować paragon!

Zeskanuj paragon

Seminarium

Użyj telefonu komórkowego, aby zrobić zdjęcie paragonu i wysłać je w ciągu 15 dni.

Poproś o zwrot

Jak tylko Twój paragon zostanie zatwierdzony, możesz ubiegać się o zwrot gotówki. Kliknij Rozumiem, aby rozpocząć.

Klikając ikonkę Rozumiem, akceptujesz Nasz regulamin.

Rozumiem

Możesz śledzić wszystkie swoje oszczędności, przechodząc do Moje konto

Siedmiodniowe Wyzwanie Krok po kroku

Dla Ciebie od Head-and-shoulders
siedmiodniowe-wyzwanie-krok-po-kroku
0
W ramach programu "Oszałamiający Wygląd w Tydzień" przedstawiamy tydzień z życia kobiecych włosów oraz to, w jaki sposób kosmetyki z nowej linii head & shoulders Thick and Strong pomagają zwiększyć objętość włosów i podnieść pewność siebie.

Podejmij wyzwanie - niech włosy sprawią, że staniesz się wyjątkowa...

Krok po kroku: klasyczna fryzura ułożona na szczotkę na spotkanie w poniedziałkowy poranek

Klasyczna fryzura ułożona na szczotkę jest szybka i łatwa do wykonania. Eksponuje gęstsze i bardziej połyskujące włosy. Pozwala dostrzec natychmiastowe korzyści ze stosowania kosmetyków z linii head & shoulders Thick and Strong. Sprawia, że włosy robią piorunujące wrażenie.Krok pierwszy: W tej fryzurze ważne jest stworzenie odpowiedniej podstawy, zatem zalecałbym stosowanie niezawodnego przeciwłupieżowego szamponu i odżywki, na przykład z linii head & shoulders Thick and Strong, a następnie Toniku Dodającego Objętości dla maksymalnej pielęgnacji włosów i skóry głowy, by nadać włosom objętości od nasady.

Krok drugi: Bierzemy szczotkę z naturalnego włosia i rozdzielamy włosy na grube pasma. Część pasm spinamy tak, by nie przeszkadzały w modelowaniu. Rozpoczynamy modelowanie od karku i posuwamy się do góry, w kierunku przedziałka.

Krok trzeci: Aby osiągnąć gładkie wykończenie, ustawiamy nawiew suszarki w kierunku od nasady ku końcówkom włosów. Zwracamy szczególną uwagę na pasma okalające twarz: układając końcówki włosów, nieco wywijamy szczotkę, by uzyskać efekt podskakującej „sprężynki". Na koniec delikatnie spryskujemy włosy lakierem.

I już - niesamowita, profesjonalna fryzura na szczotkę, która uwydatnia gęste, mocne włosy, dodając kobiecie pewności siebie na cały dzień. To idealna propozycja na początek tygodnia, zwłaszcza jeżeli czeka Cię poranne spotkanie.

Krok po kroku: asymetryczny warkocz na wtorkową kawę z przyjaciółmi

Ten asymetryczny warkocz to szczyt niewyszukanej elegancji. Jest też niezwykle łatwy do zrobienia. Wystarczy nieco objętości u nasady włosów, by fryzura wyglądała bardziej swobodnie.

Krok pierwszy: Zalecałbym stosowanie szamponu, odżywki i Toniku Dodającego Objętości, na przykład z linii head & shoulders Thick and Strong. By ułożyć taką fryzurę, włosy muszą być pielęgnowane produktami dobrej jakości, które wzmacniają pasma, czyniąc je bardziej odpornymi i mniej podatnymi na uszkodzenia. Kosmetyki z tej linii pielęgnują skórę głowy i włosy, przynosząc natychmiastowy i długotrwały efekt w postaci objętości - to idealna baza dla asymetrycznego warkocza.

Krok drugi: Podczas suszenia układamy włosy na dużą okrągłą szczotkę, by nadać im dodatkowej objętości. Możemy wówczas zaobserwować natychmiastowe korzyści płynące ze stosowania kosmetyków z linii head & shoulders, ponieważ włókna włosów wydają się grubsze już po pierwszym myciu.

Krok trzeci: Włosy rozdzielamy w zwykłym miejscu, zgarniamy je na jedną stronę głowy i dzielimy na trzy części. Nie muszą być mocno spięte i precyzyjnie ułożone. Fryzura powinna być luźna. Kilka wystających pasemek okalających twarz tylko doda jej uroku.

