Mój koszyk

Odnoszący sukcesy

Hourra

Brawo!

brawo

Twoje zamówienie zostało złożone. Wysłaliśmy Ci wiadomość e-mail.

Blisko

Wysyłanie zakończone!

brawo

Twój paragon jest obecnie przetwarzany. Wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem statusu żądania.

Przejdź do zakupów

Zapisz kupony przed przystąpieniem do zakupów u autoryzowanego sprzedawcy . Pamiętaj, żeby zachować paragon!

Zeskanuj paragon

Seminarium

Użyj telefonu komórkowego, aby zrobić zdjęcie paragonu i wysłać je w ciągu 15 dni.

Poproś o zwrot

Jak tylko Twój paragon zostanie zatwierdzony, możesz ubiegać się o zwrot gotówki. Kliknij Rozumiem, aby rozpocząć.

Klikając ikonkę Rozumiem, akceptujesz Nasz regulamin.

Rozumiem

Możesz śledzić wszystkie swoje oszczędności, przechodząc do Moje konto

Farbowanie włosów: dip-dye

Dla Ciebie od Braun
farbowanie-wlosow-dip-dye
0
Chciałabyś zmienić fryzurę i kolor włosów i spróbować czegoś nowego i odważnego? A może masz już dość półśrodków w farbowaniu i chcesz się dowiedzieć, czy można w łatwy sposób nadać włosom zabawny, śmiały i niebanalny odcień? Wypróbuj najmodniejszą technikę farbowania końcówek włosów - dip-dye.

Czym jest dip-dye?

Dip-dye (z ang.: "zanurzyć w farbie") to technika polegająca na farbowaniu końcówek włosów na kilka odcieni jednego, nawet najbardziej nietypowego koloru. Światowe gwiazdy show businessu pokochały dip-dye i śmiało eksperymentują ze swoimi włosami.

Jak prawidłowo zafarbować włosy metodą dip-dye?

  1. W pierwszej kolejności musisz rozjaśnić tę część włosów, którą zamierzasz pofarbować. Farbowanie na bardzo ciemne lub jaskrawe kolory (na przykład na niebiesko lub fioletowo) wymaga całkowitego rozjaśniania, dlatego zacznij od lżejszego koloru - np. różowego.
  2. Rozjaśnij włosy przestrzegając instrukcji załączonej do farby do włosów.
  3. Przed przystąpieniem do rozjaśniania podziel włosy na pasma, dzięki temu cały zabieg będzie prostszy i skuteczniejszy. Od razu wyznacz granicę, do której będziesz nakładała gradient. Możesz nałożyć farbę na same końcówki włosów, albo też - jeśli zechcesz - do połowy ich długości. Wszystko zależy od Twojego samopoczucia i wyobraźni!
  4. Rozprowadź rozjaśniacz na włosach przy pomocy grzebienia i zawiń je w folię. Po upływie czasu podanego w instrukcji umyj włosy.
  5. Zabieramy się za farbowanie dip-dye! Sposób postępowania jest praktycznie taki sam, jak w przypadku rozjaśniania: ponownie podziel włosy na pasma, nanieś farbę i każde pofarbowane pasmo zawiń w folię. Gdy minie czas podany w instrukcji, zmyj farbę przy pomocy szamponu i nałóż odżywkę.
  6. Teraz pozostaje jedynie ułożenie fryzury, która podkreśli wszystkie odcienie różu na końcówkach włosów. Proponujemy wyprostowanie włosów prostownicą Braun Satin Hair 7. Technologia IONTEC ochroni zafarbowaną część włosów przed przegrzaniem, pomoże włosom zachować odpowiedni poziom nawilżenia, nada im miękkość i blask. Prostownicą Braun Satin Hair 7 prostuj każde pasmo włosów od nasady aż po końce. Powalająca fryzura z kolorowymi końcówkami gotowa!

0
150.00
Kup wybrane produkty Braun za 750 do 999,99 zł objęte promocją a zwrócimy Ci 150 zł.

Dodaj komentarz

Zgoda na pliki cookie