Mój koszyk

Odnoszący sukcesy

Hourra

Brawo!

brawo

Twoje zamówienie zostało złożone. Wysłaliśmy Ci wiadomość e-mail.

Blisko

Wysyłanie zakończone!

brawo

Twój paragon jest obecnie przetwarzany. Wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem statusu żądania.

Przejdź do zakupów

Zapisz kupony przed przystąpieniem do zakupów u autoryzowanego sprzedawcy . Pamiętaj, żeby zachować paragon!

Zeskanuj paragon

Seminarium

Użyj telefonu komórkowego, aby zrobić zdjęcie paragonu i wysłać je w ciągu 15 dni.

Poproś o zwrot

Jak tylko Twój paragon zostanie zatwierdzony, możesz ubiegać się o zwrot gotówki. Kliknij Rozumiem, aby rozpocząć.

Klikając ikonkę Rozumiem, akceptujesz Nasz regulamin.

Rozumiem

Możesz śledzić wszystkie swoje oszczędności, przechodząc do Moje konto

Cienkie, pozbawione objętości włosy: jak je odżywić i wzmocnić?

Cienkie, pozbawione objętości włosy: jak je odżywić i wzmocnić?

0
Pytania i odpowiedzi.

P. Czym jest lekka odżywka w piance Pantene Pro-V Air-Light?
O. Lekka odżywka w piance Pantene Pro-V Air-Light jest nową, rewolucyjną odżywką pod prysznic od Pantene. Została ona opracowana specjalnie po to, aby odżywić cienkie włosy nie obciążając ich, dzięki lekkiej jak powietrze strukturze pianki.

P. Dlaczego Pantene wprowadziło na rynek lekką odżywkę w piance Pantene Pro-V Air-Light?
O. Dogłębna wiedza Pantene na temat potrzeb konsumentów związanych z pielęgnacją włosów będąca efektem 70 lat badań nad strukturą zdrowego włosa wykazała, że kobiety z cienkimi włosami nie stosowały odżywki z obawy przed efektem obciążenia, który ma miejsce kiedy używają zwykłych odżywek. Co ważne, cienkie włosy stanowią jeden z najbardziej wrażliwych rodzajów włosów i potrzebują dodatkowej pielęgnacji za pomocą odżywki. Dlatego eksperci Pantene opracowali nową lekką odżywkę w piance Air Pro-V-Light, dzięki której można łatwo rozczesać włosy, a także która odżywia i chroni cienkie włosy nie obciążając ich.

P. Dla kogo przeznaczona jest lekka odżywka w piance Pantene Pro-V Air-Light?
O. Lekka odżywka w piance Pro-V Air-Light została specjalnie opracowana z myślą o pielęgnacji cienkich włosów. Nie jest ona zalecana w przypadku włosów gęstych, gdyż do pielęgnacji tego rodzaju włosów najlepiej służą nasze inne światowej klasy odżywki.

P. W jaki sposób włosy cienkie różnią się od innych rodzajów włosów?
O. Cienkie włosy mają zupełnie inną strukturę niż włosy grube. Średnia grubość włókna cienkich włosów wynosi 20 mikronów, co oznacza że są one o około 20% cieńsze od grubych włókien. Ponadto, każde włókno cienkich włosów może mieć do 50% mniej wzmacniającego białka rdzeniowego, keratyny niż w przypadku innego rodzaju włosów. Oznacza to, że cienkie włosy są szczególnie podatne na obciążenie. Są też bardziej proste niż grube włosy i krócej utrzymuje się na nich efekt kręcenia. Wreszcie, cienkie włosy są słabsze i bardziej narażone na uszkodzenia, takie jak łamliwość i rozdwajające się końcówki.

P. Dlaczego kobiety mające cienkie włosy rzadziej stosują odżywkę niż kobiety mające grubsze i gęstsze włosy?
O.Z uwagi na swoją naturalną strukturę cienkie włosy są szczególnie podatne na obciążenie. Gdy zwykłe odżywki stosowane są w przypadku cienkich włosów efekt obciążenia jest jeszcze bardziej widoczny, ponieważ nie są one w stanie udźwignąć ciężaru tych odżywek. Dlatego kobiety mające cienkie włosy często nabywają niewłaściwych zachowań związanych ze stosowaniem odżywek. Należą do nich między innymi:

 • Stosowanie zbyt małej ilości odżywki. W związku z tym, duża część włosów może być niedostatecznie odżywiona i pozostawiona bez ochrony przed wpływami zewnętrznymi.
 • Rzadkie stosowanie odżywki lub zupełne pomijanie tego etapu pielęgnacji włosów. Wskutek tego, cienkie włosy, które mają naturalnie słabszą strukturę są jeszcze bardziej podatne na uszkodzenia.
 • Nadmierne spłukiwanie włosów. Wskutek tego zostają usunięte składniki ochronne, których cienkie włosy potrzebują, nie wspominając o negatywnych skutkach, jakie nadmierne spłukiwanie może przynieść w przypadku włosów farbowanych.