Krok czwarty: Splatamy warkocz i ściągamy jego koniec gładką gumką do włosów. Warkocz nieco rozluźniamy, wyciągając delikatnie pasma, by nadać fryzurze „nieuporządkowany" wygląd. Na koniec spryskujemy włosy lakierem, by poskromić ewentualne niesforne kosmyki.

I już - elegancki asymetryczny warkocz w czterech krokach! Objętość u nasady dzięki linii head & shoulders Thick and Strong pomaga stworzyć tę luźną fryzurę, idealną na spotkania przy kawie z rodziną lub przyjaciółmi.

Krok po kroku: długie fale na środową randkę wieczorową porą

Ponętne fale tworzą piękną, klasyczną fryzurę, w której każda kobieta czuje się cudownie, bo wie, że wszystkie spojrzenia skierowane są na nią. Ponadto luźno opadające, długie fale wspaniale podkreślają gęste i zdrowo wyglądające włosy.

Krok pierwszy: Musimy przede wszystkim pamiętać, by w tym przypadku kosmetyki pielęgnacyjne były tak skuteczne jak narzędzia do stylizacji. Zalecałbym stosowanie szamponu i odżywki przeciwłupieżowej na przykład z linii Thick and Strong, które pielęgnują skórę głowy, sprawiając, że włosy stają się miękkie i podatne na układanie. Tonik Dodający Objętości to trzeci krok w pielęgnacji, który dodatkowo wzmocni włosy i doda im objętości.

Krok drugi: Po podsuszeniu włosów formujemy piękne fale przy pomocy lokówki o średniej grubości. Rozdzielamy poszczególne pasma włosów i tworzymy fryzurę od tyłu głowy do przodu. Zwijamy poszczególne pasma wokół lokówki i podgrzewamy je przez 15-20 sekund. Musimy skręcać wszystkie pasma w tym samym kierunku, by fale układały się płynnie i delikatnie.

Krok trzeci: Delikatnie rozczesujemy fale szczotką z naturalnego włosia, by nadać im bardziej swobodny wygląd. Na koniec spryskujemy włosy delikatnie lakierem.

I już - przepiękne długie fale to szczyt niewyszukanej elegancji, a jednocześnie sposobność, by zademonstrować gęste i zdrowe włosy. Idealna fryzura na każdą okazję - zwłaszcza na wieczorną randkę.

Krok po kroku: wysoko upięty kok na czwartkową rozmowę o pracę

Ta fryzura to nieco bardziej wytworna wersja zwykłego upięcia. Przyglądając się jej, widzimy, w jakim stopniu gęstość i objętość włosów u nasady zmieniają wygląd. Dla lepszego efektu należy używać kosmetyków z linii head & shoulders Thick and Strong.

Krok pierwszy: Omawiana fryzura wymaga zdrowo wyglądających włosów - zalecałbym stosowanie kosmetyków dodających objętości, które pielęgnują włosy i skórę głowy, na przykład z linii head & shoulders Thick and Strong. Te kosmetyki wzmacniają każde pasmo z osobna i sprawiają, że włosy stają się mniej odporne na uszkodzenia.

Krok drugi: Suszymy włosy na dużej, okrągłej szczotce z włosia, która nadaje włosom objętości u nasady. Następnie rozdzielamy włosy na trzy części - pasma, które okalają twarz i dwa kucyki, jeden nad drugim z tyłu głowy.

Krok trzeci: Związujemy dolny kucyk i lekko tapirujemy górny kucyk, by nadać włosom dodatkowej objętości przed połączeniem ich z dolnym kucykiem. Związujemy kucyki razem i przy pomocy ząbkowanych wsuwek upinamy elegancki kok.

Krok czwarty: Zgarniamy włosy okalające twarz do tyłu, w kierunku koka i spinamy wsuwkami, formując fryzurę. Wyciągamy kilka pojedynczych pasemek, by nadać fryzurze niedbały wygląd i na koniec spryskujemy ją obficie lakierem.

I już - wysoko upięty kok. Ładna, praktyczna i profesjonalna fryzura - idealna na rozmowę o pracę albo ważne spotkanie. W tym przypadku ważna jest objętość koka, dlatego należy pamiętać o podstawowej pielęgnacji przy użyciu kosmetyków z linii head & shoulders Thick and Strong.

Krok po kroku: kok ze skręconych włosów na piątkowe spotkanie w gronie rodziny

Ta urocza i swobodna fryzura nigdy nie wyjdzie z mody. Pasuje na dzień i na wieczór. Gęstsze włosy pozwalają na zrobienie grubszego koka.

