Mój koszyk

Odnoszący sukcesy

Hourra

Brawo!

brawo

Twoje zamówienie zostało złożone. Wysłaliśmy Ci wiadomość e-mail.

Blisko

Wysyłanie zakończone!

brawo

Twój paragon jest obecnie przetwarzany. Wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem statusu żądania.

Przejdź do zakupów

Zapisz kupony przed przystąpieniem do zakupów u autoryzowanego sprzedawcy . Pamiętaj, żeby zachować paragon!

Zeskanuj paragon

Seminarium

Użyj telefonu komórkowego, aby zrobić zdjęcie paragonu i wysłać je w ciągu 15 dni.

Poproś o zwrot

Jak tylko Twój paragon zostanie zatwierdzony, możesz ubiegać się o zwrot gotówki. Kliknij Rozumiem, aby rozpocząć.

Klikając ikonkę Rozumiem, akceptujesz Nasz regulamin.

Rozumiem

Możesz śledzić wszystkie swoje oszczędności, przechodząc do Moje konto

Nowe rozwiązania naukowe hamują wypadanie włosów

nowe-rozwiazania-naukowe-hamuja-wypadanie-wlosow
0
Powstrzymaj wypadanie włosów* z pomocą ekspertów.

Jeżeli marzysz o tym, by po każdym szczotkowaniu nie znajdować na szczotce kępek włosów, nie jesteś osamotniona. Wiele kobiet martwi się wypadaniem włosów*, ale ponieważ niechętnie o tym mówią, nie potrafią znaleźć skutecznego rozwiązania nękającego ich problemu.

Stres, nadmierna stylizacja, zmienna pogoda i wiele innych czynników prowadzi do osłabienia włosów, które stają się łamliwe i wypadają. Ale jeśli nieustannie słyszysz ten okropny dźwięk rozdwajających się końcówek, w momencie, gdy włókna szczotki przesuwają się wzdłuż pasm włosów, czytaj dalej – bo jeśli tylko zrozumiesz przyczynę wypadania włosów*, łatwiej poradzisz sobie z tą przypadłością.

Czym jest wypadanie włosów*
Każdy człowiek traci około 150 włosów dziennie, jest to wpisane w naturalny cykl wzrostu włosów. Jednak utrata większej ich ilości może być spowodowana różnymi czynnikami, takimi jak zbyt wysoka temperatura podczas stylizacji, nadmierna ekspozycja włosów na substancje chemiczne, a nawet niesprzyjająca pogoda. Z upływem czasu te czynniki zewnętrzne mogą prowadzić do zniszczenia struktury włókna włosów, a w efekcie do ich łamliwości i wypadania* – można to zaobserwować po szczotkowaniu, gdy na szczotce pozostają zniszczone kosmyki.

Powstrzymaj wypadanie włosów* z pomocą ekspertów
Dr. Joel Coret jest niezależnym ekspertem, znawcą struktury włosów, a jednocześnie dyrektorem Działu Nowych Przedsięwzięć w Instytucie Badań nad Tekstyliami w Princeton. Wyjaśnia, na czym polega mechanizm wypadania włosów*:

Doktorze Coret, jak dochodzi do wypadania włosów*?
„Do wypadania włosów* dochodzi, gdy włókno włosa ulega złamaniu. Dlatego kobiety z długimi włosami częściej mają problem z ich wypadaniem*.”

Czym jest wypadanie włosów* z naukowego punktu widzenia?
„Gdy struktura włókien budujących włos ulega zniszczeniu, włosy mogą wypadać* podczas pielęgnacji. Włókno włosa zbudowane jest z protein, które tworzą ‘szkielet’ struktury włosa. Jeżeli włókno włosa ulega zniszczeniu, dochodzi do utraty protein, co osłabia strukturę włosa i może ostatecznie prowadzić do złamania włókna włosa.”

W którym miejscu dochodzi do uszkodzenia włosa powodującego jego wypadanie*?
„Myśląc o uszkodzeniu włosa, często mamy na myśli uszkodzenie jego powierzchni – dochodzi do niego, gdy szkodliwe czynniki niszczą zewnętrzną warstwę włosa. Jednak destrukcji może również ulec wewnętrzne włókno włosa – w wyniku uszkodzenia protein znajdujących się w rdzeniu. To prowadzi do osłabienia struktury włosa. Pojawiają się w niej szczeliny powodujące łamliwość – nawet niewielkie uszkodzenie protein może doprowadzić do osłabienia struktury włosa.”

Proszę opowiedzieć o programie
Szampon, odżywka i Maska Intensywnie Wzmacniająca z linii Ochrona przed Wypadaniem Włosów Pantene Pro-V mają przełomowe, wieloetapowe działanie, które pomaga zapobiec wypadaniu włosów* w ciągu 14 dni****, jak wykazały niezależne testy kliniczne prowadzone przez doktora Joela Coreta. Jednym z elementów pielęgnacji jest szampon opierający się na innowacyjnej technologii, która pomaga chronić rdzeń włosa, dzięki czemu włos staje się mocny od cebulki po końcówkę***.

  • Mycie & Odżywianie dzięki szamponowi z linii Ochrona przed Wypadaniem Włosów Pantene Pro-V opartemu na nowoczesnej technologii Pantene Pro-V, która pomaga chronić rdzeń włosa, dzięki czemu włos staje się mocniejszy od cebulki po końcówkę***
  • Odżywienie & Naprawa dzięki odżywce i masce intensywnie wzmacniającej z linii Ochrona przed Wypadaniem Włosów Pantene Pro-V zawierającym składniki głęboko odżywiające, które naprawiają powierzchnię włosa, chronią i nawilżają włosy, sprawiając, że są one podatniejsze na rozczesywanie i bardziej odporne na wypadanie*. Maska Intensywnie Wzmacniająca zawiera trzy substancje aktywne, sprawiające, że włosy stają się 10 razy bardziej odporne**** na wypadanie*
  • Leczenie & Ochrona dzięki błyskawicznemu tonikowi wzmacniającemu z witaminą B3 i prowitaminą B5. Zaawansowana terapia na każdy dzień polegająca na wmasowywaniu toniku w cebulki unosi włosy nadając im 40% więcej objętości**

* wypadanie włosów spowodowane ich łamliwością
** w porównaniu do szamponu bez właściwości odżywczych
*** Szampon przeciwko uszkodzeniom spowodowanym oksydacją
**** Wypadanie włosów spowodowane ich łamliwością. Szampon + odżywka + maska, w porównaniu do szamponu bez właściwości odżywczych

0

Dodaj komentarz

Zgoda na pliki cookie