Mój koszyk

Odnoszący sukcesy

Hourra

Brawo!

brawo

Twoje zamówienie zostało złożone. Wysłaliśmy Ci wiadomość e-mail.

Blisko

Wysyłanie zakończone!

brawo

Twój paragon jest obecnie przetwarzany. Wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem statusu żądania.

Przejdź do zakupów

Zapisz kupony przed przystąpieniem do zakupów u autoryzowanego sprzedawcy . Pamiętaj, żeby zachować paragon!

Zeskanuj paragon

Seminarium

Użyj telefonu komórkowego, aby zrobić zdjęcie paragonu i wysłać je w ciągu 15 dni.

Poproś o zwrot

Jak tylko Twój paragon zostanie zatwierdzony, możesz ubiegać się o zwrot gotówki. Kliknij Rozumiem, aby rozpocząć.

Klikając ikonkę Rozumiem, akceptujesz Nasz regulamin.

Rozumiem

Możesz śledzić wszystkie swoje oszczędności, przechodząc do Moje konto

Jak przedłużyć świeżość włosów?

Dla Ciebie od Head-and-shoulders
jak-przedluzyc-swiezosc-wlosow
0
Sprawdź kilka sztuczek, które pozwolą przedłużyć świeżość Twoich włosów, tak aby wyglądały pięknie i czysto nawet podczas wielogodzinnej podróży!

Z problemem fryzury, która szybko traci swoją świeżość i już po kilku godzinach od ostatniego mycia wygląda nieestetycznie borykają się nie tylko kobiety o cienkich i szybko przetłuszczających się włosach. Szczególnie podczas męczącego dnia, wielogodzinnej podróży czy kapryśnej pogody nasze włosy szybko tracą swoją witalność. Nie ma co jednak składać broni - aby temu zapobiec i zachować świeży wygląd, możesz zastosować kilka sztuczek.

Suchy szampon

Szybko zdobywające popularność suche szampony dobrze nadają się do stosowania w sytuacjach, kiedy nie masz warunków, aby właściwie zadbać o swoją fryzurę. Wystarczy, że preparat w sprayu rozpylisz na całej długości włosów, a następnie wyczeszesz je szczotką, a Twoja fryzura odzyska blask i dobry wygląd. Trzeba jednak pamiętać, że suchy szampon to rozwiązanie, które powinnyśmy stosować w wyjątkowych sytuacjach. Częste używanie takich kosmetyków połączone ze szczotkowaniem prowadzi bowiem do pobudzenia gruczołów łojowych, w efekcie zwiększając intensywność przetłuszczania się włosów.

Odpowiednie nawyki podczas mycia włosów

Aby Twoje włosy dłużej zachowywały świeży wygląd powinnaś im w tym pomóc, stosując się do kilku prostych zasad podczas ich regularnej, „zwykłej" pielęgnacji. Warto zrezygnować z gorącej wody, która przyczynia się do przesuszania skóry głowy, co dopinguje gruczoły łojowe do produkcji większej ilości sebum. Zamiast niej do mycia używaj letniej wody, a na włosy nałóż odpowiednią ilość szamponu. Pamiętaj, że w tym przypadku „więcej" wcale nie znaczy „lepiej"! Z półki sklepowej wybieraj szampony o zrównoważonym pH i świeżym zapachu, które są odpowiednie do codziennej pielęgnacji. Jeśli po myciu stosujesz odżywkę, zwróć uwagę, że jest to odżywka do włosów, a nie do skóry głowy. Staraj się aplikować kosmetyk tak, aby ją omijać.

Dobrze dobrana fryzura

Świeży wygląd Twoich włosów może zapewnić również odpowiednio dobrana fryzura. Kobietom w podróży, które mają tendencje do wiecznego odgarniania włosów, dotykania ich czy poprawiania grzywki, z pomocą przyjdą wszelkiego rodzaju spinki, gumki, paski czy wsuwki. Częsty kontakt rąk z włosami negatywnie wpływa na ich kondycję i świeżość. Włosy spinać powinnaś również zawsze stosując zabiegi kosmetyczne, nakładając maseczki czy kremy, które znacznie obciążają włosy. Jeśli potrzebujesz szybko odświeżyć wygląd swojej fryzury, możesz postawić na kok lub związać je na czubku głowy, dzięki czemu nie będą wyglądać na ociężałe, nieświeże i oklapnięte. Dobrym pomysłem jest również zastosowanie pianki, która uniesie i nada puszystość Twoim włosom, a w przypadku pianki nabłyszczającej - doda im także połysk i pozwoli odzyskać pewność siebie!

0

Dodaj komentarz

Zgoda na pliki cookie