#hairenvy w Butelce dzięki nowemu Tonikowi Dodającemu Objętości z linii Thick and Strong od head & shoulders

#hairenvy w Butelce dzięki nowemu Tonikowi Dodającemu Objętości z linii Thick and Strong od head & shoulders

Ile razy przeglądałaś gazetę, oglądałaś film albo szłaś ulicą, myśląc „Tak bardzo chciałabym mieć włosy, które przykuwałyby spojrzenia”?


Piękne, gęste, mocne, zdrowo wyglądające włosy. Włosy, które falują, przyciągając uwagę wszystkich wokół. Włosy, z których można zrobić powabny kucyk lub najbardziej wymyślną fryzurę…

Teraz możesz mieć włosy, o jakich zawsze marzyłaś! head & shoulders wprowadza NOWY produkt, oferujący natychmiastowe korzyści osobom, które chcą mieć od razu gęstsze i mocniejsze włosy i długotrwałe rozwiązanie osobom z cienkimi włosami. Innowacyjny Tonik Dodający Objętości z linii head & shoulders Thick and Strong został opracowany specjalnie, by wzmacniać włókna włosa od nasady, sprawiając, że włosy stają się bardziej odporne i mniej podatne na uszkodzenia, które są podstawową przyczyną ich wypadania.

Tonik Dodający Objętości z linii Thick and Strong zawiera „Potrójny Kompleks Składników Aktywnych”, który wzmacnia włosy, nadając im natychmiastową i długotrwałą objętość. Można go stosować na mokre lub suche włosy raz dziennie przed normalną stylizacją. W jego składzie znajduje się zaawansowane połączenie witamin: witaminy B5 mającej działanie łagodzące i odżywcze oraz witaminy B3, która wzmacnia barierę ochronną skóry. Formuła produktu została naukowo opracowana, by wzmacniać włosy od wewnątrz. Również skóra głowy otrzymuje lepszą ochronę przed czynnikami zewnętrznymi, które mogą ją podrażniać. To podwójne działanie na włosy i skórę głowy oznacza, że produkt chroni, pielęgnuje i zapobiega nawrotowi problemów.

Aby pokazać, w jaki sposób kosmetyki z nowej linii czynią włosy obiektem zazdrości, head & shoulders proponuje „Siedmiodniowe Wyzwanie”. Peter Lux, dyrektor kreatywny head & shoulders, opracował siedem oszałamiających fryzur, które można stworzyć dzięki Tonikowi Dodającemu Objętości z linii Thick and Strong. Oto jak Peter mówi o Wyzwaniu: „Wybrałem fryzury pozwalające na wyeksponowanie zwiększonej objętości włosów dzień po dniu. Na tym polega efekt ‘Oszołomienia’. Wszyscy będą nam zazdrościć takich włosów, dzięki czemu na pewno wyróżnimy się z tłumu!”

Więcej informacji i proponowane fryzury na (MDO WPISAĆ ADRES GHH). Można również przyłączyć się do internetowej dyskusji, poprzez #WIAW.

Head & Shoulders Instant
Szampon Head & Shoulders Instant Deep Clean dla mężczyzn
(14)

Head & Shoulders Instant

Odkryj teraz!

Tonik Dodający Objętości to jeden z trzech produktów z linii Thick and Strong. Szampon i Odżywka przynoszą długotrwałe korzyści dzięki poprawie kondycji włosów i skóry głowy. Kosmetyki z tej linii zostały opracowane w opatentowanej technologii head & shoulders, która zapewnia również do 100% ochrony przed łupieżem.
Stosowanie trójstopniowego programu przynosi następujące korzyści:

  1. Ochrona: dzięki wyeliminowaniu negatywnego wpływu czynników, takich jak łupież, wpływających na stan skóry głowy i włosy
  2. Poprawa: dzięki wzmocnieniu włókien natychmiast po umyciu włosów
  3. Zapobieganie: dzięki poprawie funkcjonowania bariery ochronnej skóry głowy i wzmocnieniu włókien włosów od nasady, dzięki czemu włosy są gęstsze i mocniejsze dzień po dniu.

Więc na co czekasz? Czas, by Twoje włosy zrobiły oszałamiający efekt i stały się obiektem zazdrości!

Przedstawione produkty

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

Ktoś już testował?

  • Zgłoś

Dowiedz się jak...

Jak utrzymać kable w należytym porządku

Nowoczesne mieszkania są wyposażone w coraz większą liczbę urządzeń elektrycznych, co przekłada się na plątaninę kabli w salonie, które wiją się po podłodze niczym elektryczne robaki. Pomożemy Ci rozwiązać ten problem.

Czytaj dalej

Jak pomalować usta w zaledwie 5 prostych krokach

Wyraziste usta są wiecznie modne. To znakomity i prosty sposób na zmianę wizerunku, a ponadto jeden z ważniejszych kobiecych atrybutów. Spróbuj maksymalnie wykorzystać naszą tajną broń kobiecą.

Czytaj dalej

Jak przygotować trzy napoje, które doskonale rozgrzeją Cię w czasie zimy

Kiedy zima daje się nam we znaki, nie ma nic lepszego niż gorący, rozgrzewający napój. Eleganckie kawiarnie posiadają w swojej ofercie bogaty wybór oryginalnie podanych kaw, które możesz również samodzielnie przygotować w domu. Doskonale rozgrzeją Cię podczas mroźnych, zimowych dni.

Czytaj dalej

Head & Shoulders Menthol

Head & Shoulders Menthol

"

Skuteczność w walce z łupieżem to jedno i najważniejsze ale w połączeniu z uczuciem świeżości, który daje i z tym cudownym zapachem czyni ten szampon bezkonkurencyjnym.

"

przez Ambasadora
TesterG142713