Krok pierwszy: Przy takiej fryzurze skóra głowy musi zdrowo wyglądać, więc zalecałbym stosowanie szamponu i odżywki na przykład z linii head & shoulders Thick and Strong. Potem warto zaaplikować Tonik Dodający Objętości, by uzyskać natychmiastowy efekt w postaci gęstszych włosów od nasady po końcówki - to podstawa dobrze wyglądającej fryzury.

Krok drugi: Podczas suszenia używamy dużej, okrągłej szczotki i zaczynamy od nasady, by dodatkowo unieść włosy. Aby uzyskać gładkie wykończenie, po wysuszeniu włosów ustawiamy w suszarce zimny nawiew i kierujemy go na włosy przyczesując je do dołu.

Krok trzeci: Pochylamy głowę do dołu, chwytamy zwisające włosy i ściągamy je elastyczną gumką tak, by tworzyły kucyk na czubku głowy. Następnie dzielimy je na dwie części i skręcamy każdą z nich osobno, a następnie splatamy wokół siebie.

Krok czwarty: Zawijamy splecione włosy, by utworzyły kok i spinamy je wsuwkami. Na koniec spryskujemy lakierem, by wygładzić niesforne kosmyki.

I już - łatwa fryzura, idealna na spotkania w gronie rodziny pod koniec tygodnia.

Krok po kroku: połyskujące fale na gorączkę sobotniej nocy z przyjaciółmi

Elegancka i swobodna fryzura przykuwająca wzrok i przyciągająca uwagę. Robi piorunujące wrażenie i wzbudza zazdrość.

Krok pierwszy: Fryzura wymaga włosów, które łatwo się układają i mają dodatkową objętość, więc zalecałbym stosowanie kosmetyków z linii head & shoulders Thick and Strong, w tym również Toniku Dodającego Objętości, który pielęgnuje włosy i skórę głowy, potęgując efekt bardziej sprężystych loków.

Krok drugi: Susząc włosy, nawijamy poszczególne pasma na szczotkę z naturalnego włosia, by dodać im objętości i maksymalnego blasku. Następnie tworzymy fale przy pomocy średniej grubości lokówki. Zaczynamy oddzielać pasma z tyłu głowy i powoli posuwamy się do przodu. Nawijamy środkową część pasma na lokówkę i podgrzewamy przez chwilę. Zabezpieczamy każde skręcone pasmo wsuwką i przechodzimy do następnego. Musimy skręcić wszystkie pasma w tym samym kierunku, by fale układały się płynnie i delikatnie.

Krok trzeci: Usuwamy wszystkie wsuwki i delikatnie szczotkujemy włosy dużą szczotką. Przesuwamy rękę płynnym ruchem, by odpowiednio wykończyć fryzurę i przygładzić wszystkie niesforne włosy. Wykańczamy fryzurę lakierem nabłyszczającym.

I już - wspaniała fryzura pozwalająca wyróżnić się z tłumu podczas wyjścia z przyjaciółmi w sobotni wieczór. Puszyste, sprężyste i połyskujące fale sprawią, że ich właścicielka będzie w centrum zainteresowania przez cały wieczór, dzięki dodatkowej objętości dzięki linii kosmetyków head & shoulders Thick and Strong.

Krok po kroku: gęsty kucyk na kameralny niedzielny obiad

Kucyk to klasyczna fryzura, idealna na każdą okazję. Tutaj proponujemy odmianę klasycznego kucyka, która pasuje każdej kobiecie.

Krok pierwszy: Nawet w wolnym dniu trzeba dbać o włosy, dlatego zalecałbym stosowanie kosmetyków z linii head & shoulders Thick and Strong, by chronić włosy, zwiększać ich objętość i zapobiegać uszkodzeniom - efekty są widoczne od razu, gdyż włosy są idealnie przygotowane do modelowania.

Krok drugi: Suszymy włosy suszarką jak zwykle. Następnie pochylamy głowę do dołu i kierujemy ciepłe powietrze ku nasadzie włosów, by nadać im dodatkowej objętości. Zgarniamy włosy na jedną stronę i ściągamy gumką.

Krok trzeci: Rozdzielamy kucyk na kilka części. Przy pomocy dużej lokówki formujemy grube, delikatne fale, by kucyk nabrał kształtu i objętości. Przeczesujemy fryzurę palcami i spryskujemy delikatnie lakierem.

Ta fryzura to idealne rozwiązanie na leniwy niedzielny obiad. Objętość u nasady podkreśla nową gęstość włosów, a fryzura pokazuje, że kobiety mające cienkie włosy też mogą nosić kucyk.

0

Dodaj komentarz

Zgoda na pliki cookie