Mój koszyk

Odnoszący sukcesy

Hourra

Brawo!

brawo

Twoje zamówienie zostało złożone. Wysłaliśmy Ci wiadomość e-mail.

Blisko

Wysyłanie zakończone!

brawo

Twój paragon jest obecnie przetwarzany. Wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem statusu żądania.

Przejdź do zakupów

Zapisz kupony przed przystąpieniem do zakupów u autoryzowanego sprzedawcy . Pamiętaj, żeby zachować paragon!

Zeskanuj paragon

Seminarium

Użyj telefonu komórkowego, aby zrobić zdjęcie paragonu i wysłać je w ciągu 15 dni.

Poproś o zwrot

Jak tylko Twój paragon zostanie zatwierdzony, możesz ubiegać się o zwrot gotówki. Kliknij Rozumiem, aby rozpocząć.

Klikając ikonkę Rozumiem, akceptujesz Nasz regulamin.

Rozumiem

Możesz śledzić wszystkie swoje oszczędności, przechodząc do Moje konto

Rewolucja w pielęgnacji włosów: odżywka Pantene Pro-V Air-Light

Rewolucja w pielęgnacji włosów: odżywka Pantene Pro-V Air-Light

0
Koniec poszukiwań: oto kosmetyk idealnie odpowiadający potrzebom cienkich włosów!

Pantene, marka nr 1 na światowym rynku pielęgnacji włosów, stworzyła rewolucyjną lekką jak powietrze odżywkę pod prysznic w piance opracowaną specjalnie jako „idealny wybór” dla kobiet z cienkimi włosami.

Nowa odżywka w piance stanowi odpowiedź, na którą kobiety z cienkimi włosami - często sfrustrowane ciężarem tradycyjnych odżywek - od dawna czekały.  Pianka lekka niczym powietrze wchłania się w głąb włosów i nawilża je od wewnątrz, nie pozostawiając niechcianego osadu, który mógłby obciążać cienkie włosy.

Dziś kobiety z cienkimi włosami zbyt często pozbawiają ich potrzebnych im składników odżywiających poprzez stosowanie zbyt małej ilości odżywki lub stosowanie jej zbyt rzadko, przesadne płukanie, lub wręcz całkowite pomijanie tego etapu pielęgnacji włosów.  Te niewłaściwe praktyki są często stosowane w celu uniknięcia efektu obciążenia odżywką, pomimo konieczności rozczesywania włosów, odżywiania ich i ochrony przed uszkodzeniami.

Cienkie włosy strukturalnie różnią się od włosów grubych, a więc wymagają innego rodzaju pielęgnacji. Średnia grubość włókna cienkich włosów wynosi 20 mikronów, co oznacza że są one o około 20% cieńsze od grubych włókien. Ponadto, każde włókno cienkich włosów może mieć do 50% mniej wzmacniającego białka rdzeniowego, keratyny. W rezultacie, cienkie włosy są szczególnie podatne na obciążenie. Są też bardziej proste niż grube włosy i krócej utrzymuje się na nich efekt kręcenia. Mogą też być słabsze i bardziej narażone na uszkodzenia, takie jak łamliwość i rozdwajające się końcówki.

Marka Pantene mająca za sobą lata praktyki będące efektem 70 lat badań nad strukturą zdrowego włosa podjęła wyzwanie zrewolucjonizowania formuły odżywki i stworzenia lepszego rozwiązania dla kobiet z cienkimi włosami.

„Formuła ta pozwala kobietom poczuć się pewnie używając odżywki dzięki temu, że cienkie i zniszczone włosy zostają przekształcone w zdrowo wyglądające i swobodnie płynące loki", mówi dr Jeni Thomas, główny naukowiec marki Pantene. „Przy pomocy lekkiej niczym powietrze pianki kobiety odżywiają swoje włosy, zapobiegając obciążeniu ich i chroniąc je przed uszkodzeniem, jednocześnie mogąc je dowolnie układać. Odżywka ta stanowi wreszcie idealne rozwiązanie dla cienkich włosów."

