Mój koszyk

Odnoszący sukcesy

Hourra

Brawo!

brawo

Twoje zamówienie zostało złożone. Wysłaliśmy Ci wiadomość e-mail.

Blisko

Wysyłanie zakończone!

brawo

Twój paragon jest obecnie przetwarzany. Wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem statusu żądania.

Przejdź do zakupów

Zapisz kupony przed przystąpieniem do zakupów u autoryzowanego sprzedawcy . Pamiętaj, żeby zachować paragon!

Zeskanuj paragon

Seminarium

Użyj telefonu komórkowego, aby zrobić zdjęcie paragonu i wysłać je w ciągu 15 dni.

Poproś o zwrot

Jak tylko Twój paragon zostanie zatwierdzony, możesz ubiegać się o zwrot gotówki. Kliknij Rozumiem, aby rozpocząć.

Klikając ikonkę Rozumiem, akceptujesz Nasz regulamin.

Rozumiem

Możesz śledzić wszystkie swoje oszczędności, przechodząc do Moje konto

Upięcie połowy włosów na kształt warkocza francuskiego

proste-i-szybkie-upiecie-polowy-wlosow
0
Nie masz czasu na misterne modelowanie i układanie włosów? Wypróbuj ten prosty, szykowny splot, który wykonasz w mgnieniu oka.
proste-i-szybkie-upiecie-polowy-wlosow-1

Twoja lista rzeczy do zrobienia nie ma końca? Nie masz zbyt dużo czasu na układanie włosów, a przy tym chcesz świetnie wyglądać? Mamy na to dobry sposób! Wypróbuj to efektowne upięcie na kształt warkocza francuskiego, które wykonasz w zaledwie kilka chwil. To świetny sposób, by wyglądać szykownie i stylowo, nawet jeśli jesteś w ciągłym biegu i na nic nie masz czasu. To upięcie doskonale sprawdzi się zarówno na prostych, jak i kręconych włosach. Zatem do dzieła!
Zacznij od suchych, świeżo umytych włosów – szampon z odżywką Head & Shoulders Smooth & Silky 2 w 1 odbuduje włosy, które mają tendencję do przesuszania się i nada im miękkość w jednym prostym kroku. Następnie zajmij się układaniem fryzury. Wydziel spore pasmo z górnej części włosów i zwiąż je gumką w kucyk na środku głowy. 

proste-i-szybkie-upiecie-polowy-wlosow-2

Zbierz wąskie pasmo włosów z boku głowy i przełóż je przez środek na drugi bok. Następnie zabezpiecz je wsuwkami tak, by swobodnie opadało na drugą stronę (użyj tylu wsuwek, ile potrzebujesz). Pamiętaj tylko, by płaska strona wsuwek była skierowana na zewnątrz, a strona pofalowana była zwrócona do środka, w kierunku skóry głowy. Dzięki temu prostemu trikowi fryzura będzie się lepiej trzymać.

proste-i-szybkie-upiecie-polowy-wlosow-3

Powtórz to samo z drugą stroną. Zbierz wąskie pasmo włosów z boku głowy i przełóż je przez środek na drugą stronę. Następnie zabezpiecz je wsuwkami tak, by swobodnie opadało na drugi bok. Możesz użyć tylu wsuwek, ile tylko chcesz – pamiętaj tylko, by płaska strona wsuwek była skierowana na zewnątrz. Postaraj się zrobić to tak, by przykryć tym pasmem wsuwki przytrzymujące pierwsze pasmo włosów.

proste-i-szybkie-upiecie-polowy-wlosow-4

Zbierz kolejne pasmo z jednej strony i powtórz czynność opisaną w kroku pierwszym. Pasmo z drugiej strony przełóż tak jak w kroku trzecim, tylko tym razem zwiń je pod spód środkowego kucyka. Zabezpiecz wsuwkami od spodu tak, by nie były widoczne, a fryzura dobrze się trzymała. Utrwal całość lakierem do włosów i jesteś gotowa do wyjścia!

proste-i-szybkie-upiecie-polowy-wlosow-5

Szukasz fryzur, które są jeszcze łatwiejsze do wykonania? Koniecznie zajrzyj do naszego przewodnika po prostych fryzurach, które ułożysz w mniej niż 10 minut.

A czy Ty masz jakąś sprawdzoną i prostą w wykonaniu fryzurę, którą chciałabyś się podzielić? Koniecznie zamieść swój komentarz!

0
Background2-1920X660
Background3-1920X660
Background1-1920X660

PORTAL DLA MAM EVERYDAYME

Jako pierwszy/pierwsza odkryj nowe produkty P&G i marek partnerskich.
Czytaj porady, inspiracje i sprawdzone pomysły dotyczące zdrowia, urody i życia rodzinnego !
Otrzymuj bezpłatne produkty i próbki oraz inne nagrody, którymi możesz dzielić się ze znajomymi.
Zostań Ambasadorem EverydayMe

Dodaj komentarz

Zgoda na pliki cookie