Mój koszyk

Odnoszący sukcesy

Hourra

Brawo!

brawo

Twoje zamówienie zostało złożone. Wysłaliśmy Ci wiadomość e-mail.

Blisko

Wysyłanie zakończone!

brawo

Twój paragon jest obecnie przetwarzany. Wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem statusu żądania.

Przejdź do zakupów

Zapisz kupony przed przystąpieniem do zakupów u autoryzowanego sprzedawcy . Pamiętaj, żeby zachować paragon!

Zeskanuj paragon

Seminarium

Użyj telefonu komórkowego, aby zrobić zdjęcie paragonu i wysłać je w ciągu 15 dni.

Poproś o zwrot

Jak tylko Twój paragon zostanie zatwierdzony, możesz ubiegać się o zwrot gotówki. Kliknij Rozumiem, aby rozpocząć.

Klikając ikonkę Rozumiem, akceptujesz Nasz regulamin.

Rozumiem

Możesz śledzić wszystkie swoje oszczędności, przechodząc do Moje konto

Modne fryzury

Dla Ciebie od Braun
modne-fryzury-2
0
Jak to się stało? Jeszcze wczoraj byłaś zachwycona swoją fryzurą, a dzisiaj uważasz, że jest fatalna. Może powinnaś odwiedzić swojego fryzjera, ale przecież zapuszczasz włosy, ponieważ długie włosy będą modne tego lata. Poznaj kilka naszych porad, dzięki którym uzyskasz piękny wygląd i nie stracisz cierpliwości.

Czy masz już dosyć swojej fryzury? Kilka drobnych zmian może zdziałać cuda!

Nie działaj impulsywnie

Nie ścinaj włosów. Zamiast tego sięgnij po nowy szampon lub odżywczą maskę do włosów. Koniecznie kup prostownicę lub lokówkę, jeżeli jeszcze nie weszłaś w ich posiadanie. Piękne loki, większa objętość włosów lub gładkie i lśniące fryzury, które możesz wyczarować w kilka chwil pozwolą Ci przetrwać do lata i cieszyć się zniewalającym wyglądem.

Skieruj swoją uwagę gdzie indziej

To może zabrzmieć dość dziwnie, ale jeżeli jesteśmy ogólnie niezadowolone ze swojego wyglądu, to skupiamy się głównie na fryzurze. Nowy produkt do makijażu, szminka lub sweter odciągnie Twoją uwagę od włosów i zapobiegnie spontanicznemu strzyżeniu.

Krok po kroku

Drastyczne zmiany nigdy nie przynoszą niczego dobrego. Ścięcie włosów, zmiana koloru z blond na czarny i odwrotnie, to przykłady zmian, których często później żałujemy (zwłaszcza w sytuacji, gdy ścinamy włosy). Zmiany wprowadzaj stopniowo. Zacznij od drobnych modyfikacji takich jak: zmiana koloru, nowe pasemka, podkręcenie włosów lub ich wyprostowanie. Posłuchaj rady swojego fryzjera i stopniowo podcinaj włosy do momentu uzyskania pożądanego efektu.

Czy boisz się używać prostownicy do włosów?

Już od dawna trwa dyskusja na temat szkodliwego wpływu suszarek, lokówek oraz prostownic na włosy, które rzekomo je wysuszają, pozbawiają blasku oraz przyczyniają się do płowienia koloru włosów. To wszystko nieprawda! Nowa gama produktów z serii Braun Satin Hair Color, pozwoli Ci uzyskać doskonały wygląd bez wysiłku i niszczenia włosów w zaledwie kilka sekund. Być może takie produkty to doskonały pomysł na prezent? Odwiedź stronę internetową firmy Braun, a z pewnością znajdziesz tam coś dla siebie!

0

Dodaj komentarz

Zgoda na pliki cookie