Sekret „perfekcyjnego połączenia” zaczyna się od wiedzy zawartej w butelce. Składniki odżywiające zawarte w produkcie wstrzykiwane są razem ze składnikami formującymi pianę, po czym mieszają się tworząc perfekcyjną formułę. W chwili, kiedy lekka pianka zostaje wystawiona na działanie powietrza, pęcherzyki powiększają się, uwalniając tym samym składniki odżywcze, aby prędko wchłonęły się we włosy i je odżywiły.  Pęcherzyki zostały dopracowane z inżynieryjną precyzją, tak aby zadziałały w odpowiednim momencie. Jeśli stałoby się to za wcześnie, włosy zostałyby nimi nierówno pokryte, a jeśli zbyt późno, byłyby niedostatecznie odżywione. Produkt przeznaczony jest do spłukiwania, dzięki czemu pozostawia na włosach uczucie czystości i odżywienia. Włosy nie są obciążone i nie sprawiają wrażenia przetłuszczonych, co zdarza się w przypadku stosowania odżywek, które mogą obciążać cienkie włosy.

Piankę, która rozprowadza się łatwiej i bardziej równomiernie niż zwykła odżywka, należy nałożyć na wilgotne włosy pod prysznicem po dokładnym ich umyciu - w sposób, w jaki nakłada się zwykłą odżywkę. Odżywka w formie pianki jest dostępna w pięciu różnych wariantach, które zapewniają cienkim włosom niezbędne odżywienie, jednocześnie ich nie obciążając oraz dostarczając dodatkowych korzyści:

  • Cienkie, zniszczone włosy pozostają jedwabiście miękkie i lekkie dzięki lekkiej odżywce w piance Pantene Pro-V Air-light Regeneracja i Ochrona.
  • Płaskie i obciążone włosy będą widocznie zdrowsze i pełne objętości za sprawą odżywki w piance Pantene Pro-V Air-light Większa Objętość.  
  • Słabe i cienkie włosy staną się bardziej sprężyste i nabiorą zdrowego gęstego wyglądu dzięki lekkiej odżywce w piance Pantene Pro-V Air-light Gęste i Mocne.
  • Cienkie i przetłuszczające się włosy staną się sypkie i wyraźnie nabiorą zdrowego wyglądu dzięki lekkiej odżywce w piance Pantene Pro-V Air-light Aqua Light.
  • Cienkie i farbowane lub rozjaśniane włosy nabiorą sprężystości i wyraźnie zdrowego wyglądu dzięki lekkiej odżywce w piance Pantene Pro-V Air-light Ochrona Koloru.

Przy okazji wprowadzania produktu na rynek, Pantene Pro-V stworzył narzędzia, dzięki którym kobiety mogą dowiedzieć się, czy mają cienkie włosy, a także które dostarczają wskazówek odnośnie sposobu stosowania tej nowej formy kosmetyku, aby uzyskać optymalne rezultaty.

O MARCE PANTENE® PRO-V:

Linia Pantene® Pro-V obejmuje szeroką gamę kolekcji, które pomagają sprawić, że włosy wszystkich kobiet będą zdrowe, silne i piękne. Aktualna oferta Pantene® Pro-V obejmuje: [Dodaj listę produktów Pantene dostępnych na lokalnym rynku]. Rozwój technologii Pantene Pro-V jest możliwy dzięki instytutowi badawczemu Pantene Hair Research Institute. Instytut, założony w 2012 roku z siedzibą w Genewie, w Szwajcarii, jest nowoczesnym symbolem zaangażowania Pantene we współpracę z czołowymi ekspertami w dziedzinie pielęgnacji włosów, łącząc 12 wiodących niezależnych ekspertów i 7 starszych naukowców P&G, aby osiągnąć to, co możliwe w dziedzinie pielęgnacji włosów.

Produkty Pantene dostępne są w drogeriach, sklepach spożywczych i u dystrybutorów masowych na terenie całego kraju.  Wysokość cen pozostaje w wyłącznej gestii sprzedawcy.

O PROCTER & GAMBLE

Firma P&G dociera ze swoimi markami do blisko 5 miliardów ludzi na świecie. Firma posiada jeden z najsilniejszych portfeli asortymentowych, w skład którego wchodzą zaufane, wiodące marki wysokiej jakości, takie jak Always®, Ambi Pur®, Ariel®, Fairy®,Gillette®, Head & Shoulders®, Lenor®, Oral-B®, Pampers®, Pantene® and Tide®. P&G prowadzi działalność w około 70 krajach na całym świecie. W celu zapoznania się z najnowszymi wiadomościami oraz uzyskania szczegółowych informacji na temat P&G i jego marek, należy odwiedzić stronę internetową http://www.pg.com.

0

Dodaj komentarz

Zgoda na pliki cookie