P. Jaka technologia została zastosowana w nowej lekkiej odżywce w piance Pantene Pro-V Air-Light z myślą o kobietach mających cienkie włosy?
O. Prawdziwą rewolucją jest lekka jak powietrze struktura pianki, a zwłaszcza pęcherzyki, które powstają, gdy pianka wydobywa się z butelki. Kiedy produkt jest aktywowany, składniki odżywiające wstrzykiwane są razem ze składnikami formującymi pianę, po czym mieszają się dokładnie, w czasie gdy mieszanina wydobywa się z butelki. W chwili, kiedy lekka jak powietrze pianka w pełni nabiera kształtu podczas kontaktu z powietrzem, pęcherzyki powiększają się, uwalniając tym samym składniki odżywcze, które szybko wchłaniają się we włosy z łatwością odżywiając je od wewnątrz. Pęcherzyki zostały dopracowane z inżynieryjną precyzją, tak aby zadziałały w odpowiednim momencie. Jeśli stałoby się to za wcześnie, włosy zostałyby nimi nierówno pokryte, a jeśli zbyt późno, byłyby niedostatecznie odżywione.

P. W jaki sposób lekka odżywka w piance Pantene Pro-V Air-Light działa od wewnątrz?
O. Kiedy lekka niczym powietrze pianka wchodzi w kontakt z wilgotnymi włosami, natychmiast wnika w nie głęboko i nawilża je od wewnątrz, a następnie szybko się spłukuje. Ważne jest, aby w przypadku cienkich włosów, przed zastosowaniem lekkiej odżywki w piance, najpierw umyć je szamponem zawierającym antyoksydanty, które chronią włosy przed uszkodzeniem. Produkt taki chroni włosy przed zanieczyszczeniami mineralnymi i delikatnie oczyszcza.

P. Czy lekka odżywka w piance Pantene Pro-V Air-Light zawiera histydynę?
O. Rewolucyjna formuła lekkiej odżywki w piance Pantene Pro-V Air-Light polega na inżynieryjnej precyzji, z jaką zostały opracowane pęcherzyki powietrza, tak aby pękały w odpowiednim momencie, ponieważ gdy pękną zbyt wcześnie, włosy będą pokryte nierównomiernie, a gdy zbyt późno, włosy pozostaną niedostatecznie odżywione. Lekka odżywka w piance Pantene Pro-V Air-Light wnika głęboko we włosy i szybko się spłukuje, jednak nie zawiera histydyny. Zaleca się, aby kobiety mające cienkie włosy stosowały odżywkę w piance razem z szamponami Pantene zawierającymi przeciwutleniacze, które chronią włosy przed szkodliwymi zanieczyszczeniami mineralnymi.

P. Wiem, że silikony są powszechnie stosowane w preparatach odżywczych, i słyszałam, że obciążają one włosy. Czy nowa lekka odżywka w piance Pantene Pro-V Air-Light zawiera silikony?
O. Lekka odżywka w piance Pantene Pro-V Air-Light nie zawiera silikonów, przez co nie obciąża cienkich włosów i nie pozostawia na nich osadu.

P. Czym różni się lekka odżywka w piance Pantene Pro-V Air-Light od zwykłych odżywek Pantene?
O. Wszystkie odżywki Pantene Pro-V sprawiają, że włosy się łatwo rozczesują, są odżywione i chronione przed uszkodzeniami, co jest ważne w przypadku wszystkich rodzajów włosów. Jedyna różnica polega na tym, że lekka odżywka w piance Pantene Pro-V Air-Light dostarcza cienkim włosom składników odżywczych w postaci pianki bez efektu obciążenia, podczas gdy zwykłe odżywki Pantene dostarczają takich składników w postaci, która jest najlepsza w przypadku innych rodzajów włosów.

P. Czy lekką odżywkę w piance Pantene Pro-V Air-Light można stosować w przypadku włosów grubych lub kręconych?
O. Lekką odżywkę w piance Pantene Pro-V Air-Light można stosować w przypadku wszystkich rodzajów włosów, jednak została ona specjalnie opracowana z myślą o pielęgnacji włosów cienkich. Idealnie odpowiada ona potrzebom włosów cienkich, dlatego najlepsze rezultaty będą widocznie właśnie w przypadku tego rodzaju włosów. Zalecane jest, aby w przypadku włosów średnio grubych i grubych stosować zwykłe odżywki Pantene, które idealnie odpowiadają potrzebom tego rodzaju włosów.

P. Czy zwykłe odżywki źle wpływają na włosy cienkie?
O. Zwykłe odżywki nie uszkodzą ani nie zniszczą cienkich włosów. Mogą one jednak obciążyć włosy i sprawić, że będą wyglądały na tłuste u nasady. Dlatego też Pantene Pro-V opracował odżywkę w piance specjalnie z myślą o pielęgnacji włosów cienkich.

P. Jak stosować lekką odżywkę w piance Pantene Pro-V Air-Light?
O.Piankę należy nanieść na wilgotne włosy po każdym myciu - podobnie jak zwykłą odżywkę:

 • Krok 1 - Nanieś na całą długość włosów garść pianki (więcej w przypadku długich włosów) i delikatnie wmasuj na całej długości. Pianka została opracowana w taki sposób, aby traciła swoją objętość, w miarę jak jest rozprowadzana po włosach, aby zapewnić ich kompletne odżywienie.
 • Krok 2 - Spłucz włosy. Każdy nadmiar pianki zostaje spłukany w ciągu kilku sekund. Włosy w dotyku będą sprawiały wrażenie czystych, a nie śliskich, co często zdarza się w przypadku zwykłych odżywek.
 • Krok 3 - Ułóż włosy jak zwykle i ciesz się ich lekkością.

P. Jak często należy stosować lekką odżywkę w piance Pantene Pro-V Air-Light?
O. Lekką odżywkę w piance Pantene Pro-V Air-Light należy stosować po każdym myciu głowy jako dopełnienie kompletnej pielęgnacji, która zapewnia oczyszczenie, odżywienie i ochronę cienkim włosom.

P. Czy moja ulubiona zwykła odżywka jest wciąż dostępna w sprzedaży?
O. Tak. Lekka odżywka w piance Pantene Pro-V Air-Light zostanie dodana do pełnej oferty odżywek Pantene w każdej kolekcji.

P. Czy istnieją różne warianty lekkiej odżywki w piance Pantene Pro-V Air-Light?
O.Tak, lekka odżywka w piance Pantene Pro-V Air-Light dostępna jest w różnych wariantach: Wszystkie one zapewniają cienkim włosom odżywienie, jakiego potrzebują, bez obciążenia. Dodatkowo:

 • Cienkie i zniszczone włosy łatwo się rozczesują, pozostają sypkie i jedwabiście miękkie w dotyku dzięki lekkiej odżywce w piance Pantene Pro-V Air-light Regeneracja i Ochrona.
 • Cienkie i pozbawione objętości włosy łatwo się rozczesują, są widocznie zdrowsze i pełne objętości dzięki lekkiej odżywce w piance Pantene Pro-V Air-light Większa Objętość.
 • Cienkie i słabe włosy łatwo się rozczesują, stają się wyraźnie gęstsze i odporne na uszkodzenia spowodowane stylizacją dzięki lekkiej odżywce w piance Pantene Pro-V Air-light Gęste i Mocne.
 • Włosy cienkie i skłonne do przetłuszczania łatwo się rozczesują, są sypkie i wyraźnie nabierają zdrowego wyglądu dzięki lekkiej odżywce w piance Pantene Pro-V Air-light Aqua Light.
 • Włosy cienkie i farbowane lub rozjaśniane mają zapewnioną ochronę przed uszkodzeniami spowodowanymi stylizacją, łatwo się rozczesują i mają zdrowy połysk dzięki lekkiej odżywce w piance Pantene Pro-V Air-light Ochrona Koloru.


P. Jakie inne produkty Pantene należy stosować razem z lekką odżywką w piance Pantene Pro-V Air-Light?
O. W celu uzyskania optymalnych rezultatów, należy zastosować odżywkę w piance po uprzednim umyciu włosów szamponem z kolekcji, która najlepiej odpowiada potrzebom danego rodzaju włosów. Na przykład:

 • Aby zmienić cienkie i zniszczone włosy w jedwabiście miękkie i swobodnie płynące loki, należy stosować szampon Pantene Regeneracja i Ochrona.
 • Aby płaskie i obciążone włosy wyraźnie nabrały zdrowego wyglądu i objętości, należy stosować szampon Pantene Większa Objętość.
 • Aby słabe i cienkie włosy stały się bardziej sprężyste i nabrały zdrowego gęstego wyglądu, należy stosować szampon Pantene Gęste i Mocne.
 • Aby cienkie i przetłuszczające się włosy stały się sypkie i wyraźnie nabrały zdrowego wyglądu, należy stosować szampon Pantene Aqua Light.
 • Aby cienkie i farbowane lub rozjaśniane włosy nabrały sprężystości i wyraźnie zdrowego wyglądu, należy stosować szampon Pantene Ochrona Koloru.

0

Dodaj komentarz

Zgoda na pliki